یک 235 فوت مربع نیویورک استودیو احساس می کند خیلی بزرگتر با تشکر هوشمند برنامه ریزی فضایی

نام: کتی Heise و من نجات زن سبک و جلف لانا
محل سکونت: Lenox Hill — New York, NY
نوع صفحه اصلی: استودیو آپارتمان
حجم: 235 متر مربع
سال زندگی در: 6 ماه اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: روز من یک دستیار رسانه خریدار کار در سوهو. شب من خلاق homebody. من سبک می تواند به عنوان حداقل احساساتی و کنتراست بالا. من شیفته با شهر نیویورک در سن جوانی و من رویا پردازی در مورد زندگی در یک کوچک نیویورک استودیو پس از کالج (به عنوان هر 13 ساله خواهد بود؟). من به معنای واقعی کلمه به حال Pinterest با عنوان “رویا” در طول دوران دبیرستان و کالج.

زمانی که من در نهایت حرکت از میشیگان به نیویورک در اوایل این سال, من در حال حاضر من فوقانی شرق جانبی استودیو برنامه ریزی. من اجاره آپارتمان چشم نهان (من تا به حال به صیقلی کردن اینترنت برای پیدا کردن تقریبی مربع) بنابراین من می دانستم که من تا به حال به خیلی استراتژیک با آنچه که من با من به ارمغان آورد. اگر من می خواستم به این shoebox یک خانه, من نمی خواهم آن را به تبدیل شدن به یک سرپرستی واحد ذخیره سازی (شما بخندید تا زمانی که شما پیدا کردن اللفظی واحدهای ذخیره سازی بیشتر فضای طبقه). به عنوان یک خود اعلام کرد, مینیمالیستی, من به ندرت خریداری شده و یا برگزار می شود بر روی هر چیزی بدون در نظر گرفتن پتانسیل خود را در محل خانه آینده من. یکی دیگر از نجات دهنده بود و با استفاده از آنلاین رایگان, طرح ابزار برنامه ریزی بیشتر برای از بین بردن هر گونه حدس زدن.

در درست Cancerian مد, من بسیار احساساتی و خانواده گرا. همه چیز را بر روی دیوار یا یک هدیه و یا به عنوان الهام بخش و یا به راحتی مانند عکس از دوران کودکی من سگ یا نیویورک نقشه چاپ داشته که “رویا” زنده در طول نهایی. بسیاری از مبلمان آمد از مرحوم من مادر بزرگ من نیمکت پیانو تبدیل میز قهوه. من هم یک مجموعه از needlepoint قطعات ساخته شده توسط مادر من. آن را بسیار آسان به احساس تنهایی در یک شهر بزرگ مانند نیویورک, بنابراین من می خواستم به یک فضا است که هر دو الهام گرفته و لنگر من.

کنتراست را می توان در سراسر خانه من هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا. فهرست قطعات زنده با ترخیص بخش Wayfair می یابد. در اواسط قرن مدرن در دیدار صنعتی با یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته مبل چرم nestled بین قاب فلزی تخت و قفسه کتاب (قفسه بالا سمت چپ باز برای لانا برای استفاده به عنوان یک سوف به تماشای بیش از او پادشاهی کوچک). رنگ عاقلانه, سیاه, عمیق, سبزی مدال طلا و چوب تیره تن به یک جزء اصلی در فضا. من به سادگی عاشق چگونه آنها نگاه برابر “مستاجر سفید” دیوار. بالا سفید سقف جبران تیره تن و نگه داشتن اتاق احساس روح.

دیگر باید دارا در آپارتمان شامل جایگزین منابع نور است. من اعتقاد راسخ که نور کلیدی است و می خواهد هر چه زودتر پیدا کنید من نشسته در تاریکی قبل از استفاده از نور فلورسنت. در حالی که آپارتمان من بزرگ می شود نور در طول روز من سه لامپ است که در خدمت به عنوان دنج روشنایی در شب. لامپ همراه با تصاویر و فرش آینه ، نیز یک راه عالی برای شکستن فضای داخل استودیو و ضروری است که شما می توانید به معنای واقعی کلمه هر اتاق در خانه خود را از درب جلو.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: کنتراست بالا, پیر, روح, مینیمالیستی,

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ اتاق مورد علاقه من است به من موقت ناهار خوری گوشه و گاه به گاه ، آن را مظهر مقابل اختلاط قدیمی و جدید نور و تاریکی. من Amish سرو “امید قفسه سینه” که مادرم به من داد برای من تولد 16 در خدمت به عنوان یک گنجه کتانی و یک نیمکت. طلا پیانو لامپ که من در بر داشت در ارتش رستگاری می دهد گرم مناسب نور در شب. دایره ای جدول از هدف کمک به جبران خطوط مستقیم در بقیه آپارتمان, قدیمی, تام واتس صندلی فقط گیلاس در بالا. موقعیت خود را در اتاق همچنین باعث می شود آن را مورد علاقه من, آن را به عنوان به نظر می رسد بر روی خیابان های شهرستان. آن را همیشه یک یادآوری در حالی که تکمیل وظایف دنیوی مانند ارسال ایمیل و یا خوردن صبحانه که “من.”

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ آخرین چیزی که من به خانه من آمده و سفید میز کنسول, که من استفاده می شود برای ایجاد یک entryway/گل اتاق با درب جلو. تنها جایی که من نمی خواهم مقابل از فضا است که در حال حاضر آنقدر تنگ و تاریک بود, بنابراین من خوشحالم برای پیدا کردن این به دلیل سفید مخلوط راست به دیوار. من آویزان آینه بیش از آن را برای اضافه کردن نور بیشتر. این محل مناسب برای پرت کردن کلید ها و موارد دیگر و من اغلب با استفاده از آن به عنوان یک آشپزخانه در حالی که پخت و پز. به علاوه یکی دیگر از مقدار فضای خالی در زیر آن من نیاز به نگه داشتن فضای باز برای من وای فای روتر که من را در یک سبد بافته شده.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ الهام برای فضای خود را از زندگی فرد وجود دارد: شما می باشد. که من پیدا کردم که مفید ترین ترفند در هنگام ایجاد خانه من بود با استفاده از چیزهایی که بیشترین اهمیت را برای من به عنوان من “muses.” استفاده از چیزهایی که شما را دوست دارم به عنوان الهام بخش برای دکور خود را. نوازنده ؟ قاب موسیقی از قطعه مورد علاقه خود را. Bookworm? نمایش آنها را در یک راه آسان را به علامت خود را در حالی که ایجاد یک خنک نقطه کانونی. شناخته شده برای خود را تک رنگ لباس ؟ ببینید اگر شما می تواند تکراری که در خانه خود را رنگ. در حالت ایده آل کسی باید قادر به راه رفتن به فضایی خود را و می گویند: “آره [درج نام] در اینجا زندگی می کند!”

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im