650 فوت مربع اجاره گربه ناز دکور و کامل رنگ صورتی کم رنگ

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: نیک اندرسون و شوهرم و دو گربه
محل سکونت: Ravenswood — شیکاگو, ایلینوی
نوع صفحه اصلی:: آپارتمان
حجم: 650 متر مربع
سال زندگی در: 10 ماه اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: این آپارتمان نشان دهنده یک شروع تازه برای من و شوهرم. ما به شیکاگو نقل مکان کرد و یک سال پیش به طوری که من می تواند شروع تحصیلات تکمیلی و شوهر می تواند خود را دنبال هنر و کشیدن حرفه ای. ما رشد در روشن فضاها و ما می دانستیم که ما می تواند یک آپارتمان کوچک احساس بسیار بزرگتر اگر آن را به حال عالی نور طبیعی است. ما عاشق این آپارتمان به دلیل آن طراحی و بسته مفهوم است.

هنگامی که ما یک ظاهر طراحی شده و تزئینات ما واقعا باید چشم انداز داشته باشید. هدف اصلی این بود که بسیار عمدی با فضا و مطمئن شوید همه چیز (و همگان) به حال یک محل راحت وجود داشته باشد. ما گربه ها, ویکتور و بنفش بودند و توجه عمده. آنها از دست دادن مورد علاقه خود را از جنبه های قدیمی ما خانه—راه پله. بنابراین ما می دانستیم که ما می خواستیم برای ایجاد یک خانه برای آنها با خود فضاهای بازی و استراحت.

شوهر من یک عکاس حرفه ای است و ما باید بسیاری از دوستان که او نیز ایجاد کنید. تقریبا همه چیز قاب بر روی دیوار ایجاد شده بود توسط یکی از ما یکی از دوستان ما و یا هنرمندان محلی از شیکاگو یا ایندیاناپولیس. این قطعه به یاد ما را از دوستان و خانواده ما است که ما اغلب نمی بینم. این واقعا باعث آپارتمان احساس می کنم مثل یک فرمت از ما. هنگامی که ما انتخاب آیتم ها و یا مبلمان ما نسبت به آنچه ما را خوشحال احساس. به عنوان ما انباشته قطعه که ما عاشق این مفهوم فقط ارگانیک گرد هم آمدند.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: نور طبیعی با گربه و هنر است.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ اتاق مورد علاقه من است و اتاق نشیمن. این یک فضای که در آن من می توانم بدون دستگاه و یا حواس پرتی و فقط منعکس کننده و پیدا کردن صلح. زندگی در طول همه گیر شده است به طور فزاینده ای پر تنش اما داشتن یک فضای روشن در جایی که من هستم احاطه شده توسط قطعه است که من دوست دارم کمک می کند تا به من نگه دارند. من می توانم برای برخی از زمان و در اطراف اتاق نگاه کنید و به یاد گذشته سفر یا یک دوست نزدیک که ایجاد چیزی منحصر به فرد برای ما.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ آخرین آیتم خریداری شده بود جوت pouf. من احساس می کردم که ما نیاز به سطح دیگری که ما می تواند استفاده به عنوان یک پا مدفوع و یا صندلی اضافی است که ما به راحتی می تواند حرکت در اطراف (که ارزان قیمت).

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ ایجاد یک مجموعه ای از اقلام و قطعات است که شما را دوست دارم و که به معنی شما. ما باید بسیاری از موارد است که ما عاشق اما لازم نیست که از سمت راست در حال حاضر. این اجازه می دهد تا ما را به خنک کردن فضا ما اغلب و به نگاه به جلو به یک خانه که در آن ما می تواند به ایجاد چیزی کاملا متفاوت, اما آن را هنوز هم بسیار درست است که ما که هستیم.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de