9 شرکت که به طور فعال به دنبال استخدام کارگران از راه دور در حال حاضر

در حالی که برخی از مردم در حال برنامه ریزی برای بازگشت به کار بعد از هفته ها و ماه (با فرض اینکه آنها حتی قادر به کار از خانه در وهله اول) افراد دیگر ممکن است به دنبال محوری به صورت تمام وقت از راه دور زندگی. پس از همه, آن را به خوبی کار می کنند اگر شما می توانید آن را دریافت کنید: کار و زندگی بهتر, تعادل, انعطاف پذیری با مهد کودک و صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل, به نام چند. خوشبختانه چندین شرکت به طور فعال به دنبال پر کردن نقش است که انتظار می رود بر اساس از خانه برای دراز مدت است.

با کمک کار سایت جستجو Flexjobs در اینجا یک لیست از کسب و کار که به طور فعال از قرار دادن کنترل از راه دور پست شغل در هفته های اخیر.

عمده بهداشت و درمان شرکت UnitedHealth Group است که به شدت استخدام برای موقعیت های که باید یک ارتباط از راه دور گزینه در دسترس است. در حالی که همه فرصت های بهداشت و درمان تحت چتر مواضع متفاوت در دسته از خدمات به مشتریان بهداشت و درمان طرفداران و بالینی بیشتر متمرکز بر نقش. مشاهده تمام پوزیشن های باز در اینجا.

آمازون استخدام یک طیف گسترده ای از کارهایی که انجام می شود عملا بزرگترین سه دسته بودن راه حل های معماران تحقق & مدیریت بازاریابی و فروش, تبلیغات, & مدیریت حساب. در حال حاضر وجود دارد بیش از 1000 شغل در دسترس هستند که برای کار از خانه. مشاهده تمام پوزیشن های باز در اینجا.

به طور گسترده ای شناخته شده برای فروش آنلاین تحصیل و برنامه های درسی K12 است که به طور فعال استخدام موقعیت است که به کودکان مجازی منابع مورد نیاز برای ادامه تحصیلات خود از خانه. فرصت ها طیف وسیعی از آموزش های آنلاین دوره های آموزشی برای توسعه نرم افزار مناسب برای محصولات شرکت و بیشتر پشت صحنه استراتژی موقعیت. مشاهده تمام پوزیشن های باز در اینجا.

اگر شما عشق به پخت و پز و به اشتراک گذاری تولیدات خود را با جهان Cozymeal است که به دنبال افرادی مانند شما را بر روی تیم خود را. پلت فرم برای پیدا کردن آشپزی تجارب در شکار برای طیف گسترده ای از مدرسان آشپز که علاقه مند به آموزش به مخاطبان آنلاین. مشاهده تمام پوزیشن های باز در اینجا.

ایالات خدمات انجمن خودرو (USAA) در حال حاضر دارای بیش از 80 از راه دور دهانه است که آنها به دنبال پر کردن. به عنوان یک گروه مالی است که ارائه خدمات به مردم و خانواده های کسانی که در خدمت یا خدمت در نیروهای مسلح ایالات متحده تمام این حفره ها کمک کار نسبت به ارائه آن کمک—از حسابرسان به کارشناسان املاک و مستغلات و پذیرش خطر مدیران. مشاهده تمام پوزیشن های باز در اینجا.

Veeva سیستم استخدام حرفه ای در سراسر راه حل های نرم افزار شرکت. در حالی که اکثر فرصت ها در زمینه خدمات حرفه ای و فروش و بخش های دیگر که به دنبال پر کردن موقعیت شامل مشتری مدیریت خدمات مهندسی و بازاریابی, در میان بسیاری دیگر. مشاهده تمام پوزیشن های باز در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im