یک 154 فوت مربع کامل جریان هوا به ‘غیرمتعارف با یک کلبه پرنیان’ نگاه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: جیل Brewer, شوهر, جیمی, دختران اولیویا (19), Lillie, (15), لوسی (21)
نوع صفحه اصلی: 2014 جریان هوا
حجم: 154 متر مربع
سال زندگی در: 2 سال متعلق به

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: مانند بسیاری از مردم با اشکال سفر من همیشه می خواستم یک جریان هوا. در طول تابستان 2018 در حالی که بازدید از گذشتن از شهر میشیگان از خانه ما در تگزاس دیدم ما جریان هوا برای فروش توسط مالک در کنار جاده. من سریع U-نوبه خود و در عرض یک هفته ما تخلیه آن را به اردوگاه ما بودند در حال حاضر ماندن در ما 5th wheel RV. هر تابستان ما زندگی می کنند در 5 چرخ در حالی که حضور هشت هفته اسب نشان می دهد در خارج از گذشتن از شهرستان. کمپینگ در 5 چرخ است که بسیاری از سرگرم کننده اما ما تقریبا فقط در مسافت آن به میشیگان از تگزاس هر تابستان و پارک آن را در RV resort برای هشت هفته. واقعا رفتن به کمپینگ در میشیگان شمالی و کانادا برای دیدن زیبایی منطقه ملی و ایالتی و ولایتی, پارک 41′ 5 چرخ است که به طور کامل بیش از حد بزرگ برای بسیاری از کسانی که در اردو. از این رو من منطقی برای داشتن دو rv ها!

فقط در 21′, طولانی, من قادر به آن دو با من دیزل جیپ گرند چروکی SUV. ما می تواند تقریبا در هر نقطه با یا بدون کنسول! به طور معمول یک یا دو تا از دختران من و ما دو سگ را از چند روز تا یک هفته در تابستان برای رفتن به کمپینگ در بالا و شبه جزیره انتاریو است. تابستان گذشته من در زمان از 2500 مایل سه هفته از سفر انفرادی از تگزاس به میشیگان U. P. پایان دادن به در گذشتن از شهر. پس از آن بود توانمند برای مدیریت جریان هوا توسط خودم. خانواده و دوستان من فکر می کردم دیوانه, اما آن را یکی از مورد علاقه من, ماجراهای همیشه!

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: غیرمتعارف با یک کلبه پرنیان

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ دیگر از داخل آن تقریبا فقط یک اتاق… و من دوست دارم در هر اینچ مربع. Airstreams چنین نگاه بی انتها است که من می دانستم که من شروع شد با یک بسیار شیک و کارآمد فضا. اما من می خواستم به آن را منعکس کننده سلیقه من و شخصیت من مجموعه ای را به ایجاد تغییرات کمی که تاثیر بزرگ. پس از آن است 2014 مدل سیستم و پس از اتمام آنها در دستور کار کامل, بنابراین من فقط نیاز به صنوبر تا داخلی. بزرگترین تغییر آمد از داشتن خاکستری و سفید چوب دانه سفارشی پرده های ساخته شده برای بستر منطقه و دوره نقاهت اطاق کوچک ناهار خوری بالشتک که واقعا زشت و قهوه ای. اضافه کردن پوست-n-چوب کاشی backsplash واقعا کشیده آن همه با هم.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ راهرو بین اطاق کوچک ناهار خوری و آشپزخانه بسیار محدود است. من در بر داشت کامل به اندازه دونده در “AssyrianRug” فروشگاه Etsy. مغازه واقع در استانبول ترکیه است. آنها تا به حال یک انتخاب و آن روانه بازار شد در عرض یک هفته. آن را کامل است.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ وقت خود را. زندگی در یک فضای قبل از اینکه شما شروع به ایجاد تغییرات در صورت امکان. استفاده از اینترنت برای الهام و به ناخن پایین به نظر می رسد که واقعا به شما صحبت می کنند. و همچنین استفاده از آن برای پیدا کردن بهترین مکان برای منبع آن به نظر می رسد که از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>