6, هوشمند, شیک, آیتم های که شما انجام دو وظیفه خود را در فضای کوچک

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

زمانی که فضای زندگی خود را کوتاه است در اتاق مخاطرات بالا هستند که شما را در یک قطعه جدید از مبلمان. آن جا ؟ آن را با آیتم های موجود خود را? آن را در خدمت بیش از یک تابع ؟ ایده آل قطعه چک تمام جعبه اما این آخرین معیار این است که به ویژه مهم است.

آخر هفته گذشته آپارتمان درمانی تا به حال 20 طراحان تزئین 20 اتاق برای اولین کوچک/تجربه خنک در خانه. و از آنجا که فضاهای کوچک بودند (همه زیر 120 متر مربع!), بسیاری از اتاق تا به حال قطعه است که دو وظیفه را انجام دهد (شما می توانید فهرست و فروشگاه تمام 20 اتاق در اینجا اگر شما در حال حاضر نیست). در اینجا برخی از standouts و چگونه آنها می توانند به کار اضافه کاری در فضای خود را.

یک لامپ است که در عمل نیز به عنوان یک جدول دسته کوچک موسیقی جاز

امیلی هندرسون را التقاطی انگلیسی اتاق ویژگی های کلاسیک و در عین حال درخشان twofer: لامپ طبقه و جدول دسته کوچک موسیقی جاز. وجود دارد احتمالا یک پدربزرگ و مادربزرگ خود را’ خانه و آنها هنوز هم نور اتاق نشیمن امروز اما در sleeker سبک تر از شما می توانید تصور کنید. هندرسون را انتخاب معاصر نسخه از Pottery Barn که همچنین شامل یک پورت USB برای حتی بیشتر سودمند است. یک جایزه به این قطعه است که بر خلاف بند ناف از یک لامپ در یک سمت جدول که شما می خواهم نیاز به پنهان کردن لامپ طبقه بند ناف است که کمتر قابل مشاهده است و می تواند اجرا تحت یک فرش.

عثمانی که به عنوان صندلی و یا سطوح

انتشار است که به راحتی به نظر می رسد مانند دکور دیوار

بدیهی است که این گیاه پزشک هیلتون کارتر اتاق بود و به لبه بسته بندی شده با برگ دوستان است. ستاره نشان می دهد یک دیوار کامل از خود انتشار گهواره که در آن بریده آویزان کردن و صبر کنید تا جوانه زده و گلدان. نه تنها آنها تابعی اما زمانی که با هم گروه بندی آنها را در فضای یک دیوار زندگی پرنیان.

نوار چرخ دستی است که به عنوان دو طرف جداول

آنجلا کمربند را خوشمزه تاریک اتاق خواب دارای یک trifecta هوشمند دو وظیفه هک. برای اولین بار نوار سبد خرید که شما باید کاملا را به اتاق خواب خود را برای هر دو “Mad Men” vibes و ذخیره سازی. بیشترین بار چرخ دستی باید ردیف های متعدد پس از آن یک راه عالی برای نمایش آیتم های (حتی اگر آنها boozy).

یک قفسه-آینه دسته کوچک موسیقی جاز است که توابع به عنوان یک nightstand (و غرور)

سبدهای است که کار به عنوان هنر دیوار

این سبدهای بافته شده نگاه بزرگ در یک جدول برای نگهداری میوه و یا نان را, اما با هم گروه بندی آنها اضافه کردن بافت و فوری مورد علاقه به عنوان دکور دیوار.

خرید: سبد بافته شده دیسک $59.99 از بازار جهانی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو