600 فوت مربع آپارتمان استودیو نشان میدهد قدرت یک رنگ نیم دیوار

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Marlee Bever و گربه میرا
موقعیت: Los Feliz — لوس آنجلس, کالیفرنیا
نوع صفحه اصلی: استودیو آپارتمان
حجم: 600 متر مربع
سال زندگی در: 1 سال اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: من 12 ساله گربه میرا نقل مکان کرد برای ما روشن 600 فوت مربع استودیو یک سال پیش در لس فلیز (محله در شرق LA) و ما نمی تواند شادتر! پس از یک های اخیر وضعیت زندگی رفت جنوب, من می دانستم که من نیاز به یک تغییر دهید و برای پیدا کردن یک محل به احساس من بهترین است. هر کس می داند که من می خواهم بگویم جای من قطعا “مارلی” و این خیلی برای من مهم است. از پررنگ pinks و پرتقال, برای, خانواده, فهرست اقلام و همه از من پنهان برنج گربه من کمی جادویی بهشت. حتی در یک فضای استودیو من هنوز هم پیدا کردن چیزهای جدید برای اضافه کردن و کامل مانند دیوار من فقط رنگ پشت بستر من. برای من همه چیز در مورد پیدا کردن تکه های کوچک به جا و تزئین هر فضا.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: هر جا گزیننده, غریب, رنگارنگ, روشن, جادویی.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ من واقعا فقط باید یک اتاق اما من دوست دارم اتاق خواب منطقه! آن را نزدیک به بزرگ پشت پنجره و آنقدر نور به علاوه زمانی که من باز ویندوز از خواب بیدار شدم از شنیدن این پرندگان در صبح—فقط با من تماس برف سفید! آن را نیز در محل های مورد علاقه من برای گرفتن عکس از میرا چرت زدن در آفتاب; آن را نیز نقطه های مورد علاقه در آپارتمان. با من بزرگ برنج آینه, این عکس پس زمینه برای کسانی که صبح IG عکس.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ در طول این قرنطینه و در حال حاضر نیاز به کار از خانه به طور نامحدود من تصمیم به خرید یک میز و استفاده از آن به عنوان یک nightstand بعدی به یک طرف تخت من. اگر چه یک میز لزوما سرگرم کننده خرید آن شد و قطعا لازم است و کمی اضافه شده شخصیت فوق العاده به اتاق! به علاوه آن را به من می دهد فضای بیشتری برای اضافه کردن کمی خرده ریز ها و کتاب ها به پشته در.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ به خصوص در حال حاضر ما در حال صرف زمان زیادی در خانه ما و فضاها و این بسیار مهم است برای آن را واقعا احساس می کنید مانند شما! من و زندگی در فضاهای که در آن من می توانم بیان آزادی خلاق و برای من که سخت بود به خصوص از آنجایی که من عاشق رنگ های روشن و طرح های بد بو مخلوط شده است.

بنابراین مطمئن شوید که شما فضای خود را چیزی است که همیشه قرار دادن یک لبخند بر روی صورت خود. شما لزوما باید به همراه روند یا نه. من فکر می کنم آن را آسان به بلند شدن در آنچه که “در” در حال حاضر. اگر شما آن را دوست دارم و این باعث می شود شما شاد و سپس آن را انجام دهد. برای من شخصا, من فکر می کنم آن را سرگرم کننده برای ترکیب مدرن و قطعات با صرفه جو می یابد. آن را واقعا یک فضای ترکیبی از داستان و پرنیان منحصر به فرد!

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو