ما در حال زندگی در زمان نامشخص است. شیوع ناگهانی رمان coronavirus و پس از آن خود جداسازی تقریبا نیمی از جمعیت جهان را منجر شده است به یک سازماندهی مجدد اقتصاد بی شماری اخراج خطر بیافتد امنیت شبکه و انواع دیگر اختلال قابل توجهی است که برای همیشه لطفا برای تغییر چشم انداز از زندگی روزانه ما است.

تعداد بی شماری از صنایع در حال تلاش برای شناور باقی می ماند در حالی که دولت ها در توسعه و پیاده سازی در پاسخ به این ویروس. اما تعداد انگشت شماری کوچک از بخش های دیگر که در واقع تبدیل شدن به قوی تر به عنوان یک نتیجه از شیوع یعنی تکنولوژی. آن را به عنوان یک پتانسیل ناجی وقتی که می آید به ساختمان راه حل کمک خواهد کرد که ما کار از راه دور حرکت فرصت های شغلی جدید و تغییر به طور چشمگیری تغییر جهان است که در آن فرد به فرد تعامل محدود است.

همانطور که با هر پررونق و گسترش صنعت, اما, همیشه وجود دارد یک حرکت نزولی. و در حال حاضر برخی از آنها شروع به استفاده از گسترش تکنولوژی منابع و خدمات جریان به شکستن را به همه چیز از روزانه شل جلسات به شبکه از سازمان های دولتی.

این باید به عنوان جای تعجب نیست پس از آن که شرکت در هر دو بخش دولتی و خصوصی در حال حاضر در تکاپوی استخدام با استعداد و تربیت اخلاقی هکرها که می تواند به حفاظت از شبکه و مقابله به مثل در برابر ظهور تهدیدات سایبری.

چگونه برای دیدار با تقاضا

شانس هستند شما در حال حاضر صرف برخی از زمان ساخت مجموعه مهارت های خود را در Null Byte و وجود دارد مقدار زیادی از منابع در سایت ما است که می تواند کمک به شما در دیدار با این افزایش تقاضا است. اما اگر شما می تواند استفاده از برخی از کمک به پر کردن شکاف بین مبتدی و پیشرفته دانش یا واقعا فقط می خواهم به ساحل تا شانس خود را برای گرفتن پای خود را در درب برخی از مکمل آموزش ممکن است به منظور.

به این منظور 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه بسته نرم افزاری است که ارزش چک کردن. این آموزش الکترونیک مجموعه می آید بسته بندی شده با هشت دوره و بیش از 60 ساعت آموزش است که خود را گسترش امنیت سایبر درک به سطح پیشرفته.

صرف نظر از اینکه coronavirus همه گیر است طرح میتوانست به زندگی حرفه ای خود را و یا شما به اندازه کافی خوش شانس به هنوز هم می شود به کار در یک شغل سنتی, این بسته نرم افزاری است برای هر کسی که به دنبال به تغییر چرخ دنده ها و تبدیل شدن به بخشی از یک جنبش است که کمک های بی شماری شرکت ها و سازمان های ایمن ماندن در دنیای خصمانه. (این هم فقط یک مکمل مواد آموزش و پرورش به گسترش خود را Null Byte دانش است.)

پس از یک دوره مقدماتی است که به شما از طریق پیاده اصطلاحات و اساسی روش در این زمینه شما شروع به یادگیری چگونه به حفاظت از مجموعه شبکه زیرساخت پیاده سازی فایروال است که می تواند به محافظت در برابر تهدیدات نفوذ دشمن سرورها و شبکه ها مقابله به مثل در برابر حملات و بیشتر.

در حال اجرا از طریق این متخصص-led دوره های جامد است راه برای تقویت امنیت سایبر خود را درک و تکمیل آنچه که شما در حال حاضر آموخته Null Byte.

نیز وجود دارد گسترده آموزش است که با تمرکز به طور انحصاری در چگونه برای حفاظت از سایت های وردپرس و سیستم عامل — به طور فزاینده مهم است و در خواست مجموعه ای از مهارت های که در حال حاضر بیش از 455 میلیون وب سایت تکیه بر این پلت فرم پویا.

کسب درآمد هک اخلاقی, گواهینامه

و به عنوان یک پاداش این بسته نرم افزاری دارای دو دوره است که به شما کمک خواهد کرد ace امتحانات آرزو CompTIA Pentest+ و CySA+ گواهینامه.

Doled توسط Computing Technology Industry Association (CompTIA), CompTIA Pentest+ و CySA+ گواهینامه هر دو فروشنده خنثی اعتبار کارفرمایان به طور منظم به دنبال در هنگام ارزیابی یک نامزد cybersecurity تخصص. بیشتر چه, تحقیقات نشان می دهد که یک CompTIA-گواهی کارکنان خواهد درآمد بین پنج تا 15 درصد بیشتر در به طور متوسط از کسی که uncertified با در غیر این صورت برابر با مدارک.

در این راه 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه بسته نرم افزاری است که فقط به عنوان یک مکمل یادگیری آن را به عنوان یک مسیر به پرداخت بالاتر هنگامی که شما در این زمینه است. در حالی که معمولا قیمت 1600 دلار در این مجموعه موجود است به Null بایت خوانندگان در حال حاضر برای $59.99.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر پوشش از طریق wbraga/123RF

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de