698 سرخپوستان رشته در مالدیو در آورده و توسط کشتی جنگی نیروی دریایی

698 Indians Stranded In Maldives Brought Back By Navy Warship

فهم Jalashwa نیروی دریایی به کشتی جنگی آبی خاکی رسیده نر در روز پنج شنبه (فایل)

دهلی نو:

در مجموع 698 هند اتباع رشته در مالدیو با توجه به COVID-19 مرتبط محدودیت های مسافرتی تخلیه شدند روز جمعه از منظره کشور جزیره ای در یک کشتی جنگی نیروی دریایی.

“Op #SamudraSetu. #INSJalashwa مجموعه بادبان از #مرد #مالدیو امشب آوردن 698 از شهروندان ما” سخنگوی نیروی دریایی هند توییتی.

هند کمیساریای عالی در مالدیو Sunjay Sudhir. قبلا با ابراز قدردانی عمیق خود را به نیروی دریایی هند دولت مالدیو و سازمان خود برای گسترش همکاری کامل برای موفقیت این عملیات است.

یک سخنگوی نیروی دریایی گفت: وجود تعداد زیادی از زنان باردار و کودکان در میان آسمان خواهد شد که سفر به کوچی در کرالا است.

فهم Jalashwa نیروی دریایی به کشتی جنگی آبی خاکی رسیده نر در روز پنج شنبه به انجام عظیم بازگشت از ماموریت به نام “عملیات Samudra Setu” (دریای پل).

آقای Sudhir گفت: دومین کشتی نیروی دریایی فهم Magar را ترک خواهد کرد برای Tuticorin در تامیل نادو در روز یکشنبه با 200 سرخپوستان. او گفت: ورزش تکرار خواهد شد در هفته آینده توسط نیروی دریایی هند کشتی های جنگی.

اولین نیروی دریایی و از مرد انتظار دارد که وارد بندر کوچین در مارس 10, پورت اعتماد مقامات در کوچی گفت.

فهم Jalashwa بخشی از بازگشت از ماموریت راه اندازی شده توسط نیروی دریایی هند به شهروندان هند صفحه اصلی خارجی از سواحل نیروی دریایی هند در بیانیه ای گفت.

عظیم تخلیه ورزش است شهادت به مالدیو-هندوستان دوستی ها در این کمیسیون گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.
چند سرخپوستان که در حال سفر با کشتی جنگی زمان تخلیه طرح راه اندازی شده توسط دولت است.

“این یک چیز بزرگ است که کمیسیون عالی بود برای ما و ما نمی هر گونه مسائل تا حالا. ما همه چیز را با دستورالعمل های مناسب, همه چیز انجام شده توسط کمیسیون” Pradeep که شد از پلککد گفت. او با این نسخهها کار در یک رفت و آمد مکرر در نر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im