اینترنت یک منبع فوق العاده برای تمام پرسش های زندگی را به خوبی بسیاری از آنها به هر حال.

وقتی که می آید به خانه شکار وجود دارد برخی از چیزهایی که تنها یک ساکن یک محله می تواند به شما بگویم در مورد آینده خود را در خانه و محیط اطراف از این ها به آن بچه دوستی و خیلی بیشتر. کسانی که در محل-خاص بینش است که می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید اگر یک محله است که مناسب برای شما می تواند هر جای دیگر یافت.

بنابراین دفعه بعد که شما در حال شکار خانه و فرصتی برای چت کردن بالقوه آینده همسایه و یا دو, آنچه که باید شما آنها را بپرسید ؟ ما صحبت های اخیر خریدار و یک عامل املاک و مستغلات برای بینش خود را.

وجود دارد بسیاری از مستاجرها در اطراف در اینجا ؟

اگر یک محله است که بسیاری از مستاجرها که ممکن است معنی آن را سخت به فروش یک خانه که در جامعه می گوید: Lynette کوهن Huber یک عامل املاک و مستغلات با واکر رید ملک در بوینتون بیچ فلوریدا. “شما همیشه نمی خواهم به فکر می کنم در مورد چشم انداز از فروش یک خانه فقط به عنوان شما در مورد خرید اما شما همیشه باید. شما هرگز نمی دانید چه ممکن است در زندگی و شما را مجبور به حرکت دوباره.”

آیا وجود هر گونه نمیتوانیم به تازگی?

ما همه می خواهم به زندگی می کنند در جایی امن. پس از آن همیشه هوشمند بپرسید اگر وجود داشته منازل به قصد سرقت خرابکاری و یا مانند آن می گوید: عمرو Hesen که به تازگی نقل مکان در جنوب فلوریدا با همسر و دخترش. “ما می خواستیم که قادر به راه رفتن در اطراف در شب و احساس امنیت به خصوص با یک کودک است.”

Huber موافق است که درخواست یک همسایه طور کلی در مورد ایمنی مهم است. “این فوق العاده است هنگامی که شما در پیدا کردن که همسایه ها همه دوچرخه سوار با فشار کالسکه نوزاد, راه رفتن سگ روز و شب در محله” او می گوید. “که به شما می گوید که تقریبا همه شما می خواهید بدانید در مورد چگونه امن آن خواهد بود به زندگی می کنند وجود دارد.”

چگونه می توان بچه ها که زندگی می کنند در اطراف در اینجا ؟

اگر شما بچه ها می خواهید بدانید که آیا محله کار را برای آنها Huber می گوید. “این فوق العاده است برای پیدا کردن که بسیاری از خانواده های جوان اما اگر بچه ها خود را و نوجوانان? بپرسید به طور خاص در مورد سن کودکان در محله.”

اما متوقف نمی وجود دارد او می گوید:. “پیدا کردن که در آن بچه ها به مدرسه رفتن اگر شما می توانید. بسیاری از مردم در منطقه ما فرزندان خود را به محدود و یا مدارس خصوصی است.” که ممکن است یک پرچم قرمز در مورد مدارس دولتی در مجاورت.

چه نوع از چیزهایی که می کند مالکان انجمن (ها) پوشش می دهد ؟

اگر شما در حال خرید یک محل سکونت, شما به احتمال زیاد تبدیل به یک بخشی از یک رسانه و یا یک هیئت واحد صاحبان که نظارت بر جامعه را مدیریت.

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که این ها بود مقرون به صرفه است اما همچنین ارزش خوبی برای پول” Hesen می گوید و اشاره کرد که بسیاری از HOAs در حال حاضر ارائه حق بیمه کانال های تلویزیون و اینترنت با سرعت بالا برای ساکنان به عنوان بخشی از حق خود.

در حالی که برخی از مردم ترجیح می دهند که این ها بصورتی پایدار و محکم اجرا درآوردن جامعه و قوانین (مانند حاکم بر خانه’ رنگ) دیگران ممکن است می خواهید چیزی کمی بیشتر lax, Huber می گوید. “من مانند داشتن قوانین کلی اما نمی خواهم آنها بودن خیلی سخت است که من مجبور به نگرانی در مورد چه نوع از ماشین را پارک شده در جلوی خانه,” او دلیل.

شنیده ام شما هر گونه مسائل با خانه ما در حال برنامه ریزی برای خرید ؟

Hesen می گوید که اگر همسایه دیده می شود بسیاری از پیمانکاران بازدید از صفحه اصلی آن را ممکن است برای به طور کلی ارتقاء. “و یا همچنین ممکن است چیزی بیشتر در مورد که ما را پس از آن درخواست یک بازرس به نگه داشتن چشم را برای مانند مسائل لوله کشی کپک و بیشتر,” او می گوید.

چه چیزی شما فکر می کنم از محله ؟

در نهایت پرسیدن یک سوال باز مانند این می تواند منجر به مسئله شما نمی خواهد که به فکر سوال در مورد Huber می گوید. “این ممکن است منجر به چیزی ناخوشایند و یا شخصی به یکی از همسایه ها اما آن را فقط ممکن است تایید می کنند که آن را به محل مناسب برای شما است.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im