8 مرده 1,000 گزارش بیمار پس از نشت گاز در کارخانه در Vizag: 10 امتیاز

8 Dead, 1,000 Reportedly Sick After Gas Leak At Plant In Vizag: 10 Points

LG پلیمرها هند: چندین کشته شدند پس از گاز به بیرون درز از کارخانه شیمیایی در ویساکاپاتنام

دهلی نو: هشت نفر از جمله یک کودک کشته و بیش از 1000 گزارش بد افتاده پس از گاز به بیرون درز یک شبه از یک کارخانه مواد شیمیایی از شرکت های چند ملیتی در آندرا پرادش. بیش از 200 در بیمارستان پس از نشت از آنچه که تصور می شود استایرن گاز از ال جی پلیمرها تاسیسات واقع در نزدیکی ویساکاپاتنام در آندرا پرادش. مردم ناخودآگاه در خطوط خندق و در نزدیکی خانه گرفته شده بودند به بیمارستان در یک تلاش برای نجات به چالش کشیده coronavirus مستند. حداقل سه روستاهای اطراف در حال تخلیه و خانه به خانه چک در مقامات می گویند. نشت گاز از این آغاز شده است که در 2.30 هستم مشکوک شده اند از مخازن بزرگ به تنهایی و به دلیل خاموش شدن به مبارزه COVID-19. نارندرا نخست وزیر گفت که او گفته بود به وزارت و مدیریت بحران مسئولان و در توئیتر خود نوشت: “من دعا می کنم برای همه, ایمنی و رفاه در ویساکاپاتنام.”

اینجا بالای 10 امتیاز در این داستان:

 1. اخلال در ویدئوها از روستاها در محدوده نشت گاز مردان و زنان و کودکان دیده می شد در زمین ظاهرا پس از گذشت پس از استنشاق گاز است که سمی نیست.

 2. حداقل صد نفر در ماسک برای COVID-19 احتیاط دیده می شد در تصاویری در یک هرج و مرج جاده در تلاش برای کمک به مجروح و بسته بندی آنها را به انتظار آمبولانس.

 3. ساکنان نزدیک به LG پلیمرها هند گیاه در Gopalpatnam گزارش سوزش در چشمها و مشکل در تنفس, مقامات گفت.

 4. مردم در عرض 3 ساعت شعاع کارخانه شیمیایی متاثر شده اند. افسر پلیس Bernhardt Rani در ویساکاپاتنام شد به نقل از خبرگزاری فرانسه عنوان کرد و گفت: این گاز به بیرون درز از دو 5,000-تن تانک بود که به تنهایی و با توجه به این مستند در محل پس از اواخر ماه مارس است.

 5. “آن را در سمت چپ وجود دارد به دلیل مستند. این منجر به یک واکنش شیمیایی و گرمای تولید شده در داخل مخازن و گاز به بیرون درز از آنجا که” افسر پلیس به خبرگزاری فرانسه گفت.

 6. تماس اول گزارش گاز در هوا رفت و به پلیس در 3.30 هستم. زمانی که وارد تیم آنها یافت می شود آن را دشوار برای نفس کشیدن یا به وضوح ببینید.

 7. در سخنان و اطلاعیه های دفتر شهرداری هشدار داد مردم در مجاورت نشت گاز و خواست هر کس به ماندن در خانه. مردم نیز خواست به پوشیدن ماسک مرطوب و یا پوشش صورت خود را با پارچه مرطوب.

 8. در یکی از موبایل یک زن ایستاده در نزدیکی یک روروک مخصوص بچه ها به طور ناگهانی فرو می ریزد و در پیاده رو. زن دیگری دیده است گرفتن کودک خود را به یک آمبولانس.

 9. RK مینا, رئیس پلیس از ویساکاپاتنام گفت: گاز شده است neutralised و FIR ثبت شده است.

 10. این گیاه باعث می شود پلی استایرن و پلی استایرن منبسط چند منظوره پلاستیکی مورد استفاده برای ایجاد یک طیف گسترده ای از محصولات مصرفی مانند اسباب بازی و لوازم. راه اندازی در سال 1961 به عنوان هندوستان پلیمر این شرکت را بر عهده گرفته توسط کره جنوبی LG Chem و تغییر نام LG پلیمرها هند در سال 1997.
   

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im