رنگارنگ شیکاگو خانه التقاطی جنگل با تشکر از 90 گیاهان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Darcie Tashey و لوکاس Tashey با 1 گربه 1 full-زمان سگ و 1 پرورش سگ
محل سکونت: Cragin — شیکاگو, ایلینوی
حجم: 1,000 متر مربع
سال زندگی در: 2 سال متعلق به

این کوچک شیکاگو ییلاقی است که کاملا به معنای واقعی کلمه سرشار از زندگی است. صاحبان Darcie و لوکاس Tashey به اشتراک گذاشتن خانه خود را با سه حیوانات خانگی و همچنین 90 گیاهان سبز. همکاری خود را با سرد طراحی داخلی به سبک قدیمی می یابد و میآید از رنگ و طرح—آن را به یک واحه سرسبز آن نیز بسیار راحت به خانه. Darcie با این نسخهها کار در بازاریابی برای زنان متحد شوید! (“صفحات گسترده و برنامه ریزی زندگی من”) اما با توجه به چگونه سالم و شاد او مجموعه کارخانه است نه تقصیر شما برای گیج کننده خود را با یک horticulturist. او اصرار دارد او را فقط به طور طبیعی خوب با مراقبت از گیاهان علاوه آموخته است یک دسته در طول سال از طریق تجربه, راهنمایی و درس از آن او است و لطف های زیر و در این دقیق تر پست: یک روز در زندگی از کسی که با بیش از 90 Houseplants.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: هر جا گزیننده جنگل

الهام: من و داخلی و خارجی و طراحی باغ هستند همه به شدت با الهام از خواهر بزرگ من است ، او یک معلم هنر در شیکاگو دبیرستان و من بسیار تحت تاثیر قرار همه چیز در او ایجاد می کند و راه او در تزیین خانه. و البته شوهر من که می گوید: بله به هر یک جدید و ضربه ایده طراحی من برای خانه!

مورد علاقه عنصر: زیرزمین بار دست پایین. خانه ما آمد و با منحنی بار که ناراحت کننده بود و نه فقط ما ، هنگامی که ما تا به حال برخی از پایه و اساس کار انجام شده ما تصمیم به پاره کردن نوار و نصب جدید یکی بود که خیلی بیشتر از ما. این چنین یک بازی سرگرم کننده منطقه برای تزئین و تمایل به عمل به عنوان یک گرفتن-همه برای چیز قشنگ و کم knacks که نمی پیدا کردن محل خود را به طبقه بالا (با توجه به نقطه خود را گرفته شده توسط یک گیاه!). من عاشق جنگل دیوار مقابل از نوار است که اجازه می دهد تا ما به گیاهان در زیر زمین (با فریاد به من mama برای نصب آن)! این نقطه بسیار مناسب برای سرگرم کننده; ما استفاده از آن را برای ناهار خوری با بیش از مناسب در آشپزخانه ما شب بازی و کار از خانه. مهمتر از همه آن است که اختصاص داده شده به حافظه از برادر بزرگ من, Cale که تصویر در یک قاب مشرف به نوار حامی ما سنت.

بزرگترین چالش: برگزاری این گیاهان در راه است که بهتر است برای آنها خانه و حیوانات در حالی که هنوز به دنبال خوب است. با 90+ گیاهان این نیست ساده ترین کار! برخی از گیاهان نیاز به حلق آویز از سقف و یا در یک قفسه بالا چون گربه گرفته است یک علاقه خاص در آنها (عنکبوت گیاهان نیست یک شانس ایستادن در این خانه). دیگر گیاهان دارای اشکالات و باید جدا در یک اتاق دیگر و یا از تماس فیزیکی با یکی دیگر از گیاهان است. برخی از گیاهان هستند بیش از حد ادا و اصول به قرار دادن بر روی میز قهوه و چوب بله اگر شما دقیق نیست (من قطعا گرفته کاکتوس یا دو در هنگام گرفتن روی نیمکت سرعت بیش از حد). من صرف حدود سه ساعت یا بیشتر در هر هفته برای مراقبت و بازرسی از گیاهان است که می تواند وقت گیر چند هفته اما من عاشق همه چیز را در مورد آن…به جز زمانی که من کشف برخی از tiny bite marks در یک برگ!

Proudest DIY: وجود دارد بسیاری از DIYs در این خانه است. من عاشق بدانند چگونه به ایجاد چیزی جدید. من proudest تبادل نظر است و قطعا از کارخانه دیوار در اتاق جلو. یک نقطه فروش بزرگ در این خانه بزرگ جنوب رو ویندوز ارائه فراوانی از نور مناسب برای گیاهان است. من رهبری را به فروشگاه سخت افزار با طرح ها و اندازه گیری. در کل من صرف $110 برای چوب (خریداری شده در تخته و کاهش) لکه (شش کت) و فلزی استاندارد و براکت (خریداری سفید, رنگ طلا). روز من ساخته شده آن را نیز 95-درجه بعد من تهویه هوا به راحتی خراب شد. تحت پوشش در عرق من تمام شده کل پروژه در حدود هشت ساعت (شمارش نیست 24 ساعت رنگ و لکه های خشک شده در خارج یک شبه). آن است که چیز های مورد علاقه من به نگاهی که اتفاق می افتد خیلی اغلب پس از مبل چهره آن!

بزرگترین زیاده روی: آیا من نیاز به آن را می گویند? گیاهان! گیاهان بزرگترین زیاده روی است. چگونه بسیاری از گیاهان است که بیش از حد بسیاری از گیاهان ؟ من شمارش 88 قبل از خانه تور اما لوکاس اصرار داشت ما با شتاب بیشتری برای رسیدن به یک دور 90.

بهترین توصیه: شما هرگز نمی تواند بیش از حد بسیاری از آشغال زیر شلواری! ما در تقریبا در هر اتاق… این که آیا آن را در قالب یک حمل و نقل کردن کیسه های حلق آویز در اتاق مهمان دستگیره کوچک روی سینی مخفی زیر میز قهوه و یا یک کشو واقعی. هر چند هفته ما را از طریق رفتن و پاکسازی سازماندهی یا به عنوان مورد نیاز است که کمک می کند تا نگه داشتن فضای زندگی نسبتا درهم و برهمی! این یک مفهوم جدید یا هر چیزی; همه ما سرشار پستو و زیر شلواری اما من متوقف شد احساس بد در مورد داشتن چند پنهان فضاهای اختصاص داده شده صرفا برای تمیز کردن تعلل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de