در حالی که اکثر گالری ها و هنر عمومی فضاهای بسته با توجه به همه گیر است که متوقف نشده یک گروه از هنرمندان از ابراز خود است. جدید خود را به محل برگزاری هنر? آپارتمان خود را.

در آوریل 67 هنرمندان گرد هم آمدند (شاید صحبت کردن) از سراسر جهان برای شرکت در یک پروژه به نام خانه MuralFest. کار خود در قرنطینه به معماران و طراحان به طور همزمان تبدیل اتاق نشیمن خود را در آشپزخانه کف حمام ها و حتی باغ میریزد به بوم پر کردن دیوار با الهام بخش آثار هنری.

“… این پروژه با هدف کشف و استفاده از محدودیت هایی که محدود شده اند این هنرمندان از فصلی خود را در بیرون معبد رستاخیز” این گروه توضیح داد. “کار است که به طور معمول تولید شده در فضاهای عمومی می شود قابل توجهی در حفظ حریم خصوصی و صمیمیت از خانه خود ما داشتن مردم با ما زندگی می کنند و/یا خودمان را به عنوان بینندگان. فرصت برای به اشتراک گذاشتن این صمیمیت با جهان از طریق پنجره از ما, صفحه نمایش, تکنولوژی در خدمت به عنوان صادقانه ابزار برای هم.”

با توجه به Copenhagen-بر اساس muralist Jacoba Niepoort او آمد تا با ایده هنگامی که او متوجه شد که همکاری بین هنرمندان تغییر کرده است با توجه به قرنطینه زندگی است. او تماس میامی-بر اساس درجه اعتبار ساقط پروژه و با هم هماهنگ ابتکار که امیدوار است برای الهام بخشیدن به مردم برای حفظ و ایجاد بدون توجه به محل.

“در حال cooped ارائه شده فرصتی برای گرد هم می آیند در راه های جدید هر دو به عنوان هماهنگ کننده و به عنوان هنرمندان” Niepoort گفت: عظیم. “برای به اشتراک گذاشتن تصاویری از فضا و زمان ما در حال ایستاده در حال حاضر ایجاد شده در تنهایی اما با همبستگی و simultaneousness بودن یک ارزش مهم-عامل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de