8 تا پلیس به ضرب گلوله کشته کمین زمانی که آنها رفت و به دستگیری جنایتکار

مرگ هشت پلیس گزارش شد در اوایل صبح امروز از یک روستا در کنپور.

کنپور:

هشت پلیس در اوتار پرادش را کانپور به ضرب گلوله کشته شدند چند ساعت پیش در طی یک روبرو می شوند. آنها کمین در یک روستا در Kapur – حدود 150 متر از دولت سرمایه لکنو – جایی که آنها رفته بود به دستگیری یک مجرم تحت تعقیب.

یک افسر پلیس از مقام معاون سرپرست پلیس سه زیر بازرسان و چهار پاسبان کشته شدند در Dikru روستا در کانپور در میان بی رویه شلیک توسط جنایتکاران, مقامات گفت.

تیم از سه ایستگاه های پلیس رفته بود به روستا در جستجوی یک مجرم تحت تعقیب – Vikas Dubey – که 60 نفر ثبت نام شده در برابر او. یک حمله برنامه ریزی شده بود در روستای خود و پس از او متهم شده بود در تازه تلاش برای قتل.

“قصد این بود که به دستگیری او. وجود دارد یک کمین. شلیک توسط جنایتکاران بود از سه طرف و آن کاملا برنامه ریزی شده” گفت: Dinesh Kumar, Kanpur رئیس پلیس.

با توجه به بیانیه صادر شده توسط مدیر کل پلیس (DGP) HC Awasthi, Vikas Dubey و دیگر مردان قرار داده بود تا بلوک های جاده در مسیرهای که منجر به ایجاد کرد و پس از آنها برداشته شد و پلیس موفق به رسیدن به این روستا وجود دارد بی رویه شلیک از روی پشت بام ها.

تصاویری از نزدیکی یک بیمارستان نشان داد آمبولانس در آوردن زخمی پلیس.

در بیانیه ای که از دفتر وزیر یوگی Adityanath اسبق مرگ.

تا مدیر کل پلیس HC Awasthi کارگردانی شده است به نگاهی دقیق عمل در برابر جنایتکاران و یک گزارش در این حادثه نیز به دنبال بیانیه ای گفت:.

منابع پلیس گفت: Vikas Dubey دارای سابقه ای طولانی در جرم و جنایت از جمله اتهام نقش در قتل یک BJP سیاستمدار در سال 2001; او تبرئه شد در این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو