ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Kel Harmer و شوهر دن دو دختر در سن 4 و 8 و علاوه بر جدید به خانواده Cosmo Goldendoodle!
محل سکونت: Portishead — بریستول در جنوب غربی انگلستان
سال زندگی در: 4 سال متعلق به

من عاشق خانه ما از آنجا که ما موفق به ایجاد فضاهای با توجه به همه و من دوست دارم که چگونه ما موفق به ایجاد یک سبک است که واقعا منحصر به فرد به ما. ما یک خانه سه طبقه و طبقه همکف در اصل یک اتاق ناهار خوری و آشپزخانه (با یک سالن در طبقه وسط) اما ما ایجاد یک banquette ناحیه با فوق العاده ذخیره سازی در آشپزخانه ما است که به ما اجازه داده است برای تبدیل, پیر, اتاق ناهار خوری را در یک اتاق خانواده. ما نگه داشته و سپس به سالن در طبقه وسط به عنوان تنها پناهگاه بعد از بچه ها به رختخواب رفته اند! بهشت!

کسی که شام میخورد آشپزخانه با دو برابر دسترسی به باغ توپی از خانه و عشق ما را به سرگرم کردن اینجا برای مهمانی های شام, BBQs و جشن تولد کودکان, بیش از حد. ما شناخته شده است به میزبان فیلم شب در باغ یک حماسه روز مرده با مضمون هالووین حزب (که در سراسر کل از طبقه همکف به یک چادر در باغ) و ایجاد یک enchanted fairy حزب کامل با جادویی سایه بان ساخته شده از فوتبال خالص و طل!

من در گذر زمان با نام تجاری و یک ظاهر طراحی شده برای پروژه های مشتریان و یا انجام پروژه های صنایع دستی با کودکان و نوجوانان و معرفی دکور جدید توسط upcycling یا DIY لوازم جانبی که من به اشتراک گذاری در وبلاگ من ohsokel.com.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: واقعا انتقالی با پاستل و boho لمس.

الهام: من با الهام از همه جا! بسیاری از ما در به روز رسانی های اخیر بودند و با الهام از سفر ما به فلوریدا بیش از سال جدید رو میامی و نخل در ساحل گرمسیری vibes آشپزخانه و گالری عکس های دیوار از سفر ما در اتاق خانواده.

مورد علاقه عنصر: آشپزخانه ما و banquette چون توپی از خانه. آن را نور و روشن آن را مناسب برای سرگرم کننده و آن را به نور مناسب برای یک ظاهر طراحی شده و تیراندازی tablescapes بیش از حد.

بزرگترین چالش: ما هرگز می خواستم یک خانه سه طبقه اما ما قطعا می خواستم جداگانه در اتاق نشیمن فقط برای کودکان و نوجوانان و با توجه به بودجه این بود که ما سازش. از آنجا که ما ایجاد کرده اید چنین عملی فضا در طبقه همکف با آشپزخانه ما banquette (و جایگزین اتاق ناهار خوری با یک اتاق خانواده) من در واقع واقعا دوست دارم این واقعیت است که ما در میانه زمین ما یک اتاق که بچه ها هرگز به در!

Proudest DIY: من upcycled یک £11 کاج آتش فراگیر از eBay قرار داده و آن را در یک آشپزخانه دندانه دار کردن شراب با اسلاید حذف و سپس پر فضا با سیاهههای مربوط. من هرگز تا به حال بسیاری از سوالات و یا نظرات خود در رسانه های اجتماعی! من واقعا خوشحال هستم با نقطه کانونی آن ایجاد شده در خانواده ما ، به همین ترتیب با £12 آتش فراگیر ما رنگ سبز نعناع و قرار دادن در باغ.

بزرگترین زیاده روی: این کشت و زرع ما تا به حال نصب شده در هر اتاق. من آنها را دوست دارم و آنها کاملا به ارزش آن!

بهترین توصیه: هرگز فراموش نکنید که در مورد ذخیره سازی هنگامی که برنامه ریزی یک طرح!

خود را چه خانه بهترین راز ؟ من با وسواس ریواس تمیز کردن اسپری توسط روش; هر بار که من استفاده از آن را به کسی نظر زمانی که آنها راه رفتن را از طریق درب. هنگامی که برنامه ریزی یک اتاق طرح و سپس رفتن به خرید برای دکور, من تمایل به استفاده از یک قطعه از دکور به کار کردن از جمله به عنوان یک کوسن و یا یک قطعه از هنر است. آن را واقعا کمک می کند تا برای انتخاب رنگ و اقامت در سبک.

ابرها و رنگین کمان اتاق خواب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net