ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

چگونه اغلب شما اشتباه کردن در اطراف در تلاش برای نگه داشتن بطری شامپو خود را ایستاده راست خود را به تیغ کردن کف و صابون در قفسه است ؟ چگونه اغلب شما بد گویی کردن از چیزی بیش از در حالی که چیدن چیز دیگری است ؟ اگر آن اتفاق می افتد حتی یک بار در حمام خود را, آن را بیش از حد اغلب. همه که ضربه زدن و انداختن وقفه, صلح آمیز, آرامش بخش vibes شما باید با بهره گیری از. به علاوه آن را فقط ساده مزاحم برای حفظ چیدن تا چیز. خوشبختانه, آن را بسیار کار (یا پول) را به دوش خود را سفارش و آن را کامل مینی پروژه برای مقابله با, در حالی که شما گیر کرده در داخل. را بررسی کنید برخی از بهترین دوش سازمان ابزار زیر و سپس خود را به دوش صلح آمیز آن باید بود.

OXO خوب چنگک شلنگ حافظ دوش کدی

می خواهید برای رفتن واقعا استرس رایگان است ؟ این هیچ-نصب و راه اندازی کدی که قلاب را بر روی دوش خود سر در یک سقوط کرد از بین بردن. چهار بزرگ فولاد ضد زنگ محفظه ذخیره خود بطری و صابون نرم کننده و دو قفسه های کوچک در پایین نگه داشتن خود را کوچکتر موارد در جای خود و به راحتی در دسترس است.

خرید: OXO خوب چنگک شلنگ حافظ دوش کدی $49.99 از Home Depot

Tooletries مسواک & تیغ نگهدارنده و آینه

خود را به حداکثر رساندن فضای کوچک با این باریک و جمع و جور دو قطعه از ظروف فروشگاه. پایین قطعه دارای یک نقطه به فروشگاه خود را به تیغ و مسواک/دندان (صرفه جویی آب قلم مو در حمام!). این قطعه بالا کلیک راست در بالا به شما یک کوچک در حمام آینه. قطعات فروخته شده به طور جداگانه.

خرید: Tooletries مسواک & تیغ نگهدارنده و آینه $27.98 قیمت $22.38 از ظرف فروشگاه

بهتر زندگی هوشمندانه تلنگر دوش قفسه

هنوز مطمئن شوید که چه نوع سازی نیاز شما را در حمام خود را? دریافت این سبد/قفسه ترکیبی. نصب آن با چسب سیلیکون برای گرفتن امن و سپس تلنگر آن را به بالا یا پایین برای استفاده از آن به عنوان یک استاندارد سبد حمام و یا حمام های مدرن و قفسه. آن می آید با یک زن و شوهر از قلاب برای آویزان ریش تراش loofahs و مانند بیش از حد.

خرید: بهتر زندگی هوشمندانه تلنگر دوش قفسه $24.99 از تخت حمام و فراتر از آن

OXO خوب چنگک مکش تیغ دارنده

یکی دیگر از کوچک و آسان نصب هک: مکش قلاب! این OXO دارنده یکپارچه متصل به دیوار حمام خود و یک قلاب طراحی شده برای یک تیغ باید برای هر کسی که تیغ است و همیشه در راه است.

خرید: OXO خوب چنگک مکش تیغ دارنده $3.99 از تخت حمام و فراتر از آن

simplehuman دیواری شامپو و صابون اسپری

یک راه برای پایان دادن به سقوط بطری: خندق آنها در دسترس نباشد! این تلگراف سیستم مانت به دیوار خود را با نوار چسب ضد آب و چسب سیلیکون و دارای خود را شامپو نرم کننده و بدن صابون. فقط با فشار دادن نوار به توزیع محصول و شما طلایی رنگ هستید.

خرید: simplehuman دیواری شامپو و صابون اسپری $79.99 از ظرف فروشگاه

simplehuman تنش دوش کدی

اگر حمام خود را در سمت کوچک شما سود فوق العاده از استفاده از گوشه ها و فضای عمودی. این کدی می کند هر دو. فولاد ضد زنگ organizer دارای سه قفسه و دو قلاب برای همه شما بارها از صابون و loofahs و قابل تنظیم میله کشش به معنی آن شما در فقط در مورد هر فضا. شما می توانید جزئیات تجارت ویرایشگر نیکول لوند چکیده ای از آن را در اینجا.

خرید: simplehuman تنش دوش کدی $139.99 از تخت حمام و فراتر از آن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im