تفکیک که در آن شغل می آیند و جایی که آنها ممکن است هرگز به طور کامل بازگشت

فلوریدا, Lakeland, Wal-Mart, تی شرت و لباس نمایش.

جف گرینبرگ | گتی ایماژ

اقتصاد ایالات متحده اضافه شده سه میلیون شغل در ماه ژوئن با تشکر مجدد استخدام در سخت ضربه صنایع مانند اوقات فراغت و مهمان نوازی.

اما برای برخی از بخش جاده به قبل از coronavirus اشتغال بازیابی ممکن است سال ها طول بکشد و یا حتی بدتر — هرگز رخ می دهد. برخی می گویند که coronavirus و تلاش برای مهار گسترش آن می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای اخراج که ممکن است به طور کامل جبران.

CNBC مورد مطالعه در هر دو کوتاه مدت و بلند مدت اشتغال تغییرات در انواع مختلف از اقتصاد را زیر و صنعت برای جداسازی اخیر تاثیر Covid-19 از تر-پایدار روند.

یک صنعت است که می تواند به خصوص در یک زمان تندرست است پوشاک خرده فروشی. اقتصاددانان باید برای سال های مستند مشخص کاهش در ایالات متحده آجر و ملات شغل خرده فروشی در خرید آنلاین.

و در حال حاضر با وجود یک جهش قابل ملاحظه از 202,000, لباس, شغل خرده فروشی در ماه ژوئن آن باقی مانده است دیده شود که آیا گسترده تر بخش خرده فروشی خواهد بود قادر به ایجاد یک بهبودی کامل در آمار مربوط به اشتغال.

داده های اخیر مورد مطالعه توسط CNBC آمد و در وزارت کار ماهانه شغل گزارش که نشان داد کارفرمایان ایالات متحده افزود: برخی از 4.8 میلیون به غیرکشاورزی در ماه ژوئن تحت فشار قرار دادند و نرخ بیکاری به پایین به 11.1%.

اما هر دو سهام و اوراق قرضه نقل مکان جلسه خود را بالا در عرض چند ساعت از این گزارش به عنوان اقتصاددانان و سرمایه گذاران به طور یکسان شروع به شک عمر تیتر شغل قدرت و ناهموار re-استخدام.

تیره و تار پیش آگهی برای لباس فروشان آمد و صبح روز پنجشنبه از Betsey استیونسون سابق اقتصاددان ارشد در وزارت کار.

استیونسون که در خدمت رئیس جمهور باراک اوباما اقتصاد ملی شورا در توییتر نوشت که در ماه ژوئن گزاف گویی در فروشگاه پوشاک استخدام نمی خواهد انجام این کار بسیار به stanch دراز مدت کاهش در خرده فروشی پوشاک مشاغل.

“استخدام در فروشگاه های لباس تا 202K! اما آن را هنوز هم 40 درصد نسبت به سال گذشته,” او نوشت. “بسیاری از کسانی که شغل هستند و هرگز به آینده.”

صنعت دیگری که ممکن است یک زمان سخت تر بازگشت به قبل از اشتغال در سطوح معدن و به طور خاص استخراج از معادن زغال سنگ.

زغال سنگ صنعت و معدن است که کار برخی از 70000 نفر در پایان سال 2014 از دست داد 27 درصد از نیروی کار خود را از ژانویه سال 2020 قبل از Covid-19 اخراج.

اما بین ماه های ژانویه و ژوئن صنعت زغال سنگ دهکدهای از دست داد یکی دیگر از 14 درصد از کارگران است. در نیمه راه از طریق ماه گذشته subindustry تا به حال فقط تحت 44,000 کارگران است.

سایر صنایع هر چند ضربه سخت میان Covid-19 مستندات در حال نشان دادن نشانه هایی از یک قوی تر اشتغال دوباره بجای اول برگشتن.

اوقات فراغت و مهمان نوازی که شامل رستوران ها و کافه ها شاید با مته سوراخ بدترین coronavirus اخراج میان یک چشم ظاهر انقباض در سفر و ناهار خوری. در اوایل ماه مه وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که اوقات فراغت و صنعت مهمان نوازی از دست داده بود 47 درصد از کل نیروی کار در طول ماه مارس به تنهایی.

اما بسیاری از این کارگران به احتمال زیاد قرار می گیرد موقت ترک و یا furloughed و به نظر می رسد به بازگشت به کار در سرعت سریع تر از کارگران در صنایع دیگر.

کافه ها و رستوران ها به کار 12.3 میلیون آمریکایی در ماه فوریه سال 2020 تنها برای دیدن این رقم سقوط به 6.2 میلیون در ماه آوریل است. آن را پس از بازگشت 47 درصد است که پایین و در ماه ژوئن افزایش یافت و به 9.2 میلیون شغل است.

یکی دیگر از صنعت نشان داده است که حالت ارتجاعی در ماه های اخیر و قدرت در سال های اخیر — که فرستادگان و رسولان. این صنعت زیر شامل ایالات متحده کارکنان که تحویل بسته ها و ایمیل هر دو در سراسر متحده و در صورت محلی.

در واقع تقاضا برای e-commerce در میان coronavirus مطابقت دارد به خالص افزایش در تعداد افراد مشغول به کار در این صنعت است. پیک و رسول صنعت شاغل 859,000 مردم در ماه ژانویه 861,000 مردم در مارس و 904,000 در ماه ژوئن با توجه به وزارت کار.

CNBC جان, هاردکور, کون بزرگ باعث شد گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو