8 گیاه آبونمان خدمات است که آن را از همیشه آسان تر برای رشد گیاه خود خانواده

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد تنها یک چیز بهتر از گیاهان: بسیاری از گیاهان تحویل به آستان خود را! اگر شما می خواهید برای اضافه کردن بیشتر سبز به خانه خود را, یک گیاه, سرویس اشتراک, راه عالی برای ایجاد این اتفاق می افتد. و به لطف تعداد زیادی از گزینه های وجود دارد خارج وجود دارد, آن را سخت برای پیدا کردن یکی که متناسب با نیازهای شما. این که آیا شما یک گیاه جدید پدر و مادر با مقدار زیادی از اضطراب در مورد رشد سبزی یک صاحب حیوان خانگی در نیاز از غیر سمی گیاهان و یا یک متخصص فقط به دنبال راه هایی برای نگه داشتن خود را متنوع مجموعه در حال رشد وجود دارد یک طرح اشتراک در خارج وجود دارد برای شما.

پایه گیاه اشتراک

این که آیا شما یک دیرین طرفداران طوفان یا گرداب شدید و یا فقط کسی که آماده را به گیاه خود بازی به سطح بعدی شما باید بررسی کنید این شرکت ماهانه گیاه اشتراک است که به شما یک جدید طوفان یا گرداب شدید-آماده کارخانه هر ماه بر اساس رشد مهارت ها و خانه نیاز دارد. را انتخاب کنید از کوچک یا متوسط گیاهان برای مبتدیان, گیاهان برای صاحبان حیوان خانگی یا گیاهان نور کم زندگی می کنند و سپس انتخاب خود را از گلدان رنگ (اخم بر تصمیم گیری—شما می توانید آن را تغییر دهید در هر زمان!) و شروع به پر کردن خانه خود را با سبزها در هر ماه.

خرید: پایه گیاه اشتراک شروع می شود در $35/ماه

Succulents جعبه اشتراک

هنگامی که شما می توانید رفتن به کالیفرنیا آفتابی را کسانی vibes خوب به شما با این شاداب جعبه اشتراک! این یک سوپر گزینه بودجه دوستانه با شروع در فقط 5 دلار در هر ماه برای 1 درجه گیاه. گزینه های دیگر عبارتند از: 1 هوایی گیاه و 1 شاداب و یا انتخاب خود را بین 1 تا 4 succulents در هر جعبه. اگر شما می خواهید به پرداخت کمی اضافی, شما همچنین می توانید انتخاب کنید به شما گیاهان جدید می رسند در یک گلدان خاک رس شما صرفه جویی در همه کار.

خرید: Succulents جعبه اشتراک شروع می شود در $5/month

کلیک کنید و اشتراک رشد

اجازه ندهید یک زندگی شلوغ یا نه-خیلی سبز-شست و توقف شما را از پر کردن خانه خود را با گیاهان! هوشمند باغ خودکار فقط در مورد همه چیز—آب و نور و مواد مغذی—برای اطمینان از دانه خود را به رشد یک باغ سرسبز از گیاهان و میوه ها و سبزیجات در طول سال. اشتراک نیاز به پرداخت یک بار برای هوشمند باغ به همراه پرداخت های ماهانه برای گیاه غلاف. را انتخاب کنید از ده ها تن از غلاف اعم از روشن لیلی گیاهان فلفل به توت فرنگی وحشی و خیلی بیشتر.

خرید: کلیک کنید و رشد اشتراک شروع می شود در $17.95 قیمت/ماه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im