ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

چیزی وجود دارد به طوری کاملا رویایی در مورد خانه در مجموعه ای خیره کننده از مناظر طبیعی (این یکی از دلایل فرانک لوید رایت معماری موفق شد تا). خانه های قدیمی و جدید ساخته شده است که در اعماق جنگل یا بیابان که ارتباط با محیط اطراف خود. آن را به عنوان اگر معماری خود را است که با داشتن یک گفتگو با طبیعت است.

در کویر—که در آن غروب پالت رنگ بازی کردن از خطوط تیز از صخره cacti و جاشوا درختان—طراحی زیبا است که مانند یک چشمی واحه برای یک مسافر خسته. آیا یک خانه است که در تقابل و یا تکمیل آن, محیط, مدرن کویر خانه کاملا زیبا چشم انداز هر دو در داخل و خارج. اگر به اندازه کافی خوش شانس به یک شغل و بهداشت و درمان پس از هفته و ماه؟) از ماندن در خانه من delirious با میل به سفر. اما تا زمانی که آن را به طور کامل امن برای انجام این کار من به جای یاوه سرایی کردن بیش از این مدرن کویر خانه و academist:: دانشجویان.

این بازسازی کویر سبک خانه است که زیبا در داخل و خارج

لیندسی Hollinger خانه است مانند راه رفتن را به یک چشم انداز صحرا از خامه, سفیده, خاکی, خنثی, و چند, نکات, سبز و صورتی. لیندسی می گوید او را سقوط در عشق با جاشوا درخت پس از زندگی در لس آنجلس به مدت 10 سال و در ارتباط با بیابان vibes. این عشق از خانه های تنظیمات را نشان می دهد از طریق در بازسازی خانه سبک طراحی شده است.

این مدرن کویر خانه که ثابت می کند مینیمالیسم متعلق در بیابان

Krysta Jabczenski و جوئل Leshefka را ترمیم adobe خانه در تاریخی Barrio Libre محله توسان است روح, روشن, حداقل, خانه پر از یاوه سرایی کردن شایسته الهام بخش طراحی. این زن و شوهر را در یک مقدار زیادی از جستجو در فروشگاه صرفه جویی و عتیقه نمایشگاه در کویر شهرها برای تزئین این محل است. “ما علاقه مند به اشیاء است که ایستاده آزمون زمان ساخته دست اشیاء و اشیاء کاربردی” آنها نوشت: در خانه خود در تور.

این خانه را کویر سبک مدرن که کج و rock ‘n’ roll

تیم Melideo صاحب این حرکت صحرا خانه در Yucca Valley, California, و سبک خانه لذت بخش است ترکیبی از عناصر مدرن و vibes. “تنها پر کردن آن با چیزهایی است که به معنی چیزی است که به شما,” او نوشت: در تور خود را ارسال. “آیا فقط مسائل از آنجا که شما باید آن را در خانه خود را. نگاهی به زمان برای پیدا کردن همه چیز درست است.”

کویر کوچک خانه که نشان می دهد چگونه به انجام بسیاری با کمی

“این خانه است که در اوج یک دهه رویای یک خانه تعطیلات در کویر شرق لس آنجلس” نوشت: Marni Epstein-Mervis در کویر کوچک خانه خانه تور. “این است که دم در حالی که ما تا به حال یک مکالمه جدی قبل از عروسی ما پنج سال پیش—کویر خانه یا ماه عسل ؟ ما می خواستیم یک محل که در آن ما به راحتی می تواند فرار از لا هر زمان که ما می خواستیم را به خانواده و دوستان به خانه برخی از مکان آرام و آرامش بخش برای به اشتراک گذاشتن با دیگران است.”

این خانه که مظهر کویر طراحی داخلی خانه

کلی Siebe بود که به دنبال یک پروژه زمانی که او خریداری این Albuquerque, New Mexico خانه. در حالی که آن را بسیار خشن به دنبال در ابتدا شما می توانید تغییر و تحول شگفت انگیز او در خانه در قبل و بعد از پست. “آن که از استخوان مانند یک طرح بندي پسنديده, مقدار زیادی از نور برای گیاهان عالی به طبقه چوب جنگلی و اصلی cabinetry. آن فقط نیاز به برخی از به روز رسانی و برخی از عشق” کلی شرح داده شده است.

این خانه که به زیبایی مخلوط به صحرا

آن را به طور کامل اجرا پایین در هنگام Kalina Kheirolomoom خرید این خانه در Yucca Valley, California, اما آن را پس از شده است کاملا دگرگون شده است. و داخلی ترکیبی از مواد طبیعی و خاکی رنگ پالت ترکیب زیبایی با محیط اطراف از صحرا.

DIY کویر خانه که الهام بخش تمام وقت

برخی از بهترین صحرا خانه به یاوه سرایی کردن بیش از آنهایی که به طور کامل DIYed مانند این خانه کوچک با جان و اشلی واگنر. از انبار درب به روشنایی به کاشی های حمام… این زن و شوهر خانه پر با پروژه DIY الهام هر کسی می تواند استفاده کنید.

این خانه است که استاندارد طلا مدرن کویر-دیدار-جنگل دکور خانه

کتی Zamprioli خانه در سانلند-Tujunga کالیفرنیا کاملا Insta-معروف, و دلیل خوب است. آب نبات های رنگی کویر-دیدار-جنگل سبک داخلی نفوذ در هر اینچ از صفحه اصلی. پالت رنگ زیبا و 97 گیاهان را آنقدر زندگی را به کل فضا.

Adobe خانه که همیشه دوستداشتنی و این یک الگوی الهام بخش مخلوط کردن ایده ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو