9 فضاهای کوچک که اثبات کتابخانههای بهترین اتاق تقسیم

در دهه گذشته یا بیشتر طراحی شده است, همه چیز در مورد برنامه باز پوسته. بسیاری از دیوارها پایین آمده اند و در حال حاضر جریان آزادانه به بعد. همه که باز بودن منافع آن است—سبکی و روشنایی بودن رئیس در میان آنها است. اما زمانی که شما در یک خانه کوچک مانند یک استودیو یا آپارتمان یک طرح باز اغلب می تواند به معنای وجود واقعی ندارد طرح از فضایی که می توان یک طراحی جدید به چالش بکشد. شما نمی ممکن است بخواهید برای نزدیک کردن فضای خود را با دیوارهای اما شاید آن می تواند به خوبی به برخی از روشن خواب, خوردن, کار و Netflixing مناطق?

در اینجا برخی از خبر خوب: شما می توانید برخی از دیوارها’ مزایای بدون نصب هر گونه—کتابخانه پاسخ هستند! مستقل, قفسه ها و قفسه بندی واحد با cubbies کامل غیر دائمی تقسیم یک فضای کوچک است. آنها ایجاد فیزیکی و بصری جدایی در حالی که ارائه جدید ذخیره سازی سطوح برای کتاب و دکور. طرح با باز کردن پشت اجازه می دهد نور به تصویب آزادانه به خانه جدید خود را “اتاق” در حالی که مدل های با زیر شلواری و یا درب معنی است که شما می توانید ذخیره کردن چیزهایی که خارج از دید. بهترین بخش: بر خلاف دیوار شما می توانید حرکت این قطعات در هر زمان شما می خواهید. پس نه خانه را مورد برای استفاده از کتابخانه به عنوان اتاق تقسیم شده است. شاید این ایده های الهام بخش شما برای ایجاد یک کمی بصری جدایی اگر شما می خواهید و یا نیاز به آن را در خانه.

اتاق خواب در این شیکاگو 640 فوت مربع استودیو خواهد بود در نمایش کامل پس از ورود به آپارتمان شد آن را برای IKEA را قابل اعتماد KALLAX قفسه کتاب. این محصول تبلیغ در IKEA وب سایت به عنوان یک اتاق بزرگ تقسیم “از آنجا که آن را خوب به نظر می رسد از هر زاویه” بسته کردن بخشی از اتاق خواب منطقه به ارائه یک بیت از حریم خصوصی و جدا از بقیه از خانه. صاحبان ساخته شده بالا سه ردیف قفسه کتاب قفسه باز و بسته کردن پایین دو با سطل—حرکت هوشمند است که اجازه می دهد تا نور را به اتاق خواب منطقه اما هنوز هم ارائه می دهد یک محل برای پر کردن چیزهایی که شما نمی خواهید بر روی صفحه نمایش.

یک اتاق به عنوان چهار در این کوچک 400 فوت مربع شیکاگو studio, اما آن را هنوز هم احساس می کند روح و بزرگ به لطف هوشمند طراحی جزئیات. دو مجموعه از IKEA قابل تنظیم قفسه کتاب بیلی به عنوان یک دیوار بین اتاق خواب و اصلی منطقه زندگی می کنند, به این مستاجر فضای ذخیره سازی اضافی برای رنگارنگ و کتاب شخصی اشیاء. توجه داشته باشید جانبی: من دوست دارم حداقل DIY مس لوله تقسیم در پای تخت نیز که تا کنون به طوری ماهرانه همچنین جدا کردن اتاق خواب از بقیه از آپارتمان.

حتی اگر فضای خود را ندارد کوچک—این 2,400 فوت مربع فیلادلفیا لافت نیست دقیقا برای صدمه زدن به فضا—آن را هنوز هم می تواند از یک قفسه کتاب تقسیم. اصلی کف انبار به عنوان یک فضای کاری برای دو تا از مستاجرها یک نقاش و مجسمه ساز پس از آن آفتابی و فوق العاده باز است. یک مربع قفسه کتاب (قطع EXPEDIT قفسه کتاب از IKEA است که جایگزین KALLAX) تقسیم برگشت گوشه ای از اتاق, ایجاد, یک, کوچک, راحت واسوده ناحیه دور از منطقه کار.

یک قفسه کتاب تقسیم نمی کند و همیشه باید سقف بلند و یا گسترده یا نه. این NYC مستاجر می خواستم حس جدایی بین اتاق خواب و فضای زندگی بدون مسدود کردن جریان نور از تنها پنجره در آپارتمان. کوتاه, باز کردن قفسه قفسه کتاب در بین نیمکت و تخت مجموعه برخی از مرزهای بدون مسدود کردن نور و دو برابر به عنوان یک نقطه برای اضافه کردن یک پاپ از رنگ با کتاب و tchotchkes.

یکی دیگر از استودیو با سازمان هوشمند این 269 فوت مربع لندن فضا با استفاده از یک قفسه کتاب برای ایجاد یک اتاق خواب دنج گوشه از نظر ساده اتاق نشیمن و آشپزخانه. یک نور رنگی طبیعی کتانی بالین نگه می دارد آلاچیق از ظاهری بیش از حد تیره و مخلوطی از باز و بسته قفسه ارائه می دهد حفظ حریم خصوصی به طور کامل و بدون بسته شدن گوشه ای خاموش.

این راه حل قطعا بیشتر بلند پروازانه به دلیل آن را شامل یک ساخته شده در, اما آن را هنوز هم ارزش کاوش. برای ایجاد طبیعی متفکر جدایی در یک فضای کوچک 450 فوت مربع استودیو در نیویورک با استفاده از سفارشی قفسه کتاب که جدا از اتاق خواب و ناهار خوری منطقه بدون هیچ گونه واقعی حس نمايد. یک مربع کنار تخت برش و منحنی گذرگاه طاقدار ایجاد معماری علاقه و اجازه می دهد برای مقدار زیادی از نور جریان به این گوشه کوچک.

این Brooklyn مستاجر نمی خواهید به اتلاف فضا در باز انبار بنابراین او با استفاده از فهرست صفحه نمایش و قفسه کتاب در یک گوشه به حک کردن یک اتاق و کمد لباس فضایی. در حال حاضر او دارای یک مکان اختصاصی برای تمرکز بر کار و لباس پوشیدن.

مسایل مربوط به آثار خدمت فوق العاده کاربردی هدف در این 700 فوت مربع هلند آپارتمان. اتاق خواب نشسته درست کردن آشپزخانه کوچک. اتصالات میز ناهار خوری به فضا را ساخته اند که آشپزخانه به نظر می رسد حتی کوچکتر بنابراین مستاجرها تنظیم دو کتابخانه باز در خارج از آشپزخانه برای ایجاد یک اتاق ناهار خوری-زندگی در منطقه, دسته کوچک موسیقی جاز. این کتابخانه در اینجا نگه دارید هر دو آشپزی و لوازم آشپزخانه ساخت آنها را احساس می کنم مثل یک گسترش طبیعی اتاق عمل.

این فیبر هنرمند سهام اوکلند loft با پسر جوان او را به طوری که او می خواستم تا مطمئن شوید که صفحه اصلی در خدمت هر دو آنها است. او با استفاده از دو کتابخانه در دو طرف آشپزخانه و اتاق ناهار خوری به بخش کردن یک فضای بزرگ برای او به کار و خواب و بدون مانع در بقیه فضا. این کتابخانه نیست آنقدر بزرگ آنها جلوگیری از نور از پنجره بزرگ اما آنها او پنهان کاری و به هنرمند مقدار زیادی از حریم خصوصی.

بعد از دیدن همه این خلاق با استفاده از من “تیم قفسه کتاب به عنوان یک تقسیم کننده” برای اطمینان حاصل کنید. چگونه در مورد شما ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>