پشت سر هم از نوسانات بازار این است که فقط شروع ملی, اوراق بهادار’ هنر هوگان هشدار

سرمایه گذاران ممکن است بخواهید به در تنگ نگه دارید.

ملی اوراق بهادار’ هنر هوگان هشدار نوسانات پشت سر هم را تحت تاثیر قرار بازار برای هفته ها.

او به نقل از یک لیست خشکشویی از خطرات از جمله چشم انداز مثبت از coronavirus موارد زوج با شرایط اشباع خرید.

“ترس از ناشناخته جلب بیشتر نوسانات بیش از هر چیزی” شرکت رئیس استراتژیست بازار گفت: CNBC “تجارت ملت” در روز جمعه. “نوسانات در حال رفتن به کنه تا کمی به فصل تابستان است.”

پنجشنبه downdraft کمک به بازار بزرگترین هفتگی از دست دادن پس از مارس. شاخص Dow و S&P 500 و تکنولوژی-سنگین نزدک بسته محکم بالاتر اما آن را نمی آیند نزدیک به ساخت تا ضرر و زیان است.

اما هوگان که صرف تقریبا چهار دهه در وال استریت و نظارت بر 15 میلیارد دلار دارایی معتقد است که هیچ دلیلی برای سرمایه گذاران بلندمدت افق زمان به نقد کردن سهام.

“یک برنامه به آن می چسبد و تعادل در حقوق صاحبان سهام بخشی از نمونه کارها خود را,” او گفت:. “چسبیده به طرح خود را به یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید انجام دهید در حال حاضر.”

بهترین توصیه این است که به شدت توازن کلاسیک 60 درصد سهام و 40 درصد اوراق بهادار با درآمد ثابت در سه ماه یکبار. هوگان نیز طرفداران هالتر و رویکرد به سرمایه گذاری در حال حاضر.

در یک طرف او توصیه می کند رشد یا تکنولوژی نام.

“شما کردم کسانی که به نظر می رسد به کار کرده اند و تا کنون که جریان نقدی آزاد در طول کار از خانه و محیط زیست,” او گفت:.

هوگان دوست دارد ادواری گروه از جمله, مالی, صنعتی و انرژی در طرف دیگر.

“که دوره ای را در واقع انجام این کار به خوبی به عنوان اقتصاد میدارد” هوگان گفت. “که رویکرد متعادل, من فکر می کنم در حال رفتن به یک نمونه کارها بزرگ را برای آینده 12 تا 18 ماه.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de