یک 585 فوت مربع ملبورن آپارتمان را احساس نمی کند در تمام

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Tim Thorpe
محل سکونت: ملبورن استرالیا
حجم: 585 متر مربع

توصیف خانه خود را دکور سبک در 5 واژه ها: پررنگ عناصر که ماسک نقص

چه چیز های مورد علاقه خود را در مورد خانه خود را ؟ من ملبورن CBD آپارتمان است که بخشی از یک بوتیک میراث بلوک nestled در میان (و تقریبا فرا گرفته) ساختمان اداری و ساختمان های مسکونی. من دوست دارم که چگونه آن را به شکل بخشی از ملبورن skyscape و فراهم می کند یک دیدگاه که از آن من می توانم تحسین تاریخ این شهر و رعایت آن در آینده در ساخت در حالی که تماشای تلویزیون.

چه های مورد علاقه خود را چیز در مورد خانه خود را ؟ همه که لعنت شهرستان skyscape بلوک من نور طبیعی است. و نگه داشتن آنها را در اضافه کردن طبقه اضافی در بالای موجود به اصطلاح ساختمان های میراث بنابراین سایه طولانی تر می شود.

چگونه فضای خود را و دکور منعکس منطقه (اگر آن را ندارد)? خارج از اواخر ویکتوریا بلوک بسیار به عنوان آن بود زمانی که ملبورن شد با بهره گیری پست-طلا راش رفاه. داخلی محروم شد و تغییر چندین بار در طول قرن 20th. با توجه به کمبود بودجه و خواهد به انجام یک دوره مرمت کار در آپارتمان من با خوشحالی بازتاب کلی چیز درهم و برهم از سبک های از دوره های مختلف که مشخص ملبورن جذاب خیابان ها و خطوط.

چه بهترین فضای کوچک ترفند ؟ ‘به Mezz’. من نیاز به ایجاد برخی از تعریف آپارتمان ورود اما آیا این فضا برای خراب کردن در مورد. هیچ منطقه می تواند استفاده نشده بنابراین من چوب نیم اشکوب (‘این mezz’) تعریف آپارتمان ورود را فراهم می کند ذخیره سازی و سه برابر به عنوان یک جلال کت و کلاه رک. آن را حتی می تواند به عنوان یک خواب زیر شیروانی قرار دادن.

چه جدید ترین چیزی که شما خریداری کرده اید برای خانه خود را ؟ کمی stovetop کتری. هنگامی که پیر و پلاگین در یکی از درگذشت من فکر کردم ” چرا استفاده از یک برق هنگامی که من یک القای stovetop?’ این frees تا ارزشمند میز کار املاک و مستغلات و چشمگیر نافذ سوت که belies اندازه آن است.

چه چیزی است که باعث می شود فضای خود را مانند خانه احساس? یک چیز نیست اما یک فرد است. از طریق آنچه که او خواستار یک ‘مداخله’ من الهام بخش و بدون مزخرف دوست ملیسا Compagnoni مجموعه برای اولین بار در مورد کشیدن تا فرش قدیمی و کمک به با د-درهم و برهمی و سپس پیدا کردن کسبه منابع مواد و به طور کلی انجام تمام چیزهایی که من بیش از حد تنبل و یا عصبی به انجام به منظور تحقق بخشیدن من تا حدودی مبهم دید.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>