اگر شما quarantining با افراد دیگر در نظر خودتان را خوش شانس — اما آن را همیشه آسان نیست. ماندن در یک فضا برای مدت طولانی با بیش از حد بسیاری از مردم می تواند چالش برانگیز بنابراین شما نیاز به پیدا کردن همه چیز برای انجام به وقت رفتن (و هر کس برای حفظ و عاقل). ما توصیه ؟ سعی کنید از این هفت رایگان بازی چند نفره است که تنها نیاز به یک آیفون یا آندروید دستگاه برای بازی است.

برای ما لیست ما در حال تمرکز بر روی بازی شما نیاز به بازی با دوستان و خانواده که با شما در حال حاضر. این بازی های تلفن همراه می تواند در مفید آمده است هر زمان که وجود دارد تنها یکی از گوشی های هوشمند و یا قرص خود را به اتهام زمانی که شما می خواهید صمیمی تر گیم پلی و یا اگر شما می خواهم به دنبال بازیکن دیگر درست در زمانی که شما آنها را شکست مانند یک رئیس.

اگر شما مورد علاقه خود را ببینید, چند نفره بازی در لیست ما ممکن است آن را به دلیل آن نیست “محلی-تنها.” اعتماد ما; ما در بازی های آنلاین چند نفره ، آنها بهترین راه برای ارتباط با دیگران بدون توجه به جایی که آنها ممکن است. اما عناوین زیر فقط برای یک رقابت دوستانه در خانواده خود ،

1. خارج از حلقه

اگر شما بازی Jackbox را Fakin آن شما بازی خارج از حلقه. جان کلام را? همه طول می کشد نوبت به دنبال در این بازی که نمایش داده خواهد شد یک کلمه کلیدی است. هر کس می بیند همان کلمه کلیدی به جز یک نفر که می بیند هیچ چیز نیست. آنها “خارج از حلقه” و باید تظاهر به دانستن آنچه که کلیدی است برای اجتناب از سوء ظن است.

می شود که بسیار روی حیله و تزویر از این بازی باعث می شود بازیکنان از یکدیگر بپرسید سوالات خاص در مورد کلمه کلیدی. برای مثال اگر شما نمی دانید کلمه کلیدی “پیتزا و کسی از شما می پرسد اگر مواد غذایی ایتالیایی است, آن را می شود بسیار بی دست و پا اگر پاسخ شما “نه”. در پایان هر دور هر کس در این گروه رای برای آنها که فکر می کنم “از حلقه.” کسانی که درست حدس می زنم برنده نقاط. اگر شما فرار شما برنده نقاط.

  • نصب خارج از حلقه: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

متاسفانه تنها رایگان دسته مواد غذایی است بنابراین شما نمی خواهد پیدا کردن یک تن از انواع مگر اینکه شما پرداخت $1.99 در-برنامه برای دسته دیگر بسته است. هنوز دو دلار است که بسیار ارزان تر از بسیاری از بازی های حزب در خارج وجود دارد بنابراین هر چه شما تصمیم به انجام خارج از حلقه است که یک ارزش خوب است.

2. 2-بازیکن بازی

2-بازیکن بازی برنامه به ظاهر می خواهد برای برنده شدن در این چند نفره محلی بازار تلفن همراه. Freebie است عظیم 24 دو بازیکن در بازی برای شما را به بازی از جمله کالاهای اساسی مانند چکرز و شطرنج به پیچیده تر بازی مانند پینگ پنگ و مخازن. نه تنها این, اما این بازی بسیار عالی زیبایی. ساده و رنگ و طرح های ساده اما در راه که در آن شما می توانید به توسعه دهندگان در زمان و وقت خود را به چیزی سرگرم کننده و منحصر به فرد است.

برای عظیم صفر دلار 2-بازیکن بازی فوق العاده است معامله. شما به احتمال زیاد صرف ساعت بازی همه بازی ها با دوستان و خانواده خود را — هر کس به شما گیر در خانه با.

  • نصب 2 بازیکن بازی: چالش: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

3. قرمز دست

پس از هفته قرنطینه شما و دوستان خود را ممکن است به نوبه خود شدید تر بازی مانند قرمز “دست” به آن را از طریق. شما لازم نیست به واقع صدمه زدن به یکدیگر هر چند برای به دست آوردن تجربه کامل. در عوض به دست قرمز برنامه را امتحان کنید. این برنامه فراهم می کند یک بازی ساده از دست قرمز; شیر برای حمله به قبل از بازیکن دیگر شیپور خاموشی به عقب نشینی. با این حال شما می توانید دست خود را جلوتر از زمان به هر کس که شما می خواهید.

قرمز دست ممکن است دارای بیشترین تبلیغات از هر بازی در لیست ما, اما آن را هنوز هم یک راه سرگرم کننده برای دریافت خود را “سیلی” بدون هیچ آسیب فیزیکی. آن را فقط می تواند خروجی شما نیاز دارید در حال حاضر.

  • نصب دست قرمز: سرگرم کننده 2 بازیکن بازی: آندروید (رایگان) | iOS

4. Glow Hockey

اصلا هوا هاکی جدول در خانه ؟ هیچ مشکل. Glow Hockey ممکن است حتی بهتر است به خصوص اگر شما به چراغ های نئون و “Tron.” Glow Hockey خالص است دو بازیکن هاکی روی هوا با یک نگاه بزرگ. شما می توانید انتخاب کنید یکی از چهار دست و پا زدن رنگ و سپس رفتن به شهر.

اگر شما می خواهید, شما می توانید انتخاب کنید به بازی در یک سنتی هاکی هوایی پس زمینه به طور منظم هاکی روی هوا pucks. سپس دوباره, شما همچنین می توانید بازی 2 بازیکن در بازی های هاکی روی هوا ارائه شده است. دلیل به دانلود Glow Hockey است که از آن اسم زیبایی اضافه کردن یک کمی اضافی “دلربایی” به یک کلاسیک و در عین حال ساده بازی.

5. 2 3 4 بازیکن بازی

می تواند به شما حدس بزنید چه 2 3 4 بازیکن بازی حیله است ؟ این برنامه همه چیز در مورد بازی با مردم به عنوان بسیاری که شما حلق آویز در اطراف. است خانواده خود را فقط شما و یک نفر دیگر? دو بازیکن است! آیا شما شش نفر همه quarantining با هم ؟ شش بازیکن در تیم بازی به بازی.

وجود دارد تعدادی از بازی ها را انتخاب کنید; تعداد دقیق بسته به تعداد بازیکن شما را انتخاب کنید. وجود دارد 11 یک بازیکن در بازی, 21 دو-به-دو-بازیکن, بازی, 28 بازی و “صحنه” برای 4-بازیکن تیم و 21 بازی و “صحنه” 6-بازیکن تیم. تو روروک مخصوص بچه ها, اکشن جنگ تانک فوتبال و حتی اصل مانند شیطان پین بال دزد-پنگ. شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن چیزی برای کل گروه پس از آن بروید!

  • نصب 2 3 4 بازیکن بازی: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

6. چکرز

آن را نمی ممکن است مدرن ترین-به دنبال بازی در لیست ما, اما هی این کار انجام می شود. اگر شما به دنبال برای برخی از بازی چکرز بر روی تلفن خود را و سپس آن را دریافت نمی کند خیلی بهتر از بازی چکرز رایگان. در حالی که شما می توانید توسط خودتان بازی اصلی تجدید نظر است این دو بازیکن در حالت. اگر شما لازم نیست که یک چکرز در خانه در سراسر یک تلفن به فکر حرکت بعدی خود را باید بهترین چیز بعدی.

به نفع چکرز رایگان در مقابل بازی چکرز در, گفتن,, 2 بازیکن بازی ها, بازی خفیف سفارشی. شما را وادار به انتخاب خود نام چه رنگ قطعه شما هستند و کدام رنگ برای اولین بار می رود. در حالی که 2 بازیکن بازی ها’ نسخه ممکن است بهتر است که کنترل های اضافی باعث می شود چکرز رایگان کمی بیشتر از یک چکرز فن بازی.

7. دوگانه (جایزه!)

خوب پس دو نیاز به بیش از یک دستگاه به کار می کنند اما آن را به ارزش آن است. شما ببینید دوگانه است که یک تیرانداز فضا ساده است که طول می کشد فضای اطراف شما را به حساب. شما نمی بینید بازیکن دیگر بر روی صفحه نمایش خود را. به جای شما آتش در دیگر گوشی. این گلوله ها به شما شلیک ترک روی صفحه نمایش خود را و به نظر می رسد در دیگر بازیکن نمایش عکس های خود را پیدا کردن راه خود را بر روی شماست.

شما می توانید در این آموزش مشاهده موارد زیر چگونه آن را در نهایت کار می کند. شما نیاز به استراتژیک — استاندارد خود را گلوله تنها سفر تا کنون بنابراین شما نیاز به پرواز و نزدیک به لبه برای رسیدن به حریف خود را. که باعث می شود شما بیشتر در معرض حمله ، شما می توانید به عکس های خود را که پرواز بیشتر و بیشتر تعداد قابل توجهی, اما آن را به شما نیاز به متوقف کردن شلیک برای یک زمان طولانی.

بهترین از همه, شما دو دستگاه می توانید اتصال یا محلی Wi-Fi و یا بلوتوث دومی که باعث می شود اتصال آسان است.

اگر شما خسته از بی وقفه شلیک در هر یک از دیگر وجود دارد دو بازی حالت های مختلف بازی: دفاع که در آن شما تیم با یک دوست برای از بین بردن دشمنان ظاهر می شود بر روی هر دو دستگاه و منحرف است که اساسا پنگ اما در هر دو دستگاه. تمام بازی ها بر اساس همان مفهوم بزرگ و ما امیدواریم که برای دیدن بازی های بیشتر مانند آن. (توجه: برای بازی یا دفاع و یا منحرف کردن حداقل یک بازیکن باید برای باز کردن بازی کامل برای $2.99.)

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im