8 منابع برای کلاس های آنلاین شما می توانید در حال حاضر بدون توجه به منافع خود

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما حدود دو ماه به جدید “عادی” اجتماعی فاصله و شما ببخشند اگر شما شروع به احساس کمی…بی قرار است. بسیاری از مردم با استفاده از این وقت اضافی را صرف در داخل خانه را انتخاب کنید تا فعالیت های جدید و سرگرمی—بعد از همه, چه چیز دیگری شما می رویم به انجام این کار با تمام است که انرژی اضافی? در حالی که شما ممکن است قادر به ثبت نام برای یک فرد در کلاس پخت و پز و یا ثبت نام در یک سخنرانی در یک دانشگاه محلی خبر خوب این است که اینترنت دارای مقدار زیادی از گزینه های برای دوره های آنلاین. از گشتن به توسعه حرفه ای ما گرد کرده ام تا بهترین مکان آنلاین برای یادگیری چیزی جدید بدون توجه به آنچه شما دنبال آن هستید.

حتی اگر شما نمی توانید سفر در خارج از کشور در حال حاضر, ابتدا که سودای سفر به خارج خارش با یادگیری یک زبان جدید است. Babbel یکی از بهترین منابع برای انجام درست آن از کامپیوتر خود و یا تلفن, آیا شما می خواهید برای تبدیل شدن به روان و یا فقط انتخاب کنید تا اصول اولیه. با تمرکز بر عملی ابزار شما نیاز به شروع به داشتن مکالمات روزمره (و یک رویکرد فردی) شما می شود گفت بیشتر از “Bonjour” در هیچ زمان. Magnifique!

خرید: Babbel زبان دوره $12.95 قیمت برای یک ماه

این که آیا شما به سادگی می خواهید به یادگیری چیزی جدید و یا شما در حال آماده به کامل خود را مخفی استعداد MasterClass به شما می دهد دسترسی به کارشناسان است که می توانید آن را به اتفاق می افتد. با بیش از 80 کارشناسان آموزش دوره های آموزشی اعم از اقدام به پخت و پز (و حتی طراحی داخلی!), کلاس آموزش به ارمغان می آورد جهان بهترین معلمان حق را به خانه خود را. در حال حاضر شما می توانید خرید دو همه-دسترسی می گذرد برای قیمت یک, ساخت آن را یک هدیه ایده آل برای شما و یک دوست.

خرید: MasterClass همه-دسترسی به پاس 180 دلار برای یک سال

آیا شما شده است فکر کردن در مورد تلاش دست خود را در فتوشاپ یا پرداخت تا مهارت های رهبری خود را? LinkedIn آموزش ارائه می دهد بیش از 15 ، 000 دوره های آموزشی است که کمک خواهد کرد که شما را به یک standout نامزد دفعه بعد به شما منتقل اطراف خود را از سر گرفت. دریافت البته توصیه های مناسب به شما و کسب گواهی به مشتری جلب کردن در مشخصات لینک خود را به علاوه دسترسی به, لینک, را, حق بیمه, حرفه ای امکانات با اشتراک خود را.

خرید: ارتباط با یادگیری $29.99/ماه

وقتی که می آید به یادگیری در مورد چیزی جدید و شاید حتی گرفتن یک مدرک در آن Coursera فوق العاده است (و مقرون به صرفه!) گزینه آنلاین. شامل همکاری با بیش از 190 شرکت های پیشرو و دانشگاه ها از جمله گوگل و آکسفورد, Coursera ارائه دروس و برنامه های همه چیز از برنامه نویسی به روانشناسی. صدها نفر از دوره های ارائه شده رایگان هستند در حالی که پرداخت می شود ارائه دوره های اضافی دست روی پروژه ها و آزمونها به علاوه یک گواهی نامه پس از اتمام.

خرید: Coursera کلاس شروع در $39

اگر شما چیزی مانند من گرفتن حیله گر ممکن است به طور طبیعی آمده برای شما. با تشکر از Bluprint یادگیری چگونه به لحاف و دوختن و بافتن و حتی پخت نمی تواند آسان تر است. این متخصص-led کلاس های یادگیری جدید صنایع دستی ساده و سرگرم کننده و وجود 7 روز دوره آزمایشی بنابراین شما می توانید مطمئن شوید که شما آن را دوست دارم قبل از خرید یک اشتراک. شما حتی می توانید سعی کنید دوخت چند DIY ماسک صورت برای شما و دوستان شما!

خرید: Bluprint اشتراک $7.99/ماه

به نوبه خود شور و شوق خود را به یک کسب و کار و یا به سادگی کشف یک سرگرمی جدید با creativelive را به متخصص تدریس در کلاس. با کلاس ها زندگی می کنند جریان 24/7 بنابراین شما می توانید یادگیری با سرعت خود را creativelive را ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های آموزشی است که کمک خواهد کرد که شما با سنگ تیز کردن در در مهارت های خلاق خود را مانند عکاسی طراحی گرافیک و حتی صوتی مهندسی. در حالی که هزینه اشتراک ماهانه $39, راست, در حال حاضر creativelive را با ارائه تخفیف در اشتراک سالانه: $149/سال نسبت به معمولی قیمت $299/سال.

خرید: creativelive را به اشتراک $39/ماه

شما می دانید Airbnb برای آن اجاره تعطیلات, اما آیا شما می دانید آنها را آنلاین تجربه? در حالی که محبوب خود را در شخص تجارب متوقف شد, شما می توانید فعالیت های منحصر به فرد مانند درمان نقطه ماشه یا مزرعه به جدول مدیترانه ای آشپزی راست از صفحه اصلی. این مقرون به صرفه آنلاین تجربه (ارزان ترین یکی است فقط $1!) یک ایده عالی برای یک دختر مجازی را شب و یا یک پایه برای لغو سفر.

خرید: Airbnb آنلاین تجربيات شروع در $1

استفاده از این زمان به سعی کنید از یک تمرین روال جدید از خانه با Openfit. شما می توانید هزاران جریان زنده و بر روی تقاضا تمرینات از مربیان خبره در سراسر جهان, و اگر شما واقعا می خواهید برای ارتکاب به یک زندگی سالم شما حتی می توانید شخصی برنامه های غذایی در Openfit برنامه. (و اگر شما نه می خواهم به سعی کنید چیزی کمی بیشتر گاه به گاه ما گرد بهترین ها تمرین در کلاس های شما می توانید به صورت رایگان در حال حاضر.)

خرید: Openfit, $39 برای 3 ماه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>