6 اسکاندیناوی, دکور خانه, روند, شما نمی خواهد پشیمانی به گفته طراحان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

زمانی که تزئین خانه خود را, شما ممکن است مردد به طور کامل فرو رفتن به یک طراحی سبک ترس است که روند شما در سایت خواهد بود فقط یک فلش در تابه. اگر شما بوده ام به یک فن داخلی اسکاندیناوی برای مدتی هر چند در اینجا برخی از خبر خوب: بسیار معروف جنسیت آشپزخانه سبک مدرن, ساده و کاربردی اخلاق آشنایی خود را به مدت طولانی.

“طراحی اسکاندیناوی است که همه در مورد عملکرد و راحتی و خطوط تمیز خاکی خاموش پالت و شیک انجام نگرفته می گوید:” طراح سارا Beverin. گفت: برخی از مبلمان و عناصر طراحی است که به مناسب این دسته فردی ممکن است یک شرط بندی امن تر از دیگران به خصوص اگر شما مردد به دو را در یک سبک است که می تواند یک بیت حداقلی با maximalism در ظهور دوباره. نگران نباشید: در اینجا یک طراح-لیست تایید شده از اسکاندیناوی روند شما نمی خواهد پشیمانی سرمایه گذاری در, قطعا بیش از چند سال آینده و چه کسی می داند—شاید حتی چندین دهه ؟

در حالی که اصطلاح “مبلمان اسکاندیناوی” به طور معمول به ارمغان می آورد به ذهن ساده اما محکم دانمارکی چوبی, میز و صندلی, گاهی اوقات سایه ها کمتر اواسط قرن مدرن و تزئینی مدرن خانه رعیتی. برای مثال طراح کورتنی مک لئود از حق ملاقات چپ طراحی داخلی نشان می دهد سرمایه گذاری در سوئد مبلمان انجام شده در Gustavian ، “شما نمی خواهد پشیمانی سرمایه گذاری در عتیقه Gustavian مبلمان می گوید:” McLeod. “ظریف جزئیات زیبا ابعاد و روح پس از اتمام کاملا تکمیل فضای داخلی معاصر. مدرن و باستانی است که یکی از مکان های مورد علاقه من برای پیدا کردن این قطعه است.”

اگر شما نمی توانید پیدا کردن یک اصلی قرن 18 قطعه وجود دارد مقدار زیادی از repros در بازار IKEA حمل برخی از سوئدی میراث قطعه است که باید این نوع نفوذ است. سعی کنید مخلوط Gustavian مبلمان در رنگ های خاکستری, خامه, سفیده و ظریف بلوز با قهوه ای تیره جنگل برای کمک به شما در اجرای زیبا و بسیار معروف جنسیت آشپزخانه با طراحی به سبک طرح.

میآید از رابین تخم مرغ آبی

اسکاندیناوی طراحی داخلی شامل عمدتا خنثی و طبیعی تن به غیر از یک رنگ خاص آبی—رابین تخم مرغ, آبی, است که یک, آرام, سرد, رنگ که به خوبی با سفید پوستان و جنگل همراه با بسیار معروف جنسیت آشپزخانه با سبک. “رابین تخم مرغ آبی کلاسیک عنصر سبک اسکاندیناوی است که شما نمی خواهد پشیمانی ترکیب به دکور خود می گوید:” McLeod. “رنگ دیوار خود را در این تسکین دهنده رنگ به عنوان پس زمینه زیبا به احساس روح از اسکاندیناوی دکور.”

اگر شما نمی خواهید برای ارتکاب به رنگ دیوار و سعی کنید ترکیب این رنگ با نرم می اندازد و یا فرش منطقه. شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا لوازم تزئینی در این بازی سرگرم کننده سایه به عنوان دیده می شود در بالای اتاق خواب مجموعه ای از جعبه ذخیره سازی و سفال.

تا به حال شنیده ام کسی پشیمان اضافه کردن سبزی واقعی یا جعلی خود را به فضا ؟ من هر دو. آوردن, طبیعی, لمس به یک خانه اضافه می کند یک عنصر از زندگی که فورا روشن و انرژی یک اتاق. “نمایش از طبیعت می تواند اضافه کردن عناصر زندگی به خانه و اجازه می دهد تا شما را به رنگ های طبیعی به طور معمول سفید و خاکستری و خاموش سایه نوعی از طراحی اسکاندیناوی” می گوید: طراح نینا Barnieh-بلر از NinaBDesign.

گیاهان و گل ها در راه آشکار را در طبیعت اما Barnieh-بلر نشان می دهد شما فکر می کنم خارج از جعبه. “نگاه منحصر به فرد سنگریزه و صدف و یا از تخته پاره روی اب از ساحل و یا نمایش در می یابد از جنگل مانند خوشه های جالب از بذرها,” او می گوید. همراه با گیاهان شما می توانید با اضافه کردن این نوع از اقلام به vignettes در جداول قفسه طاقچه و یا حتی یک شومینه منتل. شما همچنین می توانید صفحه نمایش خیلی شاخه در یک گلدان و یا قطع یک قطعه کاهش یافته چوب بر روی دیوار به عنوان اینکه آن را به یک مجسمه دیواری.

تمیز, ساده, طراحی, طراوت, اما ترکیب یک ضربه یا دو تا از عمیق تر تن می تواند کمک به شما در دستیابی به همان حداقلی اثر—فقط با یک کمی اضافی تعریف و درام.

“آیا نمی شود ترس به بازی با متضاد قطعه می گوید:” طراح Candace گریفین از Candace مری داخلی. “اگر شما یک ظاهر طراحی شده با جنگل نور که تغییرات دقیق و ظریف در, رنگ, مانند, ورزش, چوب با undertones این نوع از جنگل کار فوق العاده خوبی با سیاه ذغالی و بلوز عمیق.” شما می توانید ببینید که این اصل در بازی فوق غذاخوری گریفین طراحی شده که در آن جناق شکل صندلی با قاب کمک به فضایی تعریف و زمین در یک خانه رعیتی جدول.

اگر شما احساس می کنید مانند شما بسیار معروف جنسیت آشپزخانه به سبک اتاق است کمی بیش از حد با روح و بصری “خالی” شما نمی خواهد پشیمانی اضافه کردن یک تیره تر تجهیز و یا دو به مخلوط برای این دلیل بسیار است. این موارد را نیز به خوبی بازی moodier, طراحی, طرح, باید, شما می خواهید برای رفتن به این مسیر در خانه خود را مدتی پایین جاده.

بافت یکی دیگر از بسیار معروف جنسیت آشپزخانه, طراحی, عنصر است که شما هرگز پشیمانی ترکیب به فضای خود را. اضافه کردن بافت عناصر کمک می کند تا ارائه بصری علاقه و عمق به یک اتاق است که کلیدی برای طراحی اسکاندیناوی. وقتی کمی به هیچ تنوع از نظر رنگ در یک فضای داده شده بافت چیزی است که تمام تفاوت را.

“رویکرد من با طراحی اسکاندیناوی است که بافت در بافت—فکر می کنم حصیر بافته شده از کاغذ بند ناف و پوست گوسفند faux می گوید:” گریفین. “بازی کردن معمولی خنثی تن از سبک اسکاندیناوی با تنوع در مواد و بافت را در فضا احساس گرم و دعوت در حالی که دستیابی به سرد حداقل اسکاندیناوی احساس می کنم.”

Beverin نیز سوگند توسط بافت به کمک اضافه کردن زندگی به فضای خود را. “سعی کنید مخلوط کردن بافت, الگوهای, و مقیاس به نگه داشتن چیزهای جالب و ظریف اما موثر, اثر,” او می گوید. برای یک سرمایه گذاری شما نمی خواهد پشیمانی, فروشگاه, برای, حداقل, بسیار معروف جنسیت آشپزخانه به سبک تخت یا صندلی که به عنوان راحت آن را به عنوان خشنود به چشم. اگر شما آماده برای سرمایه گذاری در مبلمان جدید و یا پس از اتمام Beverin نشان می دهد تمرکز بر روی منسوجات—اضافه کردن یک دلپذیری گره پتو یا پوست گوسفند پرتاب به فضا خود را به ارمغان می آورد یک لمس نرمی و coziness به فضای خود را.

مبلمان با خطوط تمیز

برای تکمیل کمتر-است-بیشتر روح نگاه اسکاندیناوی دکور بسیاری از طراحان می گویند شما نمی خواهد پشیمانی سرمایه گذاری در منحصر به فرد و مدرن مبلمان با خطوط تمیز, به خصوص آنهایی که ایجاد شده و یا با الهام از یاد طراحان اسکاندیناوی.

“بسیاری از قطعه زیبا از مبلمان از اواسط قرن دوره می گوید:” Beverin. “طراحان مانند هانس وگنر و آلوار آلتو باید قطعه است که تجسم عناصر منحصر به فرد است که سبک خوبی با اسکاندیناوی دکور. “آنچه مورد مبلمان با خطوط تمیز است که این قطعه ایجاد خنثی زمینه است که شما می توانید لایه تزئینی لوازم حتی اگر سبک خود را انتخاب نیست کتاب درسی اسکاندیناوی. پس از همه, به عنوان Beverin شاید آن می گوید بهترین: راز کامل غیر پشیمانی شایسته طرح است که به دور از خسته کننده است و لایه بندی و کنتراست و اضافه کردن در چند منحصر به فرد یکی-از-یک-نوع قطعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de