6 چیزهایی که شما می توانید سازماندهی به احساس بیشتر در کنترل فضای خود را و زندگی خود را

من درونگرا و من دوست دارم برای تمیز کردن و سازماندهی. بنابراین من با خانواده من افزایش ناگهانی در زمان در خانه

توسط ELEMENTORSITE در 23 خرداد 1399

من درونگرا و من دوست دارم برای تمیز کردن و سازماندهی. بنابراین من با خانواده من افزایش ناگهانی در زمان در خانه با پیش بینی تمام خانه سازماندهی پروژه های ما ممکن است در نهایت قادر خواهید بود برای رسیدن به. آن را کمی بلند پروازانه با توجه به این که من نقش کرده اند نیز افزایش یافته است. (من معامله من نقش راننده تاکسی برای مربی برای یک.) اما ما بچه های خانه فعلی آموزش و پرورش شامل مقدار زیادی از مهارت های زندگی در حال حاضر و من ناراضی نیست در مورد آن.

یکی از این مهارت های زندگی است که تمرین کارهای تمیز کردن و سازماندهی وظایف با من. زمانی که من در یک لنت نقره ای, خلق و خوی من دوست دارم که ما باید زمان بیشتری هم برای انجام این کار. اما دیگر کمتر فیزیکی از سود و دلیل را در سازماندهی وظایف در طول این نامشخص حقیقی و پر سر و صدا زمان: احساس آرامش می آید که از کنترل چیزی است که ما می توانیم.

من عاشق این نقل قول از کاتلین هواشناسی vohs بازاریابی استاد در کارلسون دانشکده مدیریت در دانشگاه مینه سوتا که صحبت می کند به نشاط معنا که هر دو حذف درهم و برهمی و در آوردن از سفارش می توانید ایجاد کنید:

اگر وجود دارد هرگز یک زمان برای کاهش استرس و شرکت در کارهای که به یک معنا از "آرامش و یا آزادی" آن را در حال حاضر. در اینجا برخی از سازمان های کوچک کارهای که نمی نیاز به هر گونه اضافی و محصولات است که شما احساس می کنید بهتر است هر دو در حالی که شما در حال انجام آنها و زمانی که آنها انجام می شود:

را از همه خود ادویه جات ترشی جات. از طریق آنها به خاطر سپردن است که عمر مفید ترین ادویه جات ترشی جات است که حدود چهار سال حداکثر. هنگامی که شما پرتاب ده ساله ظرف خشک خردل و سیر و نمک است که تبدیل به یک آجر خود را به گروه ادویه جات ترشی جات ظرف شکل یا ادویه "نوع" (در ذهن من این است برای قرار دادن پخت مربوط به ادویه جات ترشی جات با هم گیاهان با یکدیگر و دیگران گروه بندی می شوند). جای همه چیز را در خود ادویه سازی منطقه است.

سازماندهی شربت خانه خود را نه تنها برجسته رضایت بخش آن را عملی و به موقع. شما می دانید آنچه شما باید آنچه شما نیاز دارید آنچه شما قطعا نمی نیاز به دوباره پر کردن (ahemشش جعبه از ژلاتین) و آنچه که شما می توانید استفاده کنید برای ایجاد الهام گرفته از ظروف. بودن آشنا تنگاتنگی با دقیقا آنچه که ما باید به کار با شربت خانه-عاقلانه است که به خصوص مفید است که ما به حداقل رساندن سفر به فروشگاه مواد غذایی و استفاده از مواد غذایی ما در حال حاضر در صفحه اصلی. وجود دارد هرگز یک زمان بهتر مناسب برای آشپزخانه سازمان است.

روشن کردن یخچال

به همان دلایلی که در بالا ذکر شده, یخچال, تمیز کردن و تعمیرات اساسی سازمان را در خدمت ما به خوبی برای هفته پیش رو. نیاز به پرتاب کردن خیس تولید ما فراموش کردیم یا باقی تنزل به یک نقطه پنهان در پشت یخچال است دردناک به خصوص در حال حاضر. سازمان می تواند کمک به اطمینان از این نوع ضایعات به حداقل برسد.

خود را سازماندهی اولیه گنجه یکی از کسانی که decluttering وظایف شما احتمالا تمایل به قرار دادن کردن دلیل این که شما احساس می کنیم نیاز به یک غول تکه از زمان بدون وقفه. خوب سلام تکه بزرگ از زمان بدون وقفه. حدس می زنم که چرا دیگری آن را به زمان مناسب برای جمع اوری کردن کمد لباس خود را ؟ ساخته شده است در مخاطب خواهد شد که شما خود را در نظر صادقانه در مورد اینکه آیا چیزی متناسب است یا "تو". هنگامی که شما کیسه کردن آنچه که دیگر با این نسخهها کار برای شما (حتی اگر آن را هنوز امن به آن را به یک مرکز اهدای) شما می توانید گنجه خود را سازمان و حتی بیشتر مرتب لباس های خود را با رنگ و نوع و یا ارتفاع.

خود را سازماندهی لوازم صنایع دستی

آیا گران کردن برخی جدید/, پیر, سرگرمی, شما هرگز در زمان حال ، (فکر می کنم چگونه تند و تلخ از آن خواهد شد به خود بگویید grandkids که این پتو شما به پایان رسید crocheting در طول سال 2020 بیماری همه گیر.) در حال حاضر که شما در نهایت بدست دست های خود را به منابع خود را دوباره آن احساس را به دیدن دقیقا همان چیزی است شما را مجبور به استفاده از سازماندهی آن است. ساخت منابع خود را جذاب—به جای چندپاره و فاقد تأثیرگذاری ظروف سرباز یا مسافر در یک سطل یا پشت بسته یدکی درب گنجه کامل stay-در-خانه پروژه از آنجا که شما ممکن است استفاده از آنها در حال حاضر بیشتر از همیشه.

تمیز کردن کشو های ناخواسته خود را

با بیشتر مردم پناه میبرند در خانه بیش از حد معمول است که کشو های ناخواسته (و یا "قفسه سینه گنج") ممکن است گرفتن استفاده بیشتر از همیشه—و شاید بیشتر بنجل تر از همیشه! تمیز کردن آن و سازماندهی این گروه در تلاش است. روگرفت از تمام محتویات روی میز را هر کس دسته بندی, پاکسازی قرار داده و چیزهایی که متعلق به جاهای دیگر دور. قرار داده و سپس همه چیز را خوب و منظمی است. شاید شرکت در این پروژه همه را تشویق به حفظ آن است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن