$600 مزایای بیکاری هستند ‘صرفه جویی در زندگی” برای این پیشخدمت: “من درست در لبه’

مت Marfoglia یک پیشخدمت در مزه آشپزخانه در لس آنجلس بود furloughed در ماه مارس است. افزایش مزایای بیکاری در حال کمک به او را به پایان می رسد دیدار با مالی, اما آنها ممکن است پس از پایان ماه ژوئیه.

مت Marfoglia

مت Marfoglia زندگی چک برای چک قبل از coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر در حالی که بیکار او را به سختی خراش دادن است.

51 ساله شد furloughed از شغل خود به عنوان یک پیشخدمت در مزه آشپزخانه, پایان, ایتالیایی رستوران در لس آنجلس در ماه مارس است.

یکی از چیزهایی که او را نگه داشته و شناور: اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری ارائه شده به عنوان بخشی از یک اخیر فدرال امداد اندازه گیری.

حتی با فوق العاده, مزایای Marfoglia شده است حفره حدود 1600 $در هر ماه کمتر.

اما آن کمک خواهد گذشت پس از ماه جولای وجود ندارد و دولت در عمل به طور بالقوه ارسال درآمد خود را که میلیون ها نفر از دیگر آمریکایی یک صخره در میان بدترین اشتغال بحران پس از رکود بزرگ.

“به صداقت من وحشت زده” Marfoglia گفت. “من درست در لبه سمت راست در حال حاضر.”

Marfoglia یکی از نزدیک به 30 میلیون نفر در حال حاضر دریافت مزایای بیکاری یک شکل و بالاتر از هر دوره دیگر از بیمه بیکاری سیستم ایجاد شد و در دهه 1930 ،

این بحران موجب شده توسط سریع و اقتصادی بی سابقه ای قتل عام ساخته شده توسط Covid-19 که منجر به مجازی مستند از اقتصاد ایالات متحده برای متوقف کردن گسترش ویروس.

$600 مزایای بیکاری

محققان در Becker فریدمن موسسه اقتصاد در دانشگاه شیکاگو دریافتند که حدود دو سوم از کارگران واجد شرایط برای جمع آوری بیمه بیکاری می توانید دریافت مزایای که بیش از درآمد را از دست داده.

به طور معمول آن را ایده آل سیاست برای مزایای بیکاری به بیش از کار پرداخت و با توجه به کار اقتصاددانان که گفت آن ممکن است باعث تحریف در بازار کار است. جمهوریخواهان استدلال کرده اند می تواند به ایجاد یک عامل بازدارنده برای مردم را به بازگشت به نیروی کار است.

در عین حال بسیاری بر این باورند که سیاست خوب در زمان بحران بهداشت و درمان مردم مجبور به پناه در محل به جای کار می کنند.

شاید مهم تر کهنه حالت بیکاری سیستم نمی تواند مسئولیت رسیدگی به یک تغییر به نفع خود فرمول برای اطمینان از پرداخت تجاوز نمی کند قبل از دستمزد با توجه به اقتصاددانان و نمایندگان مجلس.

که به روز رسانی را با تاخیر پرداخت توسط هفته ها یا حتی ماه ها باعث مشکلات بی برای آمریکایی ها با تکیه بر کمک به پرداخت اجاره بها و مواد غذایی صورتحساب آنها گفت: — که در نهایت تحت فشار قرار دادند کنگره به سازش در 600 دلار سود بود که اجرایی آسان تر است.

متحده تلاش کرده اند به پرداخت ادعا می کند حتی با ساده فرمول. برخی از بیکاری کارگران رفت و ماه بدون دیدن یک بررسی.

حتی در حال حاضر سه ماه پس از مستندات آغاز شد یوجین Scalia از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را بالا کار رسمی خودداری می گویند در سنا شهادت که آیا متحده خواهد بود در یک محل به کلاه مزایای در 100% افراد قبل از حقوق و دستمزد.

‘به سختی’ زنده ماندن

$600 در اضافی کمک برنامه ریزی شده است که پس از پایان ماه ژوئیه 31.

دموکرات ها می خواهند به آن را گسترش دهد اما جمهوری خواهان با جسارت غیر منتظره سود کار خود را ماه گذشته در حال وحدت در مخالفت در برابر آن.

این وضعیت پیچیده برای کارگران مانند Marfoglia که هنوز نمی تواند بازگشت به کار و بستگی به مزایای افزایش برای امرار معاش خود.

مارکوس یک سرور مواد غذایی در بوستون-منطقه هتل ماریوت که furloughed در ماه مارس را حدود 300 دلار در هفته از ماساچوست’ بیکاری سیستم وجود ندارد و از مزایای اضافی. (او در درخواست خود نام خانوادگی نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگرانی های حریم خصوصی.)

بودن در بیکاری “نیست یک هدیه فوق العاده به من” 58 ساله گفت.

دولت خود را بیکاری پرداخت نمی کند عامل در نوک درآمد و در نتیجه پایین تر از آن خواهد بود در غیر این صورت. ماساچوست در میان بیشتر سخاوتمندانه متحده می پردازد تا 1200 دلار در هفته به گیرندگان.

“من می خواهم برای زنده ماندن [بدون $600 مزایای] اما به سختی,” مارکوس گفت.

تحقیقات نشان می دهد که سهم زیادی از آمریکایی ها در سراسر همه درآمد باندهای شد teetering در لبه مشکلات مالی حتی قبل از این بیماری همه گیر.

حدود 46 درصد از افرادی که بیش از 75000 دلار در سال زندگی می کنند به چک چک یا صرف بیش از معنی خود را (از طریق کارت های اعتباری به عنوان مثال) با توجه به Finra سرمایه گذار آموزش و پرورش پایه و اساس گزارش منتشر شده در سال 2019. که درست از 62 درصد را که بین $25 ، 000 و $75,000 یک سال و 70 درصد از کسانی که کمتر از آن.

دموکرات ها تصویب یک لایحه در مجلس نمایندگان که گسترش $600 سود تا اوایل سال آینده. آنها همچنین پیشنهاد کرد به تدریج کاهش کمک های بستن آن به شرایط اقتصادی مانند یک دولت نرخ بیکاری است.

اما جمهوری خواهان می خواهند سیاست به پس از پایان ژوئیه با این استدلال که کنگره باید ترویج کار بیش از بیکاری است.

اقتصاد اضافه شدن 2.5 میلیون شغل در ماه مه در مقابل انتظار از دست دادن از 7.5 میلیون نفر است.

“در حال حاضر ما با آن روبرو هستیم یک مقدار وضعیت متفاوت تر از ما بودند در اواسط ماه مارس گفت:” از سوی دیگر ، چاک Grassley R-Iowa. “کشورهای در حال بازگشایی.

“اشتغال به تازگی تبدیل, مثبت,” او اضافه شده است. “ما نیاز به تغییر تمرکز ما برای کمک به مردم با خیال راحت بازگشت به کار.”

برخی از اقتصاددانان بر این باورند که خطر از مردم و نه بازگشت به کار بیش از حد و پایان دادن به امداد پس از ماه جولای می تواند باعث شدت مشکلات مالی.

“این امر باعث درد در میان میلیون ها نفر از خانواده های رانندگی کردن فعالیت های اقتصادی و مانع ما بازیابی” Arindrajit Dube استاد اقتصاد در دانشگاه ماساچوست امهرست گفت: در یک صدای جیر جیر. “خوب به زیر و بم کردن. وحشتناک اجازه دهید به پایان می رسد.”

کار-تامین مشوق ها در حالی که نه بی ربط نیز ممکن است کمتر از یک نگرانی در طول یک بیماری همه گیر از در عادی رکود با توجه به دانشگاه شیکاگو گزارش.

برخی از جمهوری خواهان با توجه به سیاست های جایگزین مانند یک بازگشت-به-کار پاداش که پرداخت نقدی به کسانی که در پیدا کردن شغل.

‘شوک اقتصادی’

توانایی بازگشت به کار لازم نیست داده شده است ،

وجود دارد هنوز هم 21 میلیون نفر بیکار باقی می ماند که.

این کشور 13.3 درصد نرخ بیکاری در حالی که کمتر از ماه آوریل 14.7% است که هنوز هم بالاتر از در هر دوره از زمان رکود بزرگ.

فدرال رزرو برآورد نرخ بیکاری سقوط خواهد کرد به 9.3 درصد در پایان سال 2020 — هنوز هم در اطراف آن بود که در اوج رکود بزرگ کمی بیش از یک دهه پیش.

“این بزرگترین شوک اقتصادی در ایالات متحده و در جهان واقعا در حافظه زندگی” فدرال رزرو صندلی جروم پاول تهمت منصوب گفت: روز شنبه. “ما از بالاترین سطح بیکاری در 50 سال به بالاترین سطح در نزدیک به 90 سال است و ما آن را در دو ماه. فوق العاده است.”

زیان کار را نامتناسب آمار گروه های خاصی مانند سیاه پوستان, اسپانیایی, زنان و کارگران دستمزد پایین تر سخت تر است.

میلیون ها نفر از کارگران در حال حاضر در اخراج موقت یا کردند به احتمال زیاد از دست دادن شغل خود را به طور دائم و کسانی که مشاغل صنعت احتمالا نمی خواهد بازگشت “برای مدتی” پاول گفت.

در میان رستوران ها وجود دارد 4.7 میلیون شغل کمتر در “خدمات غذایی و آشامیدنی مکان” صنعت پس از ماه فوریه با توجه به اداره آمار نیروی کار. که با وجود صنعت rehiring 1.4 میلیون نفر در ماه گذشته.

بازگرداندن باقی مانده شغل می تواند یک نظم اجتماعی داده فاصله دستورالعمل ها و محدودیت های مانند ظرفیت محدود.

اگر بیکاری در واقع بالا باقی می ماند از طریق پاییز و زمستان, همه چیز می تواند شروع به گرفتن به خصوص وخیم برای آن دسته از کسانی که در خارج کار می کنند. متحده به طور کلی ارائه 26 هفته از مزایای بیکاری در زمان عادی و برخی از عنوان کمی تا 12 هفته است.

مراقبت قانون تمدید حداکثر مدت از کسانی که منافع دولت توسط 13 هفته از طریق دسامبر. برخی از کارگران که شروع به جمع آوری مزایای در اواسط ماه مارس می تواند اجرا شود در اوایل ماه سپتامبر در کمتر سخاوتمندانه متحده و اوایل دسامبر در دیگران — ترک آنها را با هیچ مالی خالص ایمنی.

‘صرفه جویی در زندگی’

Marfoglia کار کرده است که در لس آنجلس رستوران برای سه دهه و گفت: او به عنوان یک خصوصی خدمتکار برای بازیگر جودی فاستر در چند نوبت ساخته شده تقریبا $5,600 یک ماه پس از مالیات در حالی که مشغول به کار هستند.

او کمتر در بیکاری می پردازد درباره $4,000 یک ماه میان دولت و افزایش مزایای.

بخش عمده ای می رود نسبت به صورتحساب ماهانه — حدود 3,600-$3,700 یک ماه تقسیم بین, اجاره, خودرو, پرداخت, بیمه اتومبیل بدهی کارت اعتباری بیمه سلامت بیش از دولت, ارز, تلفن همراه قبض, دو وام و ضرورت مانند مواد غذایی و بنزین است.

است که برگ های کوچک برای هزینه های غیر منتظره. اخیر تعمیر و نگهداری خودرو, برای مثال, هزینه خواهد شد او در مورد $500.

این 600 دلار بوده است “صرفه جویی در زندگی,” Marfoglia گفت. بدون آن خود را بیکاری پرداخت خواهد شد بیش از نصف شده است.

“من زندگی در گراز” Marfoglia گفت. “من پرداخت صورتحساب من.

“درآمد من به دست آورده من نیاز به کسب درآمد است که به زندگی می کنند.”

Marfoglia در حال حاضر مذاکراتی برای کاهش اجاره با صاحبخانه خود, که او باید به بازپرداخت و تثبیت ماهانه بدهی کارت اعتباری که تقریبا نصف شده خود صورتحساب ماهانه برای $320.

Marfoglia که تک و تنها 120 دلار از یک محرک اقتصادی فدرال بررسی با توجه به سطح درآمد. (مراقبت عمل ارائه شده افراد با $1,200 اگر درآمد خود را کمتر از 75000 دلار قبل از مالیات.)

حتی اگر او می تواند پیدا کردن یک شغل در صنعت دیگر بیش از کوتاه مدت به پایان می رسد دیدار Marfoglia تردید او قادر خواهم بود به جای قبل خود را در حقوق و دستمزد.

“من واقعا می ترسم به خاطر این واقعیت که پول ممکن است ادامه … [و] به فکر می کنم من ممکن است از دست دادن همه چیز است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im