8 نکته برای شروع یک خانه باغ با توجه به Redditors که آن را انجام داده ایم

به عنوان آب و هوا گرم تر می شود, بیشتر و بیشتر مردم خواهد شد خارش به صرف زمان در خارج. اگر شما خارش شروع به خانه خود را به باغ نگاه هیچ بیشتر: ق پر است از راهنمایی های مفید از مردمی که آن را انجام داده اند خود را (و هی همه آنها را برای اولین بار-تایمر یک بار پس از یک زمان).

مختلف وجود دارد subreddits برای کسانی که علاقه مند در باغبانی دو آنهایی که محبوب بودن r/باغبانی و r/vegetablegardening که هر دوی آنها در مکان های بزرگ به نگاه زمانی که شما در حال شروع کردن. بسیاری از کاربران تبدیل به پلت فرم برای ارسال اخبار هیجان انگیز است که آنها در حال شروع یک خانه باغ برای اولین بار و به درخواست همکار Redditors برای هر گونه مشاوره و آنها ممکن است—و آن را تبدیل خارج وجود دارد مقدار زیادی.

از دو تا از محبوب ترین پست ها در این سال ما جمع آوری طیف وسیعی از نکات باغبانی هستند که ساده و مفید برای هر کسی که تلاش خود را برای شروع.

Redditor jeffreypooh ارسال شده یک عکس از یک تخت مطرح شده است که او به تازگی ساخته شده است برای شروع خود را در باغ سبزی. او نیز صادق بود در مورد این که اولین بار خود را در حال رشد سبزیجات و استقبال هر یک از کلمات حکمت همکار خود را باغبان قادر به ارائه.

این مشاوره خوب برای شروع آسان با گونه های گیاهی اولین بار خود را در اطراف خانه و باغ. Redditor CardinalKaos نشان می دهد مبتدی گزینه های مانند سبزی و گوجه فرنگی و هویج و چغندر. اما شاید از همه مهمتر, آنها نشان می دهد مطمئن شوید به رشد چیزی است که شما در واقع رفتن به غذا خوردن.

“مهمتر از گیاه آنچه شما غذا خوردن! اگر شما می خواهم به رشد چیزی که کمی بیشتر به چالش کشیدن اما شما عشق به غذا خوردن و سپس آن را به یک شات برای اطمینان حاصل کنید. اگر نتواند شما همیشه می توانید دوباره سعی کنید و انجام کاری متفاوت” CardinalKaos نوشت. آزمون و خطا به نظر می رسد نام این بازی است.

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک نکته آشکار اما یک یادآوری هرگز لطمه می زند و هر کسی—به ویژه پس از صبر یک فضیلت است. مانند کلمات عاقل از Redditor tipperarytrad وقت خود را و لذت بردن از این روند. اگر شما هیچ چیز را نمی بینم سطح در زمان خود برنامه میگه باید استراحت کنید. طبیعت واقعا فراموش مهلت.

یک کاشت تقویم دستی.

Speakinh از یک تقویم نیست بدترین ایده برای مشورت به شما برخی از راهنمایی—به ویژه هنگامی که بدانند آنچه شما می خواهید به رشد در هر فصل است. Redditor S_L_Allen_Company ارسال مفید برنامه از پیروزی باغ کتابچه ای به نام “رشد آنچه که می خورید.” آن را میسازد یک جدول زمانی خاص برای هر گیاهی از زمانی که به افشانده شدن دانه ها به فضا به آن نیاز دارد بین ردیف و انتظار می رود زمان آن طول می کشد برای محصول به رشد است.

اما وقتی که می آید به این نمودار های خاص نگه دارید در ذهن است که این آزمایش انجام شده در لانگ آیلند نیویورک است. بهتر است برای مشورت با یک نمودار است که محلی را که در آن شما در حال شروع باغ خود را به خانه.

حصار و یا بالا بردن باغ خود را.

در حالی که خرگوش شناخته شده اند به مانند باغ کمی بیش از حد بسیاری از Redditors چپ اطمینان بخش نظرات که آنها به احتمال زیاد نمی خواهد برای تمام سبزیجات. هنوز هم آن را هرگز یک ایده بد به خطا در کنار احتیاط. (بعد از همه بسیاری از موارد شما نمی دانید که آنچه که آنها را علاقه مند می شود تا آسیب احتمالا انجام می شود.)

Redditor BottleCoffee به برخی از مشاوره است که bunnies به احتمال زیاد نمی خواهد برای فلفل و لوبیا از خود را تجربه می کند اما هشدار در مورد کاهو و تمشک.

صرف نظر از آنچه jeffreypooh به پایان می رسد تا در حال رشد می رسد که به همین دلیل او مطرح باغ در وهله اول. حرکت هوشمند!

دیگر به شدت درگیر پست با فراوان نکات می آید از Redditor plantsandbugs. او نوشته یک شات از او با افتخار نما در طرح خاک آماده پذیرش هر گونه راهنمایی که باغبان با تجربه ممکن است برای او. آن را دریافت نمی کند بیشتر “شروع از ابتدا” از این!

قرار دادن تخته های سراسر بزرگتر توطئه بنابراین شما می توانید رسیدن به همه چیز است.

Redditor Flibiddy-Floo متوجه شده است که او طرح شد به اندازه کافی بزرگ است که او ممکن است قادر به رسیدن به همه چیز را هنگامی که همه چیز شروع به جوانه زدن. به منظور آسانتر کردن زندگی آنها پیشنهاد قرار دادن تخته و یا دستگاه پخش در سراسر مرکز به شکل “+.”

به نظر می رسد مانند قبل از شما قرار دادن تخته و یا بفرس پایین هر چه زودتر شما قادر خواهید بود برای طرح از شکل گیری کامل از پاشیدند بذر (و آنها را در حال رشد بیش از حد).

شروع کمپوست برای حفظ باغ خود را سالم.

هنگامی که شما شروع به خود را در باغ خانه آن را نیز زمان برای شروع یک توده کمپوست است. کمپوست رهایی از نیاز به کودهای شیمیایی و همچنین غنی خاک را با کمک آن تولید باکتری ها و قارچ ها و همچنین حفظ رطوبت. به علاوه آن را بزرگ برای محیط زیست و آن را 100 ٪ رایگان.

پس از Redditor LadyHeather نوشته شده در مورد اجتناب از نعناع در خانه باغ—در همه کلاه ممکن است اضافه کنم—جامعه تکرار گریه می کند او را در سراسر r/باغبانی زمین. یکی Redditor ArgentManor هشدار داد: “نعناع را پوشش همه چیز شما خود را. همه چیز شما را دوست دارم. وجود دارد هیچ عطف بازگشت.” برای تلفن های موبایل مانند یک طرح برای یک فیلم ترسناک.

به دنبال منابع محلی هنگامی که شما در حال تصمیم گیری زمانی که به گیاه است.

این روابط به قبل از آن نکته در مورد مشاوره های یک جدول زمانبندی. آن را قطعا می تواند مفید باشد اما شما باید مطمئن شوید که آن را هم راستا با موقعیت جغرافیایی خود را. در غیر این صورت فصلی توصیه می شود کاملا خاموش است. آنچه رشد می کند در فلوریدا زمستان رشد نخواهد کرد در مین سردترین فصل است.

Redditor HiFiHut خوب بود مشاوره: بررسی خود را با ادارات شهرستان فرمت برای دیدن اگر آنها یک استاد باغبان برنامه. یک hyperlocal پیشنهاد خواهد بود قابل اعتماد ترین منبع در هنگام تخمگذاری همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آنچه به کارخانه که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>