300 فوت مربع استودیو می رود از کار را به آخر هفته به لطف برابر پایین میز

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Caitlin Tateishi و بوستون تریر, Edgar Allen Poe پسر (Poe برای کوتاه)
موقعیت مکانی: نیویورک نیویورک (شرق ایجاد کرد)
نوع صفحه اصلی: استودیو آپارتمان
حجم: 300 متر مربع
سال زندگی در: 1.5 سال اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: من هرگز قدردانی من واحه های کوچک تر از من در طول چهار هفته گذشته در قرنطینه. من نقل مکان کرد و به من دیروز حدود یک سال و نیم پیش با من تریر بوستون پو. پرنیان قطعا زنانه های من گرد و خاکی رز مخملی نیمکت. این شهر همچنین دارای یک مخلوط غیرمتعارف عناصر چند گره به آمریکا و یک خط تیره از مینیمالیسم (هی این استودیو!).

من قطعا کار کرده و برنامه ریزی های زیادی را در فضای کوچک فوق العاده کاربردی است. تبدیل خوانده شده جدول سمت در ورودی چین را به کامل میز ناهار خوری, برای مهمانی های شام. در طول هفته کار می کنند در حالی که ما تمام شده کار از خانه من راه اندازی یک گوشه کار با حداقل برابر پایین میز. این پایین می آید هر جمعه تا فضا احساس می کند مانند آن را “آخر هفته آماده” دوباره.

پو را دوست دارد این آپارتمان. احتمالا چون معمولا می توانید ببینید من تقریبا در هر زاویه و خود را به پنجره قرار گرفتن که در آن او به طور منظم برخوردار خورشید تکه های خود را برای چرت زدن بعد از ظهر. من هیجان زده هر بار که من راه رفتن به آپارتمان من. آن را قطعا یک پناهگاه در طول این زمان بسیار ترسناک در نیویورک است.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: غیرمتعارف زنانه Americana واحه.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ من زندگی می کنند در یک استودیو, بنابراین بسیاری از آپارتمان من است اتاق مورد علاقه من! مورد علاقه من گوشه ای است که قطعا در نزدیکی آتش فرار از پنجره. من راه اندازی یک کمی گوشه اتاق در طول هفته کار می کنند (در حالی که کار از خانه به دلیل قرنطینه) و هر جمعه من نزدیک پایین میز قرار داده و از من کمی بیرون فرش در آتش فرار کنند. این می شود کوچک من, هوای آزاد, خواندن گوشه کامل با چراغ و یک فنجان چای.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ من این نرم اندازه faux خز خرگوش بالش که من را روی تخت من. آنها نه تنها زیبا اما فوق العاده کاربردی است. من سگ گرفته شده به سرقت آنها و تبدیل آنها به شخصی خود را با تخت خواب سگ. همچنین شروع به خرید تازه اکالیپتوس که من قرار داده و در زیر سر دوش. روغن آزاد که من دوش گرفتن و ایجاد شخصی خود من اسپا.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ عجله نکنید! من مؤمن بزرگ در آشنایی با فضای خود را و اجازه دادن به اتاق باز به شما قبل از انتخاب هر نوع دکور. من عاشق Pinterest الهام بخش و برنامه ریزی طراحی شده است. همچنین یک طرفدار برای تلاش برای نگه داشتن چیزهایی که به عنوان حداقل که ممکن است به مطمئن شوید که وجود دارد این است که فضای کافی برای تنفس و حرکت در اطراف. و در نهایت به عنوان شما می توانید ببینید گیاهان و شمع قطعا دو چیز من نیاز به احساس آرامش در نیویورک خانه.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>