65 مورد علاقه ما کارخانه نمایش ایده ها از همه زمان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من اعتقاد راسخ در فلسفه است که یک خانه می تواند هرگز بیش از حد بسیاری از گیاهان است. آنها تنفس زندگی را به هر اتاق آنها قرار داده و آنها را در یک مجموعه ای گیج کننده از اندازه و شکل و رنگ و بیشتر. اگر شما در حال تلاش برای پیدا کردن راه های جدید برای اضافه کردن گیاهان به خود را در خانه جنگل, شما ممکن است پیدا کردن برخی از ایده ها برای اتصالات بیشتر گیاهان در زیر. اگر شما فقط به دنبال تغییر همه چیز و خود را به خانه جدید برگ در زندگی شما قطعا پیدا کردن گیاه صفحه نمایش زیر الهام بخش است. و اگر شما به سادگی نمی خواهید یا نمی توانید به معنای واقعی کلمه هر جا و گیاهان بیشتر به خانه خود را, شما هنوز هم لذت بردن از بررسی دقیق از طریق برخی از خلاق, زیبا, سکس عجیب و غریب و وحشی راه است که در آن مردمی گنجانیده شده اند زندگی گیاهی به خانه خود را.

یکی از بهترین/ساده ترین راه برای اضافه کردن بیشتر گیاهان را به خانه خود را به سادگی با آنها را حلق آویز از سقف و یا در مقابل یک پنجره. آنچه که من نیز دوست دارم در مورد این ایده است که تنوع خیره کننده از راه های که در آن شما می توانید این را به نگاه خود را. از جایی که شما چسبیدن به آنچه شما قطع به چگونه شما قطع نگاهی به برخی از راه های این خانه تور شرکت کنندگان گیاهان آویزان در خانه خود را و ببینید که اگر آن جرقه هر گونه ایده ها را برای شما.

Alli در هچبرگ را 550 فوت مربع اجاره آپارتمان استودیو در شهر نیویورک شرق فوقانی جانبی خیلی جالب اتاق تقسیم ایده: یک کت دندانه دار کردن با گیاهان کمک می کند تا به صورت بصری تقسیم فضا اما همچنین اجازه می دهد تا در مقدار زیادی از نور!

این انبار به سبک آپارتمان واقع در قلب شهر فیلادلفیا را تاریخی ترین محله است و تن از ویژگی های معماری مانند زرق و برق دار دیوارهای آجری. اما من دوست دارم در راه که در آن آنها استفاده می شود گیاهان برجسته منتل منطقه است.

کسل کننده گوشه ای در خانه شما ؟ ایده از این بازی رنگارنگ صرفه جو تورنتو خانه و نصب کمی مس, لوله, چسبیدن به زن, ناز, هوا, کارخانه, دارندگان و شیک گیاه صفحه نمایش در هیچ زمان. شما می توانید به طور مشابه, ناز, سه نفر از گیاهان هوا و دارندگان برای زیر $35 دلار از Etsy.

این زن و شوهر عاشقانه بارسلونا تخت یک یادآوری است که عناصر شما نصب کرده اید برای ذخیره سازی مانند این بار در آشپزخانه حلق آویز ابزار پخت و پز—همچنین می تواند یک محل عالی برای یک یا دو گیاه.

اگر شما به مینیمالیسم یا اسکاندیناوی الهام گرفته از طراحی این سبک اسکاندیناوی لندن, تخت, فوق العاده براق سیاه و سفید حلق آویز نوار با دو گیاهان و نور ثابت است که ممکن است حق خود را طراحی کوچه.

این دقیقا پیشگامانه اما من پیدا کردن دستشویی و حمام با گیاهان به یکی از دوست داشتنی ترین چیز است. من حدس می زنم چون دستشویی و حمام همیشه به نظر می رسد آنقدر کوچک و/یا فایده آن را فقط فوق العاده که شما را به زندگی به فضا. حمام زیر نشان دهنده برخی از راه های مورد علاقه من من دیده ام زندگی گیاهی به نمایش در سال های اخیر است.

دمدمی ایده های شما قطعا باید امتحان کنید

نگاه و گیاهان نگاه خوب فقط در مورد هر راه. اما اگر شما به دنبال راه هایی برای کشش خود را دکور محدودیت سعی کنید برخی از این گیاه زندگی-نمایش ایده های خال خال در خانه تور زیر:

سیریل Sontillano مطلقا خود را پر اجاره آپارتمان با گیاهان–و رک و پوست کنده, گیاه بزرگ-نمایش ایده–اما من عاشق این ایده از یک گیاه بر روی دیوار و سپس حلق آویز خالی قاب در اطراف حلق آویز گیاه. چرا که مادر طبیعت است که واقعا هنر نهایی قطعه!

Malori Futral را 1949 خانه در مرتع پرورش احشام در نشویل یک تسکین دهنده فضای سرد. و راه او افزود: گیاهان بیش از هنر در اتاق ناهار خوری — به عنوان به خوبی به عنوان فریم باز کردن دیوار بین اتاق نشیمن و اتاق ناهارخوری با انتهایی تاک–ساده اما خلاق است.

سلامتی, روزنامه نگار, نویسنده کتاب آشپزی “سالم با هم” و میزبان سالم با هم پادکست” لیز مودی ممکن است تنها زندگی می کنند در 600 متر مربع با شوهرش و گربه خود را, اما او ساخته شده خانه کوچک کار برای خانواده و اهداف سلامت خود را. و من متوجه ناز, دمدمی و فوق العاده ساده برای نمایش برخی از گیاهان: محل آنها را در ارتفاع بالا بر روی مبلمان و قفسه برای اضافه کردن ارتفاع به خانه شما!

گیاهان در اتاق خواب و… همچنین یک نام تجاری جدید و یا ایده نبوغ. اما من از طرفداران بزرگ از گیاهان در بالا و در کنار تخت. این یک راه تازه برای اضافه کردن فضای سبز و ایجاد بستر های شرح داری که ایستادگی کردن. در زیر برخی از راه های که من دیده ام آن را انجام داده در سال های اخیر خانه تور.

توماس Denning است horticulturist بنابراین داشتن یک کارخانه بسته بندی آپارتمان نیست دقیقا تعجب. اما اتاق خواب خود را ویژگی های یک راه عالی برای اضافه کردن گیاهان به یک فضای کوچک در یک بازی ساده و دوست داشتنی راه: با یک قفسه بالای تخت. ایده خود را خارج از غرفه به دلیل اینکه او یک کار شگفت انگیز از لایه بندی و شکل برگ و ارتفاع است.

Chanae ریچاردز’ فیلادلفیا صفحه اصلی ویژگی های کاملا گیاهی-سنگین اتاق خواب. یک ردیف از کمانچه, برگ انجیر درختان طول می کشد تا محل اقامت در یک طرف تخت در حالی که دیگر برگ سبز گیاهان پر کردن طرف دیگر. همراه با اندازه گیاه شناسی, دیواری, wallpaper, پشت, تخت, و شما باید یک ترکیب.

این 400 فوت مربع LA آپارتمان استودیو واقعا نشان می دهد تزئینی قدرت تعداد زیادی از گیاهان و من دوست دارم که چگونه تیلور ایجاد یک جنگل مانند گوشه تخت او با قرار دادن تخت او قاب در قطر و پر کردن گوشه ای با گیاهان. این یک راه جدیدی را برای ایجاد یک تمایز خود را با اتاق خواب منطقه در یک استودیو.

در این اوکلند خانه, اتاق خواب, چند معلق کشاورزان است همه که مورد نیاز برای ایجاد یک پر جنب و جوش سبز نمایش بالای تخت.

جمع هالیوود لیسانس پد نشان می دهد که چگونه از بیانیه بصری حلق آویز گیاه را می توان در اتاق خواب به خصوص زمانی که مخلوط با پررنگ زرد گلدان و سنگین حلق آویز زنجیر.

در تمام سفید, حداقل, اتاق خواب در این نوردیک به سبک لندن, تخت, سه حلق آویز گیاهان اضافه کردن پشت سر هم علاقه به طراحی.

یک کوکتل blogger پالم اسپرینگز-الهام حمام نیست تنها اتاق خانه که تاب برخی از کارخانه بزرگ نمایش مهارت های خود را. اتاق خواب wows با این رنگ سبز روشن حلق آویز گیاه است که تضاد زیبایی با شجاعانه طرح دیوار اتاق خواب.

برخی از قفسه های خالی در خانه خود? قدرتمند ویژوال بیانیه بسته بندی آن قفسه با گیاهان و گلدان. آن را همیشه کار می کند و می تواند یک راه قدرتمند برای ساخت خانه شما احساس می کنید مانند یک جنگل با بسیاری از کوچک و مقرون به صرفه گیاهان به جای جاسوس بزرگ و/یا گیاهان گران قیمت. ببینید که چگونه برخی از این مالکان و مستاجرها آیا این زیر:

Horticulturist توماس Denning را در ملبورن خانه نیست بزرگ–تنها 592 متر مربع–اما او در بر داشت یک راه جدیدی را برای اضافه کردن یک دیوار مطلق از گیاهان: با پر کردن این دو قفسه کتاب با تعداد زیادی از گیاهان سبز است. از آنجا که قفسه های سفید مثل دیوار اثر تقریبا یکی از یک گیاه شناور نصب و راه اندازی هنر. و این فوق العاده اجاره دوستانه.

این جریان هوا بود DIYed به رویایی, حداقل, دنج boho و همچنین ویژگی های یک گیاه مینیاتوری نمایش ایده با این شش ضلعی به شکل قفسه.

قفسه لازم نیست که گران قیمت و یا خراب کردن اجاره خود را به دیوار نمونه در این آفتابی گیاه پر شیکاگو انبار و ارزان اما شیک بلوک خاکستر + چوب سیستم قفسه برای گیاهان است.

پنجره طوفان یا گرداب شدید است که اساسا یک قفسه مناسب است ؟ ایجاد یک براق آرایه توسط پوشش تا این بار پر از طلا گلدان در نزولی, اندازه, مانند این, بوستون, طراح داخلی خانه است.

می خواهید بدانید که ساده ترین راه برای به معنای واقعی کلمه و ظاهرا بالا بردن یک گیاه ؟ گیاه می ایستد! می توان آنها را DIYed خرید جدید و یا پیدا و آنها بلافاصله هر گیاه به نظر می رسد بیشتر بصری جالب تر اگر آن را فقط بر روی زمین قرار داده به تنهایی. نیاز به اثبات ؟ چک کردن ایده های زیر:

در این مشترک اجاره خانه در لس آنجلس’ Silver Lake, محله, DIY می ایستد نگه دارید تا گیاهان در مقابل یک پنجره. هر چند آنهایی که در بالا ساخته شد با دست, شبیه آنهایی که می تواند خریداری شده از آمازون.

های ساده و کوچک و سیاه و سفید-مقاوم در برابر شست

اگر شما احساس مانند هیچ یک از این ایده ها برای شما دلیل این که شما یک سیاه نما, نگران نباشید, شما لازم نیست که به انجام تنها با جعلی گیاهان. و یا بدون انجام هر گونه سبز… گیاه قلمه ها را می توان فقط به عنوان دوست داشتنی در اطراف خانه. آنها نمی خواهد آخرین برای همیشه, اما آنها هنوز هم شما این ترفند را انجام دهد. من لذت بردن از این دو نمونه به طور خاص:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>