150-سال-ویکتوریا خانه یک زمین بازی از رنگ های اصلی و DIYs

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: سارا Godfrey, شوهر, تام گادفری دو فرزند کوچک و دو ماهی کوچک
موقعیت: روستا در Nottinghamshire, انگلستان
حجم: شد 721 در حال حاضر 986
سال زندگی در: 7 سال (اجاره 2 سال متعلق به 5 سال)

تام و آيا ما کوچک دو اتاق خواب ویکتوریایی تراس برای دو سال قبل از صاحبخانه می خواستم به فروش برساند. من در انتظار فرزند دوم من است و اگر چه خانه بیش از حد کوچک برای یک خانواده چهار ما آن را می دانستند تا به حال بالقوه است. داشتن زندگی در تاریخی روستا برای دو سال ما می دانستیم که جایگاه ویژه ای را; ما خریداری این خانه بسیار کوچک فقط قبل از ملک غیر معمول رونق رسید. خانه یک 1870s تراس و آن را هنوز هم تا به حال اصلی محدوده پخت و پز. فقیر آشپزخانه/حمام فرمت ساخته شده بود در پشت ترک یک حیاط کوچک. یک روز من در حیاط و بخشی از پشت دیوار پاشیده بر سر من. من بیش از دیوار و متوجه متروکه ویکتوریا ساختمان با دودکش و برخی از اسکراب زمین. من می دانستم که چه باید بکنید! پس از دو سال از مذاکرات از آن ما شد. ساختمان مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک مخلوط کردن اتاق برای یک داروساز در اوایل 1900s و پر بود از بطری و مقیاس ، زمین کهنه پر از بطری های پزشکی و موارد تاریخی که برخی از ما اهدا شده به موزه. با این زمین و ساختمان در محل من می توانم فکر می کنم در مورد تبدیل فضای پشت بام به سه تخت.

پنج سال پس از خرید خانه ما در حال حاضر دو کوچک اما کاملا شکل گرفته اتاق خواب در اتاق زیر شیروانی/dormer و ما در حال حاضر سه خوابه املاک. ما سازندگان ساخته اند آن را در راه است که ما می توانید آن را تغییر دهید به راحتی به یک بسیار بزرگ و یک اتاق خواب اگر ما مایل به در آینده است. این چنین کمک به کودکان یک اتاق هر یک برای اولین بار و از آنها لذت می برد و دیدن آنها در حال ساخته شده است. ما پیر حمام طبقه را تبدیل به یک آشپزخانه بزرگتر رو به ما تمدید باغ و حمام جدید واقع شده است طبقه بالا در اتاق خواب ما سطح.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: “هیپی مدرنیسم” پاسخ تام قبل از خنده. ما بسیار DIY و بسیاری از ما مبلمان ساخته شده توسط تام الهام گرفته و یا با استفاده از انزو ماری دستورالعمل. او اجرا می شود دو گالری های هنری و تبدیل فضاهای متروک در طول سال با بودجه محدود بنابراین مهارت های خود را تنظیم شده است ضروری است. اکثریت ما دیگر وسایل یافت شده بودند رایگان و یا ارزان منابع. ما رنگ هایش میز ناهار خوری بالا داشت در یک گالری جست و خیز و ما بسیار طولانی شناور چوب ساج نیمکت داشت در ویکتوریا مدرسه جست و خیز. ما باید متنوع سبک در سراسر خانه, در آوردن رنگ تر و سرگرم کننده به عنوان شما را راه خود را تا سه طبقه است.

وجود دارد و ژاپنی و دانمارکی را تحت تاثیر قرار و من عاشق باوهاوس, اما, به عنوان خانه 150 سال ما منابع برخی از عتیقه جات بیش از آن دوره ، ما تراس ساخته شده بود برای یک خانواده فقیر knitters (ما در یک تاریخی روستا با بافندگی در قلب آن) بنابراین آن را احساس نمی کند apt برای نصب فانتزی marbled آتش مکان یا درخشان لوستر.

