شاد اواسط قرن مدرن خانه است که سرشار از رنگ الهام

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Elin, مسیحی, پا مودار, Soren فضل و گربه
محل سکونت: Ann Arbor, Michigan
حجم: 1,800 متر مربع
سال زندگی در: 9 سال متعلق به

“ما خرید خانه در دسامبر 2009 و نوشت: در یک مجله هر چیزی که ما می خواستیم به انجام به منظور بهبود صفحه اصلی. آن را رضایت بخش بعد در سال 2016 به عبور از آخرین کار کردن لیست. تنها مشکل در حال حاضر این است که ما به نظر می رسید برای شروع یک لیست دیگر. یک خانه همیشه واقعا ‘انجام’?!” می گوید: Elin.

Elin و مسیحی را در خانه بوده است تکاملی پروژه بازسازی رخ داده به عنوان آنها می آیند تا با ایده های خوب و زمانی که آنها تا به حال بودجه. با خرید عتیقه مراکز و مغازه های صرفه جویی کرده اند قادر به نه تنها اضافه کردن شخصیت و روح به خانه خود را, اما همچنین دستیابی به طرح بزرگ بدون صرف ثروت. آنها را به غرور و افتخار در ایجاد اواسط قرن پرنیان مدرن با مخلوط های قدیمی و جدید.

در سال 2014 آنها ساخته شده است علاوه بر این به 1950s خانه, ترکیب اصلی معماری معاصر انتقال بدون درز. دیده نمی شود از این خیابان علاوه بر این می شود یک سورپرایز شیرین و لذت بخش به بازدید کنندگان از آمدن داخل. Elin عشق برای طراحی در آمد و دستی با این “لذت” ،

“من عاشق طراحی—این عشق که می آید مستقیما از روح است. من دنبال رنگ هوس هندسه و شکل جالب در همه چیز من, که آیا آن خانه مبلمان, مد, و یا بازدید از یک موزه است. آن زمان 40 سال به شکل ” آنچه که من می خواستم به زمانی که من بزرگ شدم و باز من شرکت طراحی داخلی, دقیقا در سال 2016 یکی از بهترین و طبیعی ترین تصمیمات زندگی من است. این یک بازی سرگرم کننده سریع ء زندگی پس از, و یکی که واقعا حتی احساس می کنم مثل کار” الین سهام.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک ما: آن را کتمان می شود به می گویند که من دوست دارم رنگ! من احساس می کنم که یک خانه است و زمانی که روح و مدرن قطعات گرد هم آورده و هدف من برای انجام این کار در فقط در مورد هر فضا. پاک کردن خطوط و اشکال هندسی میآید و از رنگ تعریف راه طراحی کنم. به همین دلیل من یک نقطه نرم برای تمام چیزهایی که در اواسط قرن مدرن است.

الهام: در حال رشد با پدر و مادر که جمع آوری عتیقه هنر عامیانه آمریکایی همراه با سالها آموزش رقص, من قدردانی فرم و زیبایی از سن جوان است. مسیحی شور و شوق خود را برای معماری و طراحی در مراحل بعدی زندگی و احساس می کند که در خانه و در محیط اطراف ما. با هم, ما اولین سفر به پالم اسپرینگز کالیفرنیا ایجاد شده جدی خانه حسادت! اواسط قرن مدرن مکه شده و به ما فضای مجاز: نامحدود نمونه کامل از عناصر ما به ارمغان آورد به خانه ما.

مورد علاقه عنصر: ما عاشق شناور پله گرم بتن کف در این فهرست با شکوه Malm شومینه.

بزرگترین چالش: به محتوا و شروع همه را دوباره و دوباره با یک نگاه کاملا جدید.

آنچه که دوستان می گویند: “آه خدای من خانه خود را به طوری سرد” این که آیا آن یک 10 سال یا 70 سال.

بزرگترین خجالت: گاراژ است که ما بزرگترین چشم درد در این نقطه است. ما سعی کرده ایم آن را خوش طعم تر با نقاشی درب نارنجی رنگ برای مطابقت با درب جلو اما واقعا آن را فقط به طور موقت ‘راه حل است.’ ما برنامه را به پاره کردن آن و ساخت یک استودیو/گاراژ.

Proudest DIY: طراحی کلی و آنچه که ما انجام داده ایم به ورق را رو کردن اواسط قرن و عناصر مدرن است آنچه که ما در حال افتخار ترین. ضربه زدن از یک دیوار به باز کردن خانه موجود علاوه بر این ایجاد یک تعجب آور اما جریان طبیعی. آن بود که تا کنون تنها بهترین تصمیم ما ساخته شده در خانه.

بزرگترین زیاده: ما شناور پله شیشه ای نرده بود و ما بزرگترین ریخت و پاش و عمده مورد بلیط. دیدن که ما راه پله دیده می شود از خارج است و اولین عنصر شما روبرو می شوند در هنگام باز کردن درب جلو ما درمان ما پله به عنوان یک مجسمه. سرمایه گذاری در هنر برای ما مهم است و ما در راه پله یک قطعه از هنر است.

بهترین توصیه: وقت خود را, اجازه دهید همه چیز اتفاق می افتد ارگانیک. زندگی در فضایی خود را قبل از شما را در تصمیمات بزرگ. در نظر گرفتن کل خانه در داخل و خارج قبل از شروع هر پروژه. آنچه که هدف نهایی—به طور کلی نگاه و احساس می کنید ؟ تصویر بزرگ مسائل فقط در حد جزئیات است.

رویای منابع: هر و همه فروشگاه های صرفه جویی عتیقه بازار و فروش املاک و, تام گیبس استودیو Modwall کاشی بریدگی طراحی و Roche Bobois.

اتاق نشیمن (مقابل خانه)
در اواسط قرن مدرن نیمکت (Reupholstered) — آنتیک بازار
در اواسط قرن مدرن لامپ (سبز) — آنتیک بازار
بالش — IKEA; پاریس بازار; Etsy
در اواسط قرن مدرن لامپ جدول (خار فیروزه) — آنتیک بازار
هنر اصلی — پا مودار Gurney, Dave Pottinger
هالیوود ریجنسی کاگان Lucite حلزون میز قهوه — فروشنده عتیقه
دانمارکی مدرن Krenit کاسه — رساله فروشگاه
Lauris Lonborg جنبشی مجسمه سازی — ModMart دیترویت
در اواسط قرن مدرن صندلی سالن (فیروزه) — رساله فروشگاه
در اواسط قرن مدرن Arc Lamp — آنتیک بازار
در اواسط قرن مدرن الهام گرفته از TV Stand — دست ساز
چارلی هارپر چاپ (اورجینال) — فروشنده عتیقه
سه آویز اواسط قرن مدرن نور اصلی به خانه
گلوله زمینی — سطل زباله در کنار جاده
در اواسط قرن مدرن عثمانی (Reupholstered خاکستری/سیاه و سفید/سفید) — سطل زباله در کنار جاده
در اواسط قرن مدرن صندلی سالن (Reupholstered سیاه و سفید/سفید) — رساله فروشگاه

اتاق خواب استاد
IKEA, قدیمی, لامپ بالین — آنتیک بازار
سکس با تخت — Modway
اکریلیک پایان جداول — eBay
پوشش لحاف — West Elm
پرتاب بالش — HomeGoods
پرتاب پتو — HomeGoods
قد بلند کمد — IKEA
بولتون ویکفیلد کمد — آنتیک بازار
VIDJA لامپ طبقه — IKEA
کمد جدول لامپ — خانه مدرن فروشگاه; Saugatuck میشیگان

آشپزخانه
سیاه و سفید و خاکستری لمینیت ضد Wilsonart
توس درب کابینت — DIY
در اواسط قرن مدرن, قدیمی, سربار نور — آنتیک بازار
ماشین ظرفشویی بوش
کنمور نخبگان یخچال محدوده مایکروویو — سیرز
سست دراز سکه های پی وی سی کاشی — لوس

راهرو
هنر اصلی — همین والترز; اموزش Langs; Claire بخش

رنگ و رنگ
زندگی (مقابل خانه): Sherwin-Williams Ellie خاکستری; Valspar زیتون Martini; Benjamin Moore Calypso نارنجی
زندگی (از خانه): Valspar لیندن; Chantilly توری

با تشکر Elin و مسیحی!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>