ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: جنیفر Scanland و Chantillee شادی یا “تیلی” من نجات سگ پشمالوی سیاه پومرانیا که به زندگی من و ذخیره آن را در مدت کوتاهی بعد از مادرم گذشت در سال 2018 است. در بازگشت من کمک به او زندگی می کنند بهترین زندگی سگ.
محل سکونت: اجواتر — شیکاگو, ایلینوی
نوع صفحه: بالا آمدن محل سکونت
حجم: 650 متر مربع
سال زندگی در: 1 سال و متعلق به

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: این محل سکونت من است و من آن را خریدم نه روز قبل از تولد 50. آن است که در اواسط قرن ساختمان و من در 35 طبقه با بدون مانع دیدگاه غرب این شهر و با شکوه غروب از این رو به نام من با توجه به محل سکونت “Palazzo dei Tramonti” است که “کاخ از غروب” در ایتالیایی. صاحب قبلی به یک کشور/خانه رعیتی زیبایی که نمی تواند بیشتر از خود من ، آن را تزئین درجات تن سفید و من نمی توانستم صبر کنید برای دریافت در اینجا و تزریق برخی از زندگی و رنگ! من را ساخته اند شدید تغییر رنگ به هر “اتاق/منطقه” به جز آشپزخانه و… است که گرفتن یک نوسازی کامل بعد از این سال. چیزی که تمام شده است و فرایند سرگرم کننده است و من قطعا “محل سکونت-itis” است که همیشه در حال تغییر لیست پروژه ها و ایده های در مورد چگونه من می خواهم به تغییر همه چیز.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: وای نگاه کنید در آن نمایش! Ha! شوخی. من می خواهم به آن تماس بگیرید ریجنسی مدرن در بودجه است.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ به خوبی آن را از لحاظ فنی تنها یک اتاق به طوری که شما هرگز خیلی دور از دیگر… و من فقط آن را دوست دارم. اما من حدس می زنم اگر من مجبور به انتخاب یکی من می خواهم بگویم entryway. من می خواستم آن را به یک واقعی وای عامل. من می خواستم آن را به شما تیزر برای چه آمده بود در بقیه از خانه. بنابراین من آن را رنگ تیره فیروزه ای با لهجه های طلا برای املاک BAM! گالری دیوار خود به خود اتفاق افتاده است به این دلیل که دیوار فقط به دنبال نگه داشته به طوری لخت, بنابراین من جمع آوری یک دسته از طلا قاب و آینه و چاپ غروب آفتاب صحنه های از سراسر جهان و پاشیده در برخی از آینه و تصاویر گرافیکی و سفر-محور عبارات بر روی دیوار و میز. جدول استعداد بود از دوستان خوب من. من در واقع فکر می کنم من می خواهم با استفاده از آن وجود دارد و من ممکن است حرکت آن زمانی که مادر دوباره انجام است اما در حال حاضر آن را واقعا کار می کند.

من جابجا کردن نور سقف ثابت شد که یک کمی غمگین “فهرست” مینی لوستر آویزان است که به پایین راه بیش از حد کم است اما حتی هنوز هم بیش از حد کوچک بود برای این فضا و آیا شما هیچ نعمت در واقع روشنایی فضا. به علاوه من متنفر بودم که هر کسی که 6 فوت و یا بلندتر بود به اردک وقتی که آنها آمدند در درب. من هرگز می خواهم هر کسی که برای احساس هر نوع ناراحتی زمانی که آنها می آیند به خانه من. بنابراین من عوض میکنه که کمی غمگین چیز برای یک کریستال نیمه خیط و پیت کردن کوه گیج کننده! اما عمدتا از ورود شما می توانید یک نمای تمام فضا. شما ببینید با شکوه مخملی, درخشان, مس, آویز, نور, درخشش نوار سبد خرید و مشاهده کردن ویندوز و… شما فقط تا کشیده به فضا و می خواهید برای کشف و سالن و نوشیدنی و فقط به انجام همه چیز! بنابراین yah… entryway.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ رنگ! من در نهایت رنگ اصلی دیوار در اتاق نشیمن. آن است که جالب ترین رنگ بنفش که تغییرات از یاس بنفش به رنگ خاکستری به greige و بازگشت به بنفش دوباره همه در یک روز. خیلی شیک و این باعث می شود من لبخند! آن را “حجاب بنفش” از Sherwin-Williams.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ هر کس می گوید آن را درست… وقت خود را. آن را ندارد به 100% تزئین شده و کامل بلافاصله پس از حرکت در. همچنین نگران نباشید در مورد شخص دیگری طراحی “قوانین است.” این شانس خود را به متصدی از همه چیز. بنابراین باید چیزهایی که جرقه شادی شما نگران نباشید در مورد روند و یا آنچه که در Pinterest یا چه وبلاگ انجام می دهند. معاون کشیش بخش زندگی خود را!

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im