6 کشته در حمله در پاکستان بورس در کراچی 4 خللی

کراچی حمله: این ساختمان در یک امنیت بسیار بالا در منطقه.

کراچی:

چهار تروریست که حمله به پاکستان بورس در کراچی صبح امروز کشته شده اند, پلیس گفت:. حداقل شش نفر دیگر در این حمله کشته شدند به گفته مقامات.

افراد مسلح با حمله به ساختمان است که در بالا و امنیت منطقه نیز خانه سر دفاتر بسیاری از بانک های خصوصی با نارنجک و اسلحه, پلیس کراچی رئیس Ghulam Nabi ممان گفته خبرگزاری رویترز،. “چهار حمله کشته شده اند, آنها آمده بود در نقره ای کرولا ماشین” آقای Memon گفت.

چهار نگهبان یک پلیس و اطرافیان نیز کشته شدند, با توجه به بیانیه ای از پلیس کراچی, اخبار آژانس AFP گزارش شده است.

“پلیس بازیافت مدرن و سلاح های خودکار و مواد منفجره از تروریست ها کردند.”

هیچ گروه تروریستی تاکنون مسئولیت این حمله را تا کنون.

پاکستان بورس (PSX) توییتی که “این وضعیت هنوز هم اتفاق می افتند”. “وجود دارد یک حمله در PSX ترکیب اوایل امروز. این وضعیت هنوز هم اتفاق می افتند و مدیریت با کمک نیروهای امنیتی است مدیریت امنیت و کنترل وضعیت” یکی از پست ها به عنوان خوانده شده.

“ما موضوع را مفصل تر در بیانیه ای در دوره به دلیل هنگامی که وضعیت تحت کنترل است و جزئیات بیشتر شناخته شده است. در حال حاضر برای شلیک را متوقف کرده و آرماتور در محل هستند” یکی دیگر از صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

در اوایل این ماه سه انفجار در همان روز ادعا کمی شناخته شده گروه تجزیه طلب کشته شدن چهار نفر از جمله دو سرباز در جنوب استان سند که کراچی سرمایه است.

استان سند فرماندار عمران اسماعیل این حادثه را محکوم کرد. “به شدت محکوم حمله PSX با هدف خدشه دار کردن ما به جنگی بی رحمانه علیه ترور. باید دستور IG & سازمان های امنیتی به اطمینان حاصل شود که مجرمان گرفتار زنده و کنترل خود را در حال بهآنها نمونه می نامند. ما باید محافظت از سند در تمام هزینه های او گفت:” در توییتر.

کراچی بود یک بار یک کانون برای جرم سیاسی و قومی و خشونت به شدت با گروههای مسلح وابسته به سیاستمداران اغلب گانینگ کردن مخالفان و راه اندازی حملات در مناطق مسکونی AFP گزارش شده است.

این وضعیت تا حد زیادی تثبیت شده در سال های اخیر عملیات زیر توسط سازمان های امنیتی در برابر مسلح لباس های سیاسی و تروریست ها است.

(با ورودی از AFP ساعت و PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im