7 باید به سازمان دیده بان را نشان می دهد در Netflix بکشد اگر شما با وسواس طراحی خانه

زمان بیشتری را در خانه به معنی بیشتر Netflix binges. اگر مثل من شما را دوست دارم چک کردن خانه های افراد دیگر, دیدن چگونه آنها زندگی می کنند و یادگیری در مورد معماران و طراحان و هنرمندان است که ساخت آنها در اینجا یک لیست از هفت نشان می دهد شما باید اضافه کردن به صف خود.

چکیده: هنر طراحی

برای همهجانبه زیرچشمی نگاه کردن در داخل ذهن برخی از ترین در جهان تخیلی و درخشان طراحان اتمام دو فصل انتزاعی در حال حاضر در جریان است.

اتصال به این انگلیسی, واردات برای برخی از, احساس خوب, مسابقه طراحی است که الهام بخش جدید پروژه های بهبود صفحه اصلی.

اگر شما تا کنون فکر کردم مورد تبدیل شدن به یک Airbnb میزبان این نشان می دهد برای شما. طراح Genevieve Gorder و کارشناس املاک و مستغلات پیت Lorimer به بتن مشاوره برای تبدیل ملک خود را به نهایی دور شو.

جهان فوق العاده ترین خانه های

این docu-سری شما را در یک تور مجازی از برخی از ترین در جهان غیر متعارف aspirational و قابل توجه خانه. هر قسمت لذت بخش است, فرار, پایان که شما احساس تحریک در بهترین راه است.

اگر شما نیاز به یک فشار ملایم برای شروع و یا تکمیل تابستان خود را DIY پروژه “طرح بزرگ” به شما که فقط. رسم انگیزه از جاه طلبانه سازندگان که میزبان کوین McCloud مصاحبه در هر قسمت و هر کار در دست نگاه شدنی در مقایسه با.

ضرب المثل قدیمی “کمتر بیشتر است” دارای یک معنای کاملا جدید با این کار نشان می دهد. سازمان دیده بان برای جذاب نگاه به سبک زندگی و روانشناسی افرادی که عضو جنبش خانه کوچک.

چگونه یک به نوبه خود خانه خود را به یک سیرک ؟ و یا باز کردن یک موزه در انبار خود را? شما باید برای بررسی از “شگفت آور داخلی” برای پیدا کردن. نشان می دهد طول می کشد شما در داخل عادی خانه تنها به شما با تعجب باور نکردنی ترین طرح های داخلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de