8 بی فکر همه چیز در اطراف حیاط است که به شما پول هزینه

وقتی که می آید به حد عالی رساندن بودجه خود را, شما احتمالا سریع به اطراف خانه نگاه راه هایی برای صرفه جویی در. فقط به عنوان مهم است اما چیزهایی هستند که شما هزینه پول در خارج از درب خود را. نیازی هزینه ها در اطراف حیاط اضافه کنید تا باعث کیف پول خود را به یک ضربه. برخی از آنها قابل اجتناب پول داره. دیگران کوچک سرمایه گذاری است که شما پول بیشتری ذخیره کنید بعد.

جلوتر کارن Kostiw یک عامل املاک و مستغلات با واربورگ ملک و سهام مشترک هزینه های قابل اجتناب وقتی که می آید به حیاط خود را—و آنچه در مورد آنها انجام دهد.

فراموش کردن به خاموش کردن چراغ های در فضای باز است که لازم نیست در وسط روز یا وسط شب به طور قابل توجهی برجستگی تا صورتحساب برق خود را. اگر شما از سیم چراغ نصب یک تایمر تنظیم یک برنامه مناسب. “اطمینان از آنها تنها در هنگام غروب آفتاب و به طور خودکار خاموش حدود 10 p. m. می گوید:” Kostiw. و یا سعی کنید چراغ های خورشیدی—شارژ در طول روز و به نوبه خود در زمانی که آن را تاریک می شود بنابراین وجود دارد هیچ صورتحساب درگیر است.

آبیاری چمن خود را در زمان اشتباه تنها اضافه کردن به قبض آب خود را. آب تغییر نرخ در طول روز به طوری Kostiw توصیه به “خود آبپاش در اوایل صبح و یا بعد از آن در شب هنگامی که نرخ آب پایین تر هستند.” اجتناب از مستقیم آفتاب ظهر نیز به معنی آب را تبخیر شود به سرعت.

“برخی از علف های هرز و درختان مهاجم هستند و اگر کنترل نمی شود را به شما هزینه های زیادی از پول برای از بین بردن” می گوید Kostiw. سعی کنید به شناسایی گونه ها در حیاط خود را و اگر هر ژست یک تهدید بالقوه برای دیگر گیاهان مطمئن شوید که آنها را بیرون بکشد در حالی که آنها کوچک و قابل کنترل است.

خروج از سطل زباله یا مواد غذایی

به سادگی قرار دادن این جذب حشرات و حشرات موذی است. “بسیار به سرعت آنها را به تاخت و تاز کردن اموال و آن دشوار خواهد بود برای شما برای کنترل” می گوید Kostiw.

عدم اضافه کردن خاک و مالچ

وجود دارد برخی از چیزهایی که ارزش یک مقابل هزینه ای که می خواهید صرفه جویی در پول شما بعد. سرمایه گذاری در خود را نگه داشتن خاک سالم با اضافه کردن خاک و مالچ یکی از آنها است. برای سطحی که Kostiw می گوید: “می افزاید: به درخواست تجدید نظر خود را اموال و بهبود خاک و چمن رشد بهتر” مطمئن شوید که به انتخاب نوع مناسب برای منطقه خود و سپس یک لایه نازک بیش از هوادهی چمن با یک چنگک جمع کردن. پخش كردن مالچ در خود تخت گیاه کمک می کند تا نگه داشتن گیاهان هیدراته و مانع از علف های هرز.

نه کاشت ترکیبی از یک ساله و چندساله

اگر چه گوشتخوار هستند یک مقدار بهتر از آنها “بازگشت برای بسیاری از فصول از همان ریشه سیستم می گوید:” Kostiw آنها به طور معمول تنها بلوم برای چند هفته از سال است. برای افزایش مهار درخواست تجدید نظر آن را به ارزش آن را به خرید برخی از سالانه هر سال—هر چند گران تر آنها بلوم تمام فصل طولانی و بکشید و وزن خود را هنگامی که آن را زمان برای فروش.

فراموشی به خود را اصلاح درختان

اگر درختان خود را به اندازه کافی کوچک به تر و تمیز خود را با یک lopper هر سال که بزرگ است. اما در تماس حرفه ای برای بزرگتر درختان که ناسالم هستند به دنبال و یا برآمدگی خانه خود و یا هر سیم. با این روش نیاز به تعمیر و هزینه خسارت ناشی از سقوط شاخه.

غفلت از قدرت خود را بشویید سقف و خانه هر چند سال

“این یک سرمایه گذاری خوب در دراز مدت به عنوان آن را حذف کپک و گرد و خاک ساخت خانه به نظر می رسد تازه به عنوان به خوبی به عنوان آن را نگه می دارد در شکل خوب” Kostiw می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de