7 سرکه ارسال ها از یک متخصص است که می تواند به شما پول صرفه جویی

درخواست هر گونه تمیز کردن متخصص و آنها به شما بگویم همان چیزی که همیشه باید سرکه در دست داری. نه تنها سرکه سفی

توسط ELEMENTORSITE در 10 اردیبهشت 1399

درخواست هر گونه تمیز کردن متخصص و آنها به شما بگویم همان چیزی که همیشه باید سرکه در دست داری. نه تنها سرکه سفید یک راه طبیعی برای تمیز کردن تقریبا در هر منطقه از خانه خود را یک کل گالن از مسائل شما گذشته ماه—و تنها شما را به مجموعه حدود 3 دلار است. "من دوست دارم با استفاده از سرکه برای تمیز کردن خانه می گوید:" کدی Dulude جادوگر از خانه. "من می دانم که زمان آن طول می کشد برای دریافت استفاده می شود به بوی, اما واقعا مقرون به صرفه و سالم و موثر است."

برای کمک به شما در نگه داشتن خانه خود را تازه و تمیز به قیمت ارزان ما خواسته Dulude برای به اشتراک گذاشتن برخی از ادراک سرکه سفید تمیز کردن راه حل. از سطح اسپری برای تخلیه deodorizers در اینجا هفت هک که با استفاده از سرکه به جای دیگر خود را پاک کننده—و صرفه جویی جدی برخی از پول.

1. براق تمیز کردن سطوح.

سرکه کمی می رود راه طولانی در هنگام پاک کردن سطوح از خانه خود را. Dulude می گوید شما می توانید خود را در سطوح مانند برخی از کانتر و کابینت آشپزخانه—sparkly تمیز به سادگی با اسپری روی سطوح با سرکه. "من بریزید و آن را به طور مستقیم در بطری اسپری و استفاده از آن برای تمیز کردن تمامی سطوح از خانه من کف تا سقف" Dulude می گوید. "من نمی رقیق آن را, اما شما قطعا می توانید با 50/50 آب-سرکه مخلوط کنید اگر بوی بیش از حد قوی است." برخی از سطوح شما باید تمیز کردن با سرکه? طبیعی سنگ مانند گرانیت—اسید در سرکه می پوشند دور گرانیت محافظ درزگیر.

2. روشن کردن قهوه ساز خود را.

باور کنید یا نه Dulude می گوید شما می توانید با استفاده از سرکه برای تمیز کردن gunk و تجمع خود را اتوماتیک قهوه ساز. "پور سرکه به طور مستقیم به خود دستگاه قهوه و اجرای آن پس" او می گوید. "پیگیری های در حال اجرا چیزی جز آب از طریق آن را چند بار تا زمانی که آن را اجرا می کند تمیز و بوی سرکه از بین رفته است."

3. پاک کردن ویندوز خود را.

با توجه به Dulude چند چیز خاک و دوده دریافت کردن ویندوز خود را سریعتر از خوب قدیمی از مد افتاده سرکه. "سرکه خالص (بدون اسانس) دست به پایین بهترین پنجره, تمیز کننده," او می گوید. فقط اضافه کردن یک قسمت آب گرم اگر شما می خواهید به نگه داشتن vinegary بوی در خلیج.

4. از بین بردن بوی بد.

Dulude می گوید هیچ چیز بد بو از مسائل در خانه خود را به عنوان موثر به عنوان سرکه آن را فقط طول می کشد کمی تلاش. "سرکه حتی می توانید حذف بو از یک فرد سیگاری صفحه اصلی," او می گوید. "شستشو ممکن است هر سطح در فضای خود را با سرکه خالص و اسپری آن بر روی نیمکتها و فرش بیش از حد. همچنین ترک کاسه سرکه نشستن (به کمک بیشتر بوی بد). بله, آن را به شدت بوی مانند سرکه در ابتدا اما هنگامی که می رود آن را به همه بد بو با آن است."

5. دریافت خود را از غذاهای فوق العاده تمیز.

اگر شما به طور منظم ظرفشویی صابون گرفتن نیست, غذاهای خود را به عنوان پاک به عنوان شما می خواهم امیدوار Dulude می گوید به پرتاب برخی از سرکه را به مخلوط به عمل به عنوان یک کمک بشویید. "برای به دست آوردن درخشان, ظروف, استفاده از ظرف صابون به صورت عادی و در مورد اضافه کردن دو فنجان سرکه به پایین از ماشین ظرفشویی خود را," او می گوید.

6. Unclog و deodorize تخلیه.

چرا اتلاف پول در گران تخلیه پاک کننده زمانی که سرکه می تواند این کار انجام می شود برای ارزان ؟ "ریختن جوش شیرین را تخلیه و سپس اضافه کردن یک فنجان سرکه تا زمانی که حباب آن تا" Dulude می گوید. که واکنش فیزیکی فقط ممکن است به اندازه کافی برای بیرون راندن برخی از deep-down گیر-در gunk. پیگیری خود را fizz با سیفون تخلیه سوپر با آب داغ. "اگر که نیست به اندازه کافی شما می توانید چوب خم کردن سیم مفت به تخلیه به جلو و هر چه هنوز گرفتگی همه چیز," او می گوید.

7. خانه خود را بوی خوب است.

اگر شما نمی تواند ایستاده بوی سرکه Dulude فقط فوت و فن برای شما. "گاهی اوقات من اضافه کردن چند قطره از روغن های ضروری فقط چیزهایی را تغییر دهید تا کمی," او می گوید. "و یا زمانی که ما خریداری کرده اید پرتقال, ما جمع آوری تمام لایه برداری در ظرف بریزید سرکه و بیش از آن اجازه دهید مخلوط نشستن برای یک هفته و سپس استفاده از آن خوب روشن, زرد, سرکه پرتقال مخلوط برای تمیز کردن خانه ما. آن را می سازد همه چیز بوی پرتقال در حالی که تمیز کردن."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب