9 States Likely To Speak At Tomorrow's Video-Conference With PM

Coronavirus: ساعت نارندرا مودی دیدار وزرای ارشد در یک ویدئو کنفرانس در ساعت 10 صبح فردا

دهلی نو:

حداقل نه وزرای ارشد — عمدتا از شرق و شمال شرقی هند –انتظار می رود به صحبت می کنند در طول نخست وزیر نارندرا ویدئو کنفرانس با وزرای ارشد فردا. این چهارمین بار است که نخست وزیر است که در تعامل با ایالات متحده از سراسر کشور مستند آغاز شده در مارس 14.

ویدئو کنفرانس — که شروع می شود در 10 am — انتظار می رود که به بررسی گسترش مستند. روشن خروج برنامه ریزی و چگونه باید آن را اجرا مرحله به مرحله شیوه نیز پرداخته می شود.

رئیس وزیران نیز به احتمال زیاد به بحث در مورد پاسخ به بخشی از تسهیلات اعطا شده در آوریل 20 به بخش های خاص وضعیت در مورد کیت های آزمایش و حفاظت از پزشکان.

ایالات متحده نیز انتظار می رود تقاضای یک بسته مالی از مرکز و اصلاح FRBM (مسئولیت مالی و مدیریت بودجه) عمل می کنند. دومی است که انتظار می رود به لیست کلاه کسری مالی است که به احتمال زیاد به افزایش هنگفتی از پول مورد نیاز خواهد بود برای امداد و محرک برای جهانی همه گیر.

تقریبا همه کشورهای بزرگ را مطرح کرده اند تا نظرات خود را در اوایل جلسات.

این زمان آن است که به نوبه خود از وزرای ارشد از بیهار Odisha, Gujarat, Haryana, Uttarakhand و هیماچال پرادش و قلمرو اتحادیه تامیل نادو. از شمال, وزرای رئیس مگالایا و Mizoram صحبت خواهد کرد.

منابع گفت: مرکز آرزوها به تمام متحده-بزرگ یا کوچک — یک فرصت برای صحبت می کنند. اما بر خلاف زمانی که فرمت این مستند مورد بحث قرار گرفت آنها را ملزم به ارائه خواسته های خود را در نوشتن.

در اولین جلسه در تاریخ 20 مارس هشت متحده را مطرح کرده اند نظرات خود را در مهار این ویروس ارتقاء زیرساخت های پزشکی و آموزش بهداشت محلی منابع است.

در دیدار دوم در مارس 2– حدود هشت متحده مورد بحث بود یک استراتژی خروج یک بار این مستند به پایان می رسد.

در جلسه سوم در آوریل 11, حداقل 13 وزرای ارشد خواسته بود برای گسترش مستند.

بیهار و Odisha در میان کشور است که در یک نرخ پایین انتقال است. مگالایا 11 فعال موارد coronavirus Mizoram یکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو