اگر شما با استفاده از و یا نیاز به استفاده از زوم محبوب تصویری نهفته خدمات شما تقریبا قطعا شنیده در مورد “Zoombombing” در حال حاضر. در حالی که زوم شده است با اضافه کردن اقدامات امنیتی برای رسیدگی به این مشکل دیگر وجود دارد چیزهایی که شما می توانید برای جلوگیری یا توقف Zoombombers در آهنگ های خود را به طوری که شما تصویری جلسات و چت رفتن دست نخورده و بدون وقفه.

Zoombombing برای کسانی از شما که نمی دانید و یا نیاز به یادآوری است که این هنر از تخریب یک زوم ویدئو کنفرانس آنلاین. بسیاری از زمان, ترول باعث دردسر است کسی کاملا تصادفی است که لینک به یک جلسه در جایی آنلاین. در برخی موارد آنها را پیدا کرده ام رمز عبور برای کسانی که نیاز به یک. در هر صورت آنها پرش و علت تمام انواع از هرج و مرج از نشان دادن و هرزه و گوری محتوا به نژادی تهمت و دیگر زبان نامناسب.

زوم پیشرفته امنیتی در پلت فرم های خود را در 8 آوریل سال 2020 که نیاز به تمام جلسات به کلمه عبور در “اتاق انتظار” به طور پیش فرض حذف جلسه IDs به طوری که آنها نمی تواند screenshotted و تحکیم ویژگی های امنیتی در تنظیمات به نام تنها چند. شما همچنین می توانید محدود کردن به اشتراک گذاری محتوا به تنها میزبان بلوک کسی دوربین و جلوگیری از شرکت کنندگان میکروفون.

شما می توانید قطع از شرکت کنندگان میکروفون در بیش از یک راه و هر یک ارائه می دهد گزینه های مختلف راه حل برای مشکل خود را. آیا شما می خواهید تنها به قطع یک فرد یا آرام هر یک از شرکت کنندگان در جلسه ؟ آیا می خواهید دوستانتان را به طور دائم و یا به طوری که مردم می توانند با وصل نمودن صدای مکالمه خود را ؟ هر آنچه در آن است, یکی از گزینه های زیر در دسترس برای زوم بر روی iOS و آندروید است که مطمئن شوید که برای کمک به.

گزینه 1: قطع یک شرکت کننده میکروفون

اگر یک شرکت کننده که شما می خواهید به خاموش کردن لحظه ای وجود دارد یک راه آسان به قطع میکروفون خود را. اما آن را نمی خواهد کار به طور دائم به عنوان شرکت کننده می تواند به راحتی وصل نمودن صدای مکالمه خود را به عنوان به زودی به عنوان آنها خاموش است. با استفاده از این گزینه تنها زمانی که شما نیاز به نگه داشتن کسی آرام برای چند ثانیه و یا به عنوان یک هشدار اما نه به عنوان یک راه حل دائمی.

به قطع یک از شرکت کنندگان شیر بر روی “شرکت کنندگان” در نوار ناوبری و پیدا کردن شخص شما می خواهید به قطع. ضربه بزنید و نام خود را و سپس بر روی “قطع صوتی” (iOS) و یا “لال” (اندروید) به خود را متوقف میکروفن از کار. همانطور که در بالا ذکر شد شرکت کنندگان به سادگی می توانید با وصل نمودن صدای مکالمه خود را, اما آن را آسان و سریع برای لحظه ای متوقف کردن کسی که اخلال در یک جلسه.

توجه داشته باشید که در وب سایت مشتری شما می توانید تیک گزینه “اجازه می دهد تا شرکت کنندگان برای وصل نمودن صدای مکالمه خود را” گزینه در “شرکت کنندگان” تحت “بیشتر” گزینه. انجام این کار را مسدود افراد از unmuting خود را پس از شما آنها را نادیده بگیرید. این گزینه در دسترس است در برنامه های تلفن همراه, مگر اینکه شما قطع هر کس (نگاه کنید به گزینه 2 زیر).

گزینه 2: قطع تمام شرکت کنندگان میکروفن

شدیدتر اما راه حل دائمی برای قطع کسی صوتی است که فقط به قطع هر یک از شرکت کنندگان در جلسه. اگر چه آن توقف همه صدا از کار (جز خود) هیچ یک از شرکت کنندگان می توانند وصل نمودن صدای مکالمه خود میکروفون بر خلاف گزینه قبلی است.

در یک جلسه به “شرکت کنندگان” و نگاهی به پایین صفحه نمایش. شما گزینه های مختلف شما می توانید انتخاب کنید. شیر بر روی “نادیده گرفتن همه” و یک pop-up ظاهر می شود. بر روی آن علامت دایره کنار “اجازه می دهد تا شرکت کنندگان در وصل نمودن صدای مکالمه خود” و به آن ضربه بزنید بر روی “قطع همه” یک بار دیگر. اگر شما می خواهید برای باز کردن تا مردم میکروفون دوباره, شما می توانید شیر “بازگرداندن همه” در پایین “شرکت کنندگان” روی صفحه نمایش و یا شما فقط می توانید ضربه بزنید یک کاربر و وصل نمودن صدای مکالمه فقط آنها را به طور موقت به طوری که آنها می توانید صحبت می کنند.

گزینه 3: ترکیب گزینه های 1 و 2 برای کنترل بیشتر

به عنوان یک راه حل موقت به مسدود کردن کاربران با استفاده از میکروفون خود را در طول یک جلسه شما می توانید “قطع همه” را به عنوان شرح داده شده در گزینه 2 در بالا و سپس به هر فرد در چت به عنوان شرح داده شده در گزینه 1 ضربه بزنید و نام خود و بازگرداندن آنها را. بعد از آن هر کسی که نیاز به سکوت می شود لمس کنید و نام خود را قطع و آنها قادر نخواهد بود برای وصل نمودن صدای مکالمه خود را تا زمانی که شما مطمئن شوید که به علامت “اجازه می دهد تا شرکت کنندگان در وصل نمودن صدای مکالمه خود را” زمانی که ساکت کردن همه.

بدیهی است که این یک راه حل عملی وجود دارد تن از کاربران در این جلسه اما برای کوچکتر تصویری, همایش, این ترفند.

گزینه 4: قطع تمام میکروفون در ورود بعد از شروع جلسه

پس از جلسه آغاز شده است, شما می توانید شیر “بیشتر” در نوار پیمایش به دنبال “جلسه تنظیمات.” از لیست شما می توانید بر روی “قطع در مطلب” در میزبان کنترل (iOS) و یا عمومی (آندروید) و آن را حفظ خواهد کرد هر کس که تاریخ را با میکروفون خاموش از گرفتن بروید. آنها می توانند, اما به نوبه خود بر روی صدا و بدون هر گونه مسائل مگر اینکه شما قطع هر کس با استفاده از گزینه 2 یا 3. “بی صدا در مطلب” تنها سکوت آنها را زمانی که آنها پیوستن به این نشست برای جلوگیری از اتفاقی اختلالات.

شرکت کنندگان می توانند لال خود را در ورود به طور پیش فرض از تنظیمات زوم.

گزینه 5: قطع تمام میکروفون در ورود به طور پیش فرض

بسیار شبیه به گزینه 3 در بالا شما می توانید قطع هر کسی که می پیوندد جلسات خود را زمانی که آنها برای اولین بار وارد کنید اما به عنوان یک برنامه گسترده ای از ویژگی های. که به معنی شما لازم نیست که برای حفظ انتخاب “قطع ورود” در جریان نشست تنظیمات پس از آن خواهد شد به صورت خودکار روشن برای تمام جلسات. شرکت کنندگان هنوز هم قادر خواهد بود برای وصل نمودن صدای مکالمه خود را مگر اینکه شما قطع همه آنها را با گزینه 2 یا 3.

برای فعال کردن تنظیمات شما نیاز به استفاده از زوم وب پورتال. بنابراین در هر مرورگر بر روی گوشی خود را باز زوم.ما شیر سه صف آیکون منوی بالا انتخاب کنید و سپس “ثبت نام” را از گزینه های که به نظر می رسد. را وارد کنید آدرس ایمیل و رمز عبور متصل به خود را زوم حساب و پس از آن ضربه بزنید بر روی “ورود به سیستم” دوباره. شما همچنین می توانید ثبت نام در با استفاده از SSO (single sign-on) گوگل و یا Facebook account.

بعدی ضربه بزنید بر روی “پروفایل” بنر در بالا و آمار “تنظیمات” را از منوی کشویی. حرکت تا زمانی که شما پیدا کردن “لال شرکت کنندگان پس از ورود” و سپس ضامن تنظیم است. همه شرکت کنندگان که پیوستن به یک جلسه شما میزبان به طور خودکار خاموش شود.

توجه داشته باشید که در حالی که آزمایش این ویژگی را ما در بر داشت که حساب گسترده ای تنظیم نیست واقعا کار حداقل برای ما نیست. شما ممکن است شانس بهتری دارند. زوم را پشتیبانی فنی نمی تواند توضیح دهد که چرا آن کار نمی کند برای ما که با شروع جلسات از طریق iOS, آندروید و یا وب سایت مشتری.

گزینه 6: ارسال یک شرکت کننده به اتاق انتظار

اگر یک جلسه شرکت کننده سرکش برای طولانی تر از شما می خواهند اما شما کاملا نمی خواهید به پا زدن آنها را از ویدئو کنفرانس شما می توانید آنها را به اتاق انتظار. در این مجازی برزخ مردم صبر کنید تا میزبان آماده است تا آنها را به پیوستن و یا دوباره نشست. این یک راه سریع و آسان برای جلوگیری از کسی که از صحبت کردن با اخراج آنها را لحظه ای از این نشست است.

همانطور که قبلا ذکر زوم را فعال کرده اتاق انتظار ویژگی برای تمام حساب های پس هر کسی که خود می پیوندد جلسات وجود دارد خواهد شد حق دور و شما را مجبور به اعتراف به آنها را. این تنظیمات را می توان خاموش به جست و خیز اتاق انتظار که مردم بپیوندید. اگر اتاق انتظار غیر فعال است برای شما به عنوان یک میزبان…

در طول یک جلسه ، به ضربه بزنید بر روی “شرکت کنندگان” در نوار پیمایش, پیدا کردن شخص شما می خواهید به قطع و شیر بر روی نام خود را از لیست. چند گزینه ظاهر خواهد شد; شیر بر روی “قرار دادن در اتاق انتظار.” شرکت کنندگان ارسال خواهد شد به اتاق انتظار, که در آن آنها می توانند خود را با استفاده از صوتی یا تصویری را به دخالت در این جلسه و نه مشاهده آنچه اتفاق می افتد در این کنفرانس است. هنگامی که شما آماده به آنها را ضربه بزنید بر روی آبی “اعتراف” را فشار دهید در کنار نام خود را.

گزینه 7: به طور دائم حذف یکی از شرکت کنندگان

آخرین و سخت ترین گزینه برای حذف یکی از شرکت کنندگان از ویدئو کنفرانس به طور دائم. هنگامی که آنها در حال حذف آنها نمی قادر خواهد بود برای پیوستن این نشست به طوری که تنها با استفاده از این گزینه اگر شما مطمئن شوید که شما نمی خواهید فرد در تماس است.

برای حذف یکی از شرکت کنندگان از تماس تصویری ضربه بزنید بر روی نام خود را از “شرکت کنندگان” تب و آمار “حذف” در عمل ورق. یک pop-up ظاهر خواهد شد درخواست اگر شما مطمئن هستید که می خواهید به حذف فرد چون همانطور که قبلا ذکر آنها نمی قادر خواهد بود برای پیوستن به جلسه. اگر شما مطمئن هستید ضربه بزنید بر روی “بله” (iOS) و یا “OK” (اندروید). فرد خواهد بود به طور دائم اخراج از تماس شما.

گزینه 8: شروع یک وبینار به جای

اگر شما در حال نگه داشتن بیشتر از یک وبینار از یک جلسه شما می توانید برای ثبت نام در وبینار وضعیت در زوم (این ویژگی پرداخت). هنگامی که شما میزبان یک وبینار همه شرکت کنندگان خواهد بود به طور خودکار خاموش و آنها نمی توانند وصل نمودن صدای مکالمه خود را مگر اینکه شما به طور خاص سازمان ملل متحد و سکوت آنها را یکی یکی. اما این یک گزینه عملی برای بسیاری از افراد آن را به عنوان هزینه در آن ارزان ترین و تقریبا 46 دلار در هر ماه پرداخت می شود در یکی سالانه پرداخت.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im