72 کشته در گردباد Amphan می گوید Mamata بانرجی می پرسد بعد از ظهر به بازدید بنگال

طوفان Amphan: Mamata بانرجی گفت: North و South 24 Parganas منطقه شد بدترین ضربه

کلکته: 72 نفر کشته شده اند در بنگال به دلیل طوفان Amphan ارشد وزیر Mamata بانرجی گفت: امروز پس از طوفان قدرتمند غرق شهرستانها از جمله کلکته در چهارشنبه, از بین بردن هزاران نفر از خانه ها و ریشه کنی درختان و قطب الکتریکی است. رئیس جمهوری گفت: آسیب های ناشی از Amphan بیش از coronavirus همه گیر و خواسته است نارندرا نخست وزیر برای بازدید از مناطق آسیب دیده و ارائه کمک به “بازسازی این مناطق از ابتدا”.

زیر 10 صفحه به روز رسانی در این داستان:

  1. “من خواسته اند بعد از ظهر به بازدید Sunderbans. در این ساعت یا بحران اجازه دهید ما با هم کار کنند… Amit Shah به نام من این بعد از ظهر و مطمئن باشید این مرکز را گسترش کمک کامل” خانم بانرجی گفت.

  2. به ساعت کرد و گفت: تمام ملت می ایستد با بنگال و “هیچ سنگ باقی نمیماند که پشت” برای کمک به کسانی که تحت تاثیر قرار است. “به چالش کشیدن در این ساعت تمام ملت می ایستد در همبستگی با, West Bengal. دعا برای رفاه مردم از دولت است. تلاش ها برای اطمینان از عادی” این ساعت هنوز توییتی.

  3. خانم بانرجی گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود یک فاجعه این قدر قبل از اعلام Rs 2.5 لاخ به عنوان غرامت به خانواده های کشته شدگان در طوفان.

  4. خانم بانرجی گفت: بسیاری از کسانی که کشته مرده با توجه به درختان در حال سقوط بر آنها و برق. 15 72 که فوت شد از کلکته.

  5. بنگال در زمان فشار از طوفان Amphan که barrelled به ساحل با gusting بادها تا 185 کیلومتر در ساعت است. خانم بانرجی بود شب گذشته ادعا کرد که خسارات ناشی از این توفان می تواند در منطقه Rs 1 لاخ کرور.

  6. بادهای قوی با سرعت بالا به 125 kmph در هر ساعت روبترقی اتومبیل در کلکته و در سمت چپ درختان و برق قطب پاره کردن و مسدود کردن جاده ها است. بخشهایی از چندین کتک ساختمان آمدند crashing پایین در کلکته.

  7. کلکته فرودگاه که بسته شده بود سمت چپ بود آب گرفتگی و بسیاری از ساختارهای درون آسیب دیده است.

  8. این طوفان همچنین پاره پاره از طریق مناطق ساحلی شمال و جنوب 24 Paraganas بنگال با باران شدید و توفان پف دور کاهگلی خانه های ریشه کنی درختان قطب الکتریکی و جاری شدن سیل در مناطق کم دروغ.

  9. Sarbanash hoye galo (این یک فاجعه)…ارتباطات مختل,” گفت: Mamata بانرجی دیروز که باقی مانده است در طول طوفان و اضافه کرد که اگر چه 5 لاخ مردم شده بود تخلیه کردند مقامات دولت تا به حال به طور کامل پیش بینی شدت طوفان است.

  10. طوفان Amphan تنها دوم “سوپر گردباد” به شکل بیش از خلیج بنگال از پرونده آغاز شد و برای اولین بار پس از سال 1999. Odisha بود ضربه توسط super cyclone که در سمت چپ نزدیک به 10 ، 000 تن در سال 1999.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im