الهام: مجلات و منابع آنلاین هستند یک منبع مفید, با این حال بهترین الهام می آید از چیزی را تجربه دست اول. که آیا آن را در بازدید از یک نمایشگاه یا بازدید از یک فضای بزرگ/محل. ما صرف یک شکوه تابستان که برای اولین بار پدر و مادر زندگی می کنند به سادگی در سابق بتن GDR برج بلوک در برلین. این بود گوشه ای آپارتمان با کف به سقف و درب های شیشه ای که باز شد بر روی یک بالکن مشرف Mitte. نور و آب گرفتگی به فضای بتن در تمام طول روز بود که به سادگی مبله با نی تخت و اصلی پروانه صندلی. تمامیت مالک چیزهای زیبا نشسته بر روی یک کوچک چوبی مدفوع. ما لذت می برد سادگی و می خواستم که برای خانه خود ما. ما صرف تابستان در اقیانوس جنوبی ویکتوریا آپارتمان در نزدیکی رمسگت که متعلق به یکی از دوستان عکاس. دوباره فضای منظم. فراتر از یک دیوار از کتاب ها و سوابق اموال خود شدند مجموعه ای از راه راه شلی سفال, یک سری از کاسه چوبی و یک تعداد انگشت شماری از پر است. نیز وجود دارد یک نیمکت به سالن/خواب.

مورد علاقه عنصر: ما پروژه نوسازی است که هنوز هم در حال پیشرفت است و ما عناصر مورد علاقه تغییر, با این حال آن را کاملا لوکس به در حال حاضر پر نور فرود فضا در طبقه دوم توسط اتاق خواب ما. پله مورد رنگ زرد و قرمز و سبز که من به ارمغان می آورد شادی که در آن به عنوان یک تخته سنگ خاکستری نیست.

بزرگترین چالش: بزرگترین چالش برای ما بود زندگی در خانه های کوچک به کار می افتد. ما دو فرزند خواب در اتاق ما به اتاق خود شد و در حال تبدیل به یک حمام و در حالی که اتاق زیر شیروانی بود که تبدیل به دو اتاق خواب. ما بسته بندی وسایل خود را و ذخیره آنها را در ما outhouse و به آنها یک جعبه هر کدام را در کنار تخت خود را تا زمانی که آنها را می توان در پیوست با همه چیز خود را. ما نیز تا به حال یک نبرد برای دریافت پروژه به اتمام قبل از تعطیل بیش از شیوع کروناویروس. ما موفق به انجام آن در روز قبل از این مستند. هنوز هم وجود دارد چند چیز به پایان رسید (فرش فرود) با این حال این چنین کمک ما تا به حال چیزهایی مانند دیوارها و کف قبل از این مستند.

Proudest DIY: شوهر من ساخته شده همه از مبلمان با استفاده و الهام از انزو ماری ‘autoprogettazione’ طرح های برای تخت و میز ناهار خوری.

بزرگترین زیاده روی: پرداخت برای یک سازنده به ساختمان اصلی کار ما بود بزرگترین هزینه اما آن crittall دوش صفحه نمایش از ویکتوریا آلو بود که ما بزرگترین زیاده روی است. برای یک صفحه نمایش و برای ما بودجه آن را گران بود. اما آن را به ارزش آن است.

بهترین توصیه: توصیه من این است که بسیار خسته کننده است. هنگامی که به گام گذاشتن در یک پروژه ساختمان مطمئن شوید که سازندگان ماهر, قابل اعتماد و قادر به گوش دادن به شما. ما تا به حال به صبر 18 ماه برای ما سازندگان امگا lofts که فوق العاده بودند. این مهم است برای گوش دادن به توصیه های خود را و باز برای پیشنهادات. اگر چه تام بازسازی شده و ساخته شده متعدد گالری فضاهای ساختمان اصلی چیز دیگری است. چسبیده طبقه دیگر بر روی بسیار قدیمی تراس و نیازمند تخصص است. ما سازندگان ساخته شده ما فضای کار برای ما و آنها به خوبی به ارزش صبر کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im