83 کشته در حملات رعد و برق در بیهار PM مودی خبرهای مرگ و میر

83 Killed In Lightning Strikes, Thunderstorms In Bihar, PM Condoles Deaths

رعد و برق نیز باعث آسیب گسترده به خانه ها و اموال ساکنان. (بازنمودی)

پتنا:

نخست وزیر نارندرا مودی ابراز تسلیت خود را پس از حملات رعد و برق و رعد و برق در بیهار کشته شدن 83 نفر زخمی های بسیاری است و باعث آسیب گسترده به اموال در دو روز گذشته.

دولت و مدیریت بحران وزارت گفت: 23 ولسوالی دولت بودند به شدت تحت تاثیر قرار با گپلگنج حسابداری برای حداکثر تعداد تلفات در 13. اوتار پرادش نیز تحت تاثیر رعد و برق و گزارش تلفات.

ساعت مودی ابراز غم و اندوه را در از دست دادن زندگی و گفت: دولت در حال کار نسبت به امداد رسانی و توانبخشی.

“دریافت خبر غم انگیز در مورد مرگ چند نفر در برخی از مناطق, Uttar Pradesh و بیهار به دلیل باران های سنگین و روشن. دولت و دولت های درگیر در کار امداد رسانی با سرعت” او توییتی در هندی.

گزارش ها از ولسوالی گفت: بیش از 20 نفر مجروح شدند و در بیمارستان بستری. حملات رعد و برق نیز باعث آسیب گسترده به خانه ها و خواص از ساکنان.

بیهار وزیر Nitish کومار اعلام کرده است جبران تومان 4 لاخ برای خانواده های قربانیان.

آقای کومار نیز به دادگاه تجدید نظر به همه هشدار باقی می ماند و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است در طول طوفان.

صفحه اصلی وزیر Amit Shah همچنین ابراز غم و اندوه در مصیبت است.

“من بسیار غمگین مرگ بسیاری از مردم در اوتار پرادش و بیهار با توجه به بارش شدید باران و رعد و برق. کار امداد است رفتن سریع در هر دو ایالات متحده. من ابراز تسلیت به خانواده های کسانی که جان خود را از دست در این فاجعه و آرزو مجروح به خوبی به زودی” او توییتی در هندی.

بنگال وزیر Mamata بانرجی همچنین گسترش او تسلیت به خانواده های قربانیان.

کنگره رهبر راهول گاندی نیز توییتی تسلیت خود را.

“من شوکه به شنیدن اخبار از 83 نفر در حال مرگ به علت رعد و برق در بیهار. خدا به اعطای قدرت به عزیزان خود را برای تحمل این غم و اندوه او گفت:” در یک صدای جیر جیر در هندی.

“من به کنگره کارگران به گسترش همه ممکن است کمک به خانواده های قربانیان,” او اضافه شده است.

آب و هوا دفتر پیش بینی کرده است رعد و برق در تمام 38 ولسوالی دولت طی چند روز آینده همراه با “سنگین و بسیار سنگین بارش” در شمال سیل خیزی مناطق هم مرز با نپال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>