7 تا مهاجران که در بازگشت از ماهاراشترا تست مثبت برای COVID-19

Coronavirus: مهاجران بازگشته به بالا را Basti منطقه در اوایل این هفته.

لکنو:

روز پس از دولت مرکزی پاک جنبش رشته مهاجران و گردشگران و در میان دانش آموزان سراسر کشور مستند به دلیل coronavirus هفت روزانه-دستمزد کارگران در اوتار پرادش که به تازگی از ماهاراشترا آزمایش مثبت بسیار عفونی COVID-19.

این کارگران در شرق تا بستی منطقه حدود 260 متر از دولت سرمایه لکنو بودند قرنطینه در یک کالج خود را پس از بازگشت در اوایل این هفته; آنها در حال حاضر شده است معطوف به یک بیمارستان محلی است. قرنطینه مرکز است که sanitised. همه کسانی که در تماس با این بیماران در حال ترسیم و جدا شده با توجه به مقامات مربوطه.

این گزارش بزرگترین خوشه در دولت از مهاجران که آزمایش مثبت برای coronavirus پس از بازگشت به بالا.

Lakhs از مهاجران گرفتار شده بودند در سراسر کشور پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد در سراسر کشور shutdown در 25 مارس به بررسی گسترش COVID-19 که آلوده 37,000 نفر تا کنون کشته شدن حداقل 1,200. قلب شکستن داستان های پدید آمده از دستمزد روزانه کارگران در سمت چپ – بدون شغل – در تلاش برای پوشش سفر صدها کیلومتر با پای پیاده به بازگشت به خانه های خود را به عنوان حمل و نقل, خدمات بسته باقی می ماند.

در اوتار پرادش که یکی از اولین متحده برای اجرای ویژه اتوبوس برای بازگرداندن مهاجران حدود 2,300 مردم که تا کنون آزمایش مثبت برای coronavirus; حداقل 42 فوت کرده اند.

پنج هفته پس از خاموش شدن شروع دولت مرکزی در روز چهارشنبه به ترخیص کالا از گمرک برای جنبش رشته کارگران و دانشجویان و گردشگران است.

پس از درخواست از ویژه متحده به ویژه قطار راه آهن هند روز جمعه اعلام کرد ویژه “shramik” قطار برای این کارگران. فیزیکی فاصله اقدامات اجرا خواهد شد در قطار.

هر “shramik” قطار انجام خواهد شد بین 1000 و 1200 نفر برای اطمینان اجتماعی فاصله در طول سفر. همه مسافران به نمایش در خواهد آمد برای coronavirus علائم قبل شبانه روزی; تنها افراد بدون علامت خواهد بود و مجاز به سفر راه آهن تاکید کرد. “آن خواهد بود و اجباری برای هر مسافر به پوشیدن یک ماسک صورت” راه آهن همچنین گفت که تمام مسافران خواهد بود به نمایش در هنگام ورود نیز هست و آن نشان دادن علائم خواهد بود قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>