300 فوت مربع اتوبوس مدرسه دنج خانه روستایی در چرخ

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Ailsa و پل با سگ برگ و ماری
محل سکونت: Cheshire شمال غرب انگلستان
حجم: 300 متر مربع
سال زندگی در: 1 سال و متعلق به (هر چند که اجاره زمین)

واقعی Buslife Cheshire | Tiny تور

مانند بسیاری دیگر از #vanlifers, Ailsa و پل سقوط در عشق با آزادی که سفر در تبدیل ون را فراهم می کند. بنابراین زن و شوهر در زمان یک سال از شغل خود به اروپا سفر بسیار شایان ستایش home-on-wheels آنها به نام هنک. پس از چند ماه از سفر و ماجراجویی آنها آماده بودند برای بعدی خود را DIY ماجراجویی: Converting an American اتوبوس مدرسه به خانه بر روی چهار چرخ “skoolie” آنها به نام اتو.

به جای جایگزین کردن هنک ون در مجموع Ailsa و پل گرفته اند یک رویکرد رمان به راه اندازی خود را در خانه و سفر زندگی: اتو skoolie است استاتیک قرار داده شده در برخی از اجاره زمین با آب و برق کنسول و زن و شوهر را نگه می دارد هنک ون در اطراف برای استفاده از سفرهای!

شاهکار تبدیل یک اتوبوس قدیمی مدرسه به خانه است هرگز آسان اما پل و Ailsa پنجه چالش زیبایی با پل کار تمام وقت روی این پروژه به مدت سه ماه تا اتمام آن. آنها می گویند که آنها قادر بودند به پایان تبدیل خود را در بودجه با تشکر به انجام کار خود را.

رویکرد خود را به طراحی فضا و همچنین کمک به نگه داشتن تبدیل مقرون به صرفه: خیلی از کشور مانند روکش فلزی و قفسه های ایجاد شده با استفاده از سالم چوب از محلی پالت حیاط که همچنین می افزاید: بسیاری از گرما و coziness.

هر چند تنها 300 متر مربع در داخل اتوبوس خود خانه همه چیز “عادی” خانه ممکن است, از جمله یک ماشین لباسشویی دو سفارشی ورود شومینه کامل-اندازه کاشی حمام و یک تن از هوشمندانه ساخته شده است در ذخیره سازی گوشه. و چون اتو باقی می ماند قرار داده و آنها قادر به بزرگ, هوای آزاد, عرشه با BBQ گودال وان آب داغ و صندلی ناهار خوری است که باعث می شود زندگی در یک خانه کوچک حتی آسان تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im