400 فوت مربع استودیو با استفاده از تصویر زمینه متحرک برای 'دیسکو-دیدار-دکو' Vibes

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: لری

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: لری هال-Araujo
محل سکونت: Lakeview — شیکاگو, ایلینوی
نوع صفحه اصلی:: آپارتمان
حجم: حدود 400 فوت مربع
سال زندگی در: 3.5 ماه اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: من یک استاد دانشگاه و موزه متصدی بازدید از شیکاگو برای ترم در حالی که نوشتن یک کتاب است. همه چیز به سرعت اتفاق افتاده است و من قادر به شکار آپارتمان در فرد است. که بسیار خاص در مورد من فضایی که من پیدا کردم جستجو برای کوتاه مدت اجاره از فاصله عصب wracking. خوشبختانه تداوم پرداخت می شود. این آپارتمان بود و کمی فراتر از بودجه من, اما آن را به حال همه چیز من به دنبال: طبقه چوب جنگلی نور بزرگ نمایی از دریاچه میشیگان نزدیکی به حمل و نقل عمومی و تن در نزدیکی و رستوران ها و مغازه ها. حتی اگر من می دانستم که من تنها بود در آپارتمان برای شش ماه این مهم است که در آن احساس آرامش و منجر به نوشتن و انعکاس است. من خوشحالم که من در زمان برای پیدا کردن فضای مناسب و آن را خود من به دلیل COVID-19 ضربه این بهار و من صرف زمان و حتی بیشتر در خانه از من پیش بینی کرده بود.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: بی سر و صدا نوشتن aerie.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ از آنجا که فضای استودیو من می گویند من نقطه های مورد علاقه است که گوشه ای که در آن من یک دست دوم طلا مخملی جاناتان آدلر swivel chair من در بر داشت در Craigslist. این یک دنج قرار گرفتن به صورت زل زده در دریاچه بین خواندن و نوشتن. در شب من می خواهم برای استراحت با شراب و یا چای و نگاهی به برخی از گنجینه های من جمع آوری کرده ام در سفر من.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ من ساختمان ساخته شده بود در اواخر دهه 1920 بنابراین من فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده آن را به یک دیسکو-دیدار-دکو عطر و طعم. من جابجایی طلا و سیاه و سفید تصویر زمینه در Wayfair که من استفاده می شود در این مطلب. آن را بسیار چشمگیر و زیبا. من احساس می کنم وارد یک کلوپ شبانه هر زمان که من به خانه می آیند.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ همه اولویت های مختلف و نیازهای. برای من نور خوب معماری و استخوان و سازمان ضروری است. زیبا همه چیز از دست رفته در یک دلتنگ, کثیف فضا. من هم دوست دارم چیزهایی که به خوبی ساخته شده: منسوجات, هنر, یک وعده غذایی خوشمزه. در طول این سالها من انباشته شده در یک مجموعه کوچک از اشیاء من صفحه نمایش و از آنجا که آنها به من لبخند و بیرون کشیدن خاطرات. من فکر می کنم این مهم است برای آرام کردن و گرامی داشتن مردم و چیزهایی که در زندگی ما به جای گرفتار شدن در disposability. به طور مداوم جایگزین و به روز رسانی به جدید تنها می تواند منجر به نارضایتی همیشگی.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب