یک 330 فوت مربع پاریس شیرین است, ریزه اندام و پر از آسان ایده های DIY

نام: Amtiss
محل سکونت: پاریس, فرانسه
نوع صفحه اصلی: استودیو آپارتمان
حجم: 330 متر مربع
سال زندگی در: 3 سال اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: من به عنوان یک نویسنده مستقل و همچنین اجرای یک شیوه زندگی, وبلاگ Amtisstory بیشتر در مورد دکوراسیون خانه و سلامتی, نکات (و همچنین مقدار زیادی از Netflix بررسی!). من در فرانسه متولد شد اما من نیم ویتنامی, نیم درهم.

پدر و مادر من’ فرهنگ برای من بسیار مهم است و من سعی کردم به ترکیب برخی از ویژگی های در آپارتمان من. من در پاریس زندگی می کنند به مدت شش سال از جمله سه سال در این آپارتمان استودیو. آن را در واقع مورد علاقه من, پاریس, منطقه: 11th, arrondissement پس از پر جنب و جوش و الهام بخش برای من است.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: صلح آمیز و معنی دار و گرم و نرم.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ آن است که از لحاظ فنی یک اتاق بزرگ و راستش من آن را دوست دارم. آن است که واقعا من صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین که من خیلی خدا را شکر در طول مستند.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ در واقع آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که من نمی خرید هر چیزی برای من بود. من از طرفداران بزرگ از تبادل نظر: بافتنی, crocheting توری ضخیم و ریشه دار… من بسیاری از موارد به عنوان زیر لیوانی یا دیوار دکور خودم. من فکر می کنم آن را به ارمغان می آورد چیزی بسیار شخصی و منحصر به فرد!

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ وقت خود را برای مبلمان, اما گوش دادن به قلب شما برای دکور خانه لوازم جانبی. گاهی اوقات ما زمان زیادی را به فکر کردن در مورد سبک و ما در نهایت بدون انجام هر چیزی. بنابراین اگر وجود دارد یک قطعه از دکور مانند یک بالش یا یک قاب است که شما واقعا دوست دارم و باعث می شود شما لبخند برو برای آن!

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im