یک 599 فوت مربع آپارتمان استودیو شد شخصی با تبادل نظر واشی نوار نقاشی های دیواری

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: جان کانر و Maryana من در زمان طولانی شریک
محل سکونت: Navy Yard منطقه — واشنگتن
نوع صفحه اصلی:: آپارتمان
حجم: 599 متر مربع
سال زندگی در: 8 ماه اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: ما فضای بسیار الهام گرفته ما ساختمان آپارتمان. وجود نقاشی های دیواری در همه جا است که الهام بخش ما را به ایجاد برخی از قطعات قرار دادی از خود ما است. ساختمان خود جلب کرد با الهام از جنبش باوهاوس و ما در واقع هر دو با حضور در موسسه فناوری ایلینوی در شیکاگو که منجر شد توسط میس های van der Rohe سابق مدیر باوهاوس. ما می دانستیم که فورا زمانی که ما راه می رفت از طریق لابی است که این محل مناسب برای ما!

بدون داشتن مبلمان در زمان ما scoured Maryana پدر و مادر را جالب می یابد. ما قادر به دریافت اکثریت مبلمان خود را از گاراژ یا زیرزمین. ما دوباره با هدف آجر قدیمی برای ایجاد یک پایه تلویزیون ما با رنگ سفید ترکه یا چوب کوتاه و عثمانی سیاه تبدیل یک درب و خرک پاها به یک میز ناهار خوری و استفاده نشده مس تغار در باغ است که ما فکر را کامل زمینی. انبار-مانند احساس آپارتمان با بتن و 10′ سقف الهام بخش ما برای دریافت خلاق و اضافه کردن خود ما طراح تمبر به آن است.

ما در انتخاب پارچه های رنگارنگ از IKEA و دوخته خود ما مبل و کوسن و میز دونده و صندلی را پوشش می دهد. ما آویزان مدرن چاپ یادآور ملیله و الهام Sol LeWitt دیوار نقاشی ما خود ما ایجاد کامل دیوار نقاشی های دیواری از واشی نوار.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: رنگارنگ, خلاق, re-هدف انتزاعی است.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ ما در یک استودیو و چیز زیادی در مورد آن این است که این همه در یک فضا; همه چیز متصل است و در عین حال ما سرپرستی مناطق جداگانه در داخل است. ما دوست دارم که آن را مشرف به حیاط و کف به سقف پنجره ها اجازه می دهد مقدار زیادی از نور را از طریق آمده است.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ واشی نوار از آمازون برای ایجاد نقاشی های دیواری.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ برو برای آن! اجازه دهید این فضا صحبت می کنند به شما در مورد آنچه به آن اضافه کنید. فقط به خاطر اینکه شما در حال اجاره معنا نیست که شما نمی توانید برای تزئین ترس از آسیب رساندن به دیوار. همچنین به خوبی طراحی فضا ندارد به هزینه زیادی! شما فقط نیاز به برخی از خلاقیت است. است که چرا ما با استفاده از واشی نوار; آن را آسان برای استفاده و مقرون به صرفه و موقت.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید