80% COVID-19 Patients Asymptomatic In Maharashtra, Says Uddhav Thackeray

Uddhav Thackeray گفت ماهاراشترا را به یک تصمیم در مستند فرمت آوریل 30.

بمبئی:

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray امروز گفت: “80 درصد بیماران از coronavirus شد بدون علامت” در دولت است که بیشترین تعداد COVID-19 بیماران در کشور است. ماهاراشترا در حال حاضر 7,628 موارد — بیش از یک چهارم از حدود 25,000 موارد در کشور است. یک تکه از آنها از بمبئی این کشور سرمایه مالی.

رئیس جمهوری گفت: دولت خود را به یک تصمیم در گسترش این مستند تا پایان این ماه است.

“ما یک تماس در چه باید بکنید بعد از 30th,” Mr Thackeray گفت. در حال حاضر, او گفت:, “ما در حال راه اندازی مجدد برخی از چیزهایی که. من می خواهم به مطالعه (طرح) آن در این شب است. ما را ببینید که چگونه ما بازگشت به حالت عادی به آرامی”.

دادن نمونه هایی از نیازهای فوری او گفت: “پزشکان باید شروع به درمانگاه خود را. مراکز دیالیز باید آغاز شود”.
در ضمن از او خواست که مردم را به صبر و گفت: بدون مستند وجود دارد “هیچ انتخاب دیگری” در این لحظه.

“مانند این است که coronavirus است به طور ناگهانی رفتن دور. هیچ مدرکی وجود دارد از ایمنی. ما باید برای حفظ گروه high risk, safe,” او گفت:. “شما را مجبور به پوشیدن ماسک. ما ایجاد نمی کرد. شما باید ورزش در خانه. اگر شما علائم لطفا برو به تب درمانگاه. آیا نادیده گرفتن علائم و خود درمانی,” او گفت: خواندن rulebook.

سراسر کشور مستند اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در اوایل این ماه انتظار می رود که در محل حداقل تا آوریل 3. اما اواخر روز جمعه وزارت خانه تصویب دستور اجازه می دهد مستقل مغازه در غیر hotspot مناطق برای باز کردن.

نهایی تماس با این حال رها شده است به ایالات متحده. آنها می توانند تصمیم گیری بر اساس وضعیت زمین این مرکز گفته است.
با اشاره به حساس وظیفه بلند کردن قفل بدون اجازه می دهد موجی از ویروس Mr Thackeray گفت: بعد از سه یا چهار ماه “در حال رفتن به بسیار مهم است”.

“مسئولیت این دولت با ما است. این یک بازی صبر است. ما باید برای از بین بردن این ویروس به طور کامل,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو