یک بدهی رایگان زن و شوهر جوان را دنج 200 فوت مربع خانه کوچک الهام بخش همه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Kothney-Issa و مارک بوش
مکان: دالاس تگزاس
نوع صفحه: خانه کوچک
حجم: 200 متر مربع
سال زندگی در: بیش از 2 سال متعلق به

برای کسانی که به این جهش به زندگی یک شیوه زندگی—از تبدیل اتوبوس به ون زندگی برای خانه های کوچک—دلایل تغییر زندگی به عنوان متنوع به عنوان مردم در حال پرش. برخی می خواهند به سفر بیشتر است. دیگران تمایل به حرکت به مینیمالیسم. و هنوز هم دیگران مانند Kothney-Issa و مارک بوش آن را برای دیدار با اهداف مالی خود را. در مورد خود آنها قادر به پرداخت $125,000 ارزش بدهی در فقط 24 ماه. ما در حال صحبت کردن در مورد تمام کارت های اعتباری خود را هر دو خودرو و وام های دانشجویی و بله یک خانه کوچک که آنها را خریداری و در سن 25 سالگی برای $55,000.

مبادا شما فکر می کنم همه خود را برنامه ریزی مالی به معنی این است که پیدا کردن کوچک زندگی یک قربانی فکر می کنم دوباره. خانه خود را کوچک است, اما آن را به یک اتاق نشیمن بزرگ (با به اندازه کافی بزرگ کوچ به نوازش در حالی که تماشای تلویزیون در یک تلویزیون بزرگ آنها splurged در یک دنج و lofted اتاق خواب زیبا خواندن گوشه خوب به اندازه گنجه و مهم ترین نقطه: آشپزخانه کاملا مجهز است که استفاده می شود برای هر دو پخت و پز و محتوا ایجاد.

اما همراه با خود طراوت و صداقت در مورد امور مالی و کوچک زندگی, شیوه زندگی خود را با محبت و خنده دار رابطه دوستانه آنها (سابق مدرسه دلبر که ازدواج کرده اند برای بیش از شش سال در حال حاضر) باعث می شود آنها را مناسب خانه کوچک زندگی آموزگار برای کسانی که کنجکاو در مورد مصرف شیرجه رفتن خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de