6 چیز است که می تواند به بسته شدن خود به توقف سنگ زنی

این که آیا شما در حال خرید یک خانه و یا فروش یکی از شما باید برای مقابله با چیزی است که نسبت به پایان سفر خود را شناخته شده به عنوان بسته شدن. در کوتاه: این یک فرایند طولانی با یک مجموعه از اسناد قانونی است که باید امضا شود قبل از اینکه شما حرکت می کند ،

فقط به خاطر شما از آن ساخته شده به بسته شدن مرحله از فروش هر چند معنا نیست که شما آزاد هستید. پیش رو پیدا کردن برخی از چیزهایی که می توانید بسته خود را—و خرید و یا فروش خانه خود را به توقف سنگ زنی.

نهایی خرید نیست final

اغلب خریداران از فروشندگان به ایجاد برخی از تغییرات به اموال مانند تعمیرات قبل از مهر و موم معامله. می گویند “درست قبل از بسته شدن خریدار نهایی, خرید, و آنها را ببینید که کسانی که تعمیرات ساخته نشده بودند و یا آنها ساخته شده بودند به اشتباه” یادداشت سامرویل, N. J., وکیل Rajeh A. Saadeh. “بنابراین خریدار ممکن است بخواهید برای ادامه معامله تا زمانی که این مسائل در حال حل و فصل شود.”

او توضیح می دهد که هنگامی که فروشنده مبلمان و فرش و سایر اقلام حذف شده از یک خانه یک خریدار ممکن است متوجه مناطق جدید است که نیاز به تعمیرات. این مهم است که خریداران دریافت یک حس کامل از آنچه در خانه است مثل خالی و به توافق با فروشنده در شرایط تعمیرات قبل از نزدیک شدن به اختتامیه دوره است.

اگر وجود دارد یک جنگ مناقصه و یا یک خریدار احساس می کند که نیاز به انجام کاری را به ایستادگی کردن آنها ممکن است به پرداخت بیش از قیمت درخواست شده است. اما اگر خریدار نیاز به یک وام برای خانه وام دهنده می خواهد به انجام یک ارزیابی با توجه به کری, Adams, مسکن در Blumel Adams, گروه, قطب نما, املاک و مستغلات در اسکندریه ، “اگر ملک نمی کند و ارزیابی برای قیمت فروش این بانک را تنها وام بر اساس ارزش ارزیابی” او توضیح می دهد.

بنابراین آنچه که برای خریدار ؟ “یک خریدار است که محافظت نشده با یک ارزیابی احتمالی نیاز به را تشکیل می دهند که تفاوت در پول نقد.” و اگر خریدار ندارد این نوع از پول تخمگذار در اطراف ؟ آدامز می گوید که آنها می تواند در به طور پیش فرض. “خریداران باید بدانید قبل از نوشتن یک پیشنهاد که آیا این خطر وجود دارد از ارزیابی موضوع و آنچه انشعابات هستند.” که چرا این ایده خوبی است به استفاده از با تجربه خریدار عامل که درک فرآیند ارزیابی.

برخی از خریداران نیز در تلاش برای فروش فعلی خود را در خانه در حالی که آنها به دنبال خانه جدید برای خرید. در واقع آنها اغلب نیاز به پول از خانه خود را فروش به پرداخت در خانه جدید است. “یک فروشنده پذیرش قرارداد مشروط در فروش یک خریدار خانه موجود می تواند منجر به پایان این قرارداد می گوید:” جرمی براون معاون ارشد رئیس جمهور در TTR Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول در آرلینگتون ،

در واقع او می گوید: فروشندگان که قبول این احتمالی کنترل از دست داده اند از این معامله از آن است که در حال حاضر وابسته به دیگر خانه بسته شدن. “هر معامله منحصر به فرد است مسائل و موانع و اگر مشکلات بوجود می آیند که غیر قابل عبور در خریدار معامله در زمان خانه فروشنده چپ عملا ناتوان جز به انتشار خریدار از قرارداد.”

حتی اگر خانه خریدار فروش تحت قرارداد چیزی می تواند اتفاق می افتد به تاخیر است که بسته شدن و ایجاد یک اثر موج دار شدن.

شما احتمالا می دانید که حق رهن در اموال می تواند به جلوگیری از مالکان از فروش خانه خود را. “یکی از چیزهایی اخیر من را دیده بود و رهن بودن در ثبت اموال در حالی که ملک بود در سپردن می گوید:” جنیفر Okhovat مسکن با قطب نما در لس آنجلس.

“معمولا ما سعی کنید به جلو عنوان به عنوان به زودی به عنوان باز کردن سپردن و حتی بررسی های اولیه عنوان گزارش قبل از مثال یک خانه است.” بنابراین چه چیزی باعث این حادثه خاص? Okhovat می گوید کسی که قرار داده حق رهن فروشنده ملک و فروشنده—که در خارج از کشور مقیم—آگاه بود و نه از حق رهن. فروشنده دو گزینه بودند برای حل و فصل حق رهن و یا پرداخت حق رهن از درآمد حاصل در سپردن. “در نهایت او تصمیم گرفت به پرداخت آن از طریق سپردن; اما او به فروش می آمده اند به توقف سنگ زنی.”

اگر شما در حال خرید یک خانه جدید به نظر می رسد طبیعی است که شما می خواهید مبلمان و اثاثیه. اما شما نیاز به کمند هزینه های خود را تا زمانی که شما در ورود به سیستم در خط خال خال.

با توجه به حوا هنری مسکن در رونق تگزاس کسانی که خرید بزرگترین و رایج ترین دلیل برای توقف بسته شدن.

“بار بسیاری از خریداران خواهد بود قبل از تایید دریافت قرارداد و پس از آن تصمیم به رفتن با مبلمان جدید برای خانه و یا یک ماشین لباسشویی و خشک کن و یا یک ماشین چمن زنی” او می گوید. آیا شما پرداخت نقدی یا نه مهم نیست. “حتی اگر آنها باز کردن یک کارت اعتباری در, برای مثال, Home Depot—آن را هنوز هم نشان می دهد به عنوان ‘بالقوه’ اعتبار است.” و وام خود را می تواند کاهش یافته و بعد از بسته شدن. “من دیده ام بسیاری از خریدار پیچ کردن کل خود را به خاطر سپردن آنها رفت و خرید یک یخچال روز قبل از بسته شدن” هنری می گوید.

استخدام تغییرات و تایید

در گذشته خریداران می تواند تغییر شغل در طول سپردن—اگر آنها در حال حرکت به یک کار در همین زمینه. اما هنری می گوید زیادی تغییر کرده است. “بسیاری از مردم در حال ترک شغل یا تغییر شغل—حتی به بالاتر پرداخت—در طول سپردن که همه چیز متوقف می شود.”و coronavirus کاملا تغییر کرده روند. “با تشکر از ویروس اشتغال است که در حال حاضر تایید شده یک ساعت قبل از بسته شدن.” و اگر وجود دارد هر گونه تغییرات به سابقه اشتغال او می گوید همه چیز می آید به توقف و از آن خواهد شد لازم به طور کامل بیش از شروع در تعهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>