یک 450 فوت مربع مشترک استودیو ویژگی های دیوار های تیره خوب هنر & بسیاری از گیاهان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Clarice C. هانا و گربه
موقعیت: شرق فوقانی جانبی — نیویورک منهتن
نوع صفحه اصلی: استودیو آپارتمان
حجم: 450 متر مربع
سال زندگی در: 5 سال اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: I live with my husband مایکل و گربه “دختر کوچک.” آپارتمان در قبل از جنگ ساخت که به نظر من بهترین برای تزئین! خانه ما این است که واقعا دنج و پر از همه چیز است. بسیاری از هنر بر روی دیوارهای بودند یا پدربزرگ و مادربزرگ من و یا پدرم نقاشی آبرنگ و همه آنها یک معنی خاص برای ما است.

من و شوهرم از سفر به اسپانیا و پرتغال در دو سال گذشته و من با وسواس اسپانیایی/پرتغالی سفال. ما پر از دیوار آشپزخانه رنگارنگ با دست رنگ آمیزی صفحات. ما هر دو عاشق عتیقه و من احساس می کنم این نشان دهنده در خانه ما.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ اتاق نشیمن. ما بزرگ مربع پانل پنجره که باعث می شود فضای کوچک احساس بزرگتر است. همچنین این بخش از آپارتمان دارای بیشترین نور در آینده و شما می توانید به نشستن و لذت بردن از تمام گیاهان است.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: التقاطی و یک منبع الهام بخش.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ با Coronavirus ما شده اند قادر به سفر. من شده است با گشت و گذار در اینترنت به تازگی به جمع آوری بیشتر اسپانیایی صفحات به چسبیدن به در آشپزخانه. من رفتن به محل eBay! من هم دنبال Instagram #lebrillo که ترجمه را به سفال کاسه. واقعا من آخرین منبع الهام بخش. آن را پر از عتیقه کاسه/صفحات و رنگ ها بسیار جالب!

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ اگر شما یک قطعه(ع) است که به معنای زیادی به شما—مانند خانواده ترکه یا عکس—پایگاه خود را منبع الهام بخش است. من فکر می کنم که یک محل عالی برای شروع است. اگر شما پیدا کردن چیزی شروع به سنت موروثی!

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de