7 کارشناسان املاک و مستغلات به اشتراک گذاری بزرگترین خانه نتواند آنها را دیده ام

فکر فروش خود را در محل و در حال حرکت به یک خانه جدید ؟ Noodling در مورد ارزش فروش مجدد قبل از اینکه شما را در یک طراحی تصمیم ؟ صفحه اصلی پروژه های نوسازی, آیا اضافه کردن یک کت تازه رنگ و یا انتخاب یک طرح کاشی برای آشپزخانه backsplash گاهی اوقات دشوار است برای تصمیم گیری در. اما تنها بهبود هنگامی که شما در بازار برای یک خانه جدید (و یا درست قبل) می تواند گران قیمت را به پایان برساند همه در یک بار.

“انجام آنها را در تکه های کوچک می تواند کمتر استرس زا و [کمتر] پرهزینه می گوید:” کاترین نلسون مسکن در آلن تیت ملکی در Greensboro, N. C. “شما نیز لذت بردن از آنها.”

جلوتر هفت کارشناسان واقعی سهم نتواند آنها را دیده ام—از حواس پرت زمینه به بیش از حد بسیاری از بازسازی به مطمئن شوید که شما در حال انجام کارهای درست و به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه گذاری خود را.

نشان دادن تمام خانه های وحشی رنگ و یا تصویر زمینه

این که آیا آن رنگ روشن و با صدای بلند تصویر زمینه و یا فقط بیش از حد بسیاری از چاپ عوامل املاک و مستغلات هشدار می دهند در برابر اضافه کردن بیش از حد از یک چلپ چلوپ به خانه خود احساس می کند که قریب به اتفاق قربانیان. در هنگام انتخاب یک رنگ رنگ کارن Newhouse مسکن در Coldwell Banker ملک در Basking ریج, N. J. خبره و فيزيوپاتولوژی خانه می گوید رنگ قرمز است که بدون هیچ است. “آن را در راه رسیدن به انرژی از یک اتاق و باعث می شود اتاق به نظر می رسد بسیار کوچکتر است.”

او همچنین هشدار می دهد که مراقب باشید از برخی از چاپ و تصویر زمینه. “چاپ حیوانات باید انجام نکنید,” او می گوید و اضافه می کند که تصویر زمینه بیشتر باید به صورت پودر اتاق و سالن انتظار تنها.

جنیفر وگل مسکن در بورلی-هنکس ملکی در اشویل, N. C., می گوید که چند دیوانه الگوهای ناشی از مبارزه در یک خانه است که او به نمایندگی از فروشنده در.

“من یک بار به حال مشکل فروش یک ملک با الگو پله دونده و الگو wallpaper مبارزه برای جلب توجه در همان فضا,” او می گوید. “صاحب خانه را در نهایت به او گفت: ‘خلاص شدن از لعنت wallpaper’ و با آن یک پیشنهاد قابل قبول در آمد.”

داشتن بیش از حد بسیاری از عکس های خانوادگی و یا ترکه بر روی صفحه نمایش

در حالی که شما در حال زندگی در خانه خود را, عکس خانواده ترکه و دکوراسیون هستند تا به شما. اما اگر شما در حال ایجاد تغییرات بزرگ یا فکر کردن در مورد فروش بریده شده پشت این افزودنی راه رفتن است.

خراب کردن تمام وسایل شخصی از جمله عکس و یا شخصی هنر است. خریداران می خواهید می شود قادر به تجسم زندگی در فضا با خود وسایل شخصی می گوید:” جنیفر هارلو مدیر فروش در آیه Mayhood شرکت در مکلین ویرجینیا.

انتخاب تو رفتگی در دیوار پس از اتمام و ارتقاء

اگر شما آماده هستید که برای آینده DIY آخر هفته پروژه بهبود صفحه اصلی, این کارشناسان نشان می دهد انتخاب خود را پس از اتمام عاقلانه و مطمئن شوید که مانند دیگران ایده های خود را بیش از حد.

“قاب چوب تیره در اتاق خواب استاد ممکن است طعم و مزه خود را, اما این امر نمی تواند هنجار در میان خریداران آینده نگر می گوید:” نلسون. “مالکان تمایل به بازسازی بدون توجه به این که زمان خواهد آمد زمانی که شما نیاز به فروش می رسد.”

رفتن در دریا با تم همچنین می توانید ترساندن و دور آینده بهره. “من تا به حال یک بار یک مشتری که عاشق مراکش و تصمیم خود را برای تزئین کل سکونت در مدیترانه مضمون کاشی” هارلو می گوید. “نگه داشتن آن را خنثی و پاک است.”

کارن خاکستری مسکن برای Coldwell Banker ملک در Basking ریج, N. J. موافق است که جهانی بهتر است بعد از دیدن بسیار خاص در آشپزخانه remodels که ممکن است به جلوگیری از برخی از خریداران. او نشان می دهد “عمومی تر نوسازی با کیفیت مواد و لوازم خانگی است که تجدید نظر به مخاطبان بزرگتر.”

سربارگذاری با چیز قشنگ و کم knacks و یا مبلمان

یکی از سخت ترین چیزهایی که برای بسیاری از خریداران را به انجام است برای دیدن اطراف خود را از چیزهای بنابراین decluttering است که اغلب راه حل است. چه که خود قهوه ساز یا دیگر ابزارهای پخت و پز در آشپزخانه, خارج از دید و این ممکن است زمان به پاره کردن همه چیز خود را (و یا حداقل قرار دادن برخی از آنها در ذخیره سازی).

“اکثر مالکان—مگر اینکه خود را به نام ماری کوندو—باید پاره و ویرایش مجموعه های خود را حذف لباس از کمد و مرحله پستو به عنوان به خوبی. تمیز کردن وسایل و چیزهایی مانند که باید جمع دور” Vogel می گوید. او اضافه می کند که هنگامی که شما به فروش خانه خود را, آن را نیز “زمان برای حوله جدید.”

نوسازی به خاطر بازسازی

یکی از بزرگترین راه برای افزودن ارزش به خانه است به اضافه کردن فیلم مربع است. اما در هنگام انتخاب اگر بازسازی راه حق—پس از آن می تواند بسیار پر هزینه و وقت گیر—فکر می کنم از فضای که در آن شما می توانید دریافت بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را.

“پس از به روز رسانی آشپزخانه و حمام هستند که شما می توانید بیشتر بازگشت می گوید:” منشی, busty teen, Brooks, مینه سوتا-مسکن مجاز با Edina Realty. “خریداران همیشه برآورد یک به روز رسانی به مراتب گران تر از آنچه در آن واقع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